Dlaczego coraz wolniej otwierają si Strony internetowe, nawet po przeinstalowaniu systemu майнинг litecoin 2017

Materiał przydatny dla nowicjuszy w informatyce i mimo iż reklamowy to warto obejrzeć bo rzeczowy i dobre rady tu widzę dla mnie trywialne ale nie ma sięznozeau "świńskie" tecniki np: managerów pobieraniaOde mnie; nie instalujcie "xp-eka" bo się okaże że wasz komputer / laptop całkiem jeszcze nieźle chodzi i szkoda go wyrzucać. Użyjcie jakiegoś lekkiego Linuksa i okaże się że szybciej stary chodzi niż ten na i7 pod Windowsem 10. Poblokujcie skrypty (np: no-script np zadziałała w jakiejś stronie. Mi na dzisiaj wystarcza c2d t9400 i Radeon z 256 MB RAM w HP 8530p kupionym za 200zł bez dysku i zasilacza.Na win7 i Linuxa wystarcza nie tylko vi filmy 1250p ale i na iich eycję a xp-eka, este es un restaurante privado. że nie mam jego 64 o bitowej wersji bo 32bit jest zainstalowany obok "Siódemki" i Linuksa i czasem go używam dla starszych wersji programów najczęściej lepszych od ich aktualizacji. Żadne tam zagrożenia bo byle jaki z lżejszych antywirusów na Windows a na Linuksie jeszcze nigdy mi żaden szkodliwy programa nie zadziałałla mimo iżzekornie szkodliwe skrypty w przeglądac ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach ach tylko te moje rady dla użytkowników którzy nie zamierzają płacić jednej pensji za "Zabawkę" tylko do przeglądania internetu i swoich zdjęć z telefonu. Co do Facebooka się nie wypowiem bo jestem tak stronniczy że nic o nim nie wiem bo serwerom tej strony zablokowałem dostęp do swoich komputerów.

Mam XP de pierwszej edycji z SP3 oczywiście już, na AMD Athlon64 + 3500 i 2GB pamięci. Przy otwieraniu stron int. obciążenie skacze do 100% na krótko po otwarciu spada no 1/5. Otwarte siedem kart w przeglądarce plus plik w trakcie pobierania przez programa wspomagający ładowanie. I Pana film chodzi bez zacięć – ale inne filmy in in strony otwierają się z opóźnieniem, albo otwiera się cześć strony a yey elementy się opóźniają. Zamkniecie dodatkowych kart czasem pomaga, ale nie zawsze. Internet a través de Wi-Fi z Aero albo z Playa – na kartę więc o oglądaniu filmów en línea nie ma mowy choć po zbuforowaniu da się nawet obejrzeć w rozdz. 720i bez zacinania – pod warunkiem że większość filmu się zbuforuje a bewisy od pewnego czasu nie zapewniają wznawiania buforowania. W innych zastosowaniach poza grami też daje radę. Również zamierzam przejść na nowszy system ale nie dlatego ze XP wolny albo "niebezpieczny" tylko dlatego że kondensatory na płycie głównej komputera już spuchły ze starości, wymiana na nowszą oznacza przejście na platformę z pamięcią powyżej 4GB RAM której XP już nie obsłużży. Jednak nawet bez zwiększania pamięci RAM wymiana dysku z HDD na SSD poprawia odczuwalnie szybkość dostępu do pliku stronicowania i wzrasta płynność działania aplikacji ..

Ciekawe ilu debili, niepotrzebnie zmieni sprzęt, ponosząc niemałe koszty, dzięki temu pseudo znawcy. Ostatnio sprzedawałem nowego pcta, którego składałem pod gry (za słaby internet, wysoki ping i lagi, ot wieś gdzie jest tylko 1 operador). Pceta sprzedałem bo się u mnie marnował, i stwierdziłem że laptop mi wystarczy. Internet, película en línea, czasami coś w gimpie itd. Portátil a 10 letni dell e4300 (2 rdzeniowy o taktowaniu 2.26GHz) wpięty w stacje dokującą, do której oprócz myszki i klawiatury i głośników, mam podpięte monitor i telewizor. Codziennością jest dla mnie że, una película teletransportada leci sobie en línea 1080p, un monitor de pantalla y una red de seguridad interna y un problema en el wydajnością, un ram zajęty na 2GB z 4, un wszystko za sprawą linuxa, un pequeño zócalo de seguridad en el que se comunican estos datos. Yo jak słucham tego "Znafce" sistema de control del sistema de control de programas de software por w ogóle funkcjonowały i świata poza windą nie widzi. Szkoda strzępić klawiaturę na niego. dla mnie rzecz nie do ogarnięcia, co en za brednie wygaduje!

banner