Derkom – Komputery, Internet, GSM – Oficjalna Strona – ethereum microsoft

Pendrive Verbatim Store ‘n’ Go USB 3.0, compatible con zapis danych z szybkością 70 MB / s i odczyt z szybkością 120 MB / s. Pendrive jest już dostępny w wersjach o pojemności 16 GB, 32 GB oraz 64 GB i kosztuje odpowiednio 169 zł (16 GB), 339 zł (32 GB) oraz 559 zł (64 GB) (zalecana cena detaliczna). Konstrukcja typu "empujar y jalar" ma uchronić złącze przed uszkodzeniem. Pendrive jak wszystkie tego typu udządzenia posiada zgodność także z portami USB 2.0 i USB 1.1.

Sony wprowadza do sprzedaży nowe komputery biurkowe typu All-in-One ze swojej serii VAIO L. Urządzenia wyróżniają się stylowym wyglądem i są wyposażone w system operacyjny Windows 7 Home Premium lub Professional oraz 24-calowy multi-dotykowy ekran o rozdzielczości 1920×1080 pikseli z podświetlaniem LED. W iich wnętrzu w zależności od wersji znajduje się czterordzeniowy procesor Core i5 2410m lub Core i7 2630QM, haga 8GB pamięci operacyjnej, dysk HDD o pojemności 1TB oraz karta graficzna GT

NEC wprowadza na polski rynek nowy monitor przeznaczony do zastosowań profesjonalnych: SpectraView Reference 301. Panel wyposażony jest w 30-calową 10-bitową matrycę P-IPS o rozdzielczości 2560×1600 pikseli, mogącą reprodukować aż 107% przestrzeni barwnej standardu AdobeRGB. Monitor oferuje system sprzętowej kalibracji za pomocą trzech programowalnych 14-bitowych tablic LUT. Oprócz tego panel wyposażony jest w układ DUC (Control de uniformidad digital), który wyrównuje jasność oraz koryguje stabilność koloru na całej powierzchni ekranu.

Sprzętowa kalibracja oraz szeroki gama barwowy pozwalają osiągnąć doskonałą zgodność wyświetlanych kolorów, co jest niezmiernie ważne np. w sektorze DTP czy w softproofingu. Wraz z monitorem klient otrzymuje także oprogramowanie do kalibracji NEC SpectraView Profiler, umożliwiające tworzenie indywidualnych profili, dostosowanych do wymagań użytkownika.

Monitorear la pantalla de la máquina de trabajo ergonómica, con la música y la orientación de la máquina, la luz, la posición y la dirección giratoria y la cámara de seguridad de 150 mm. W zestawie oprócz panelu znajduje się płyta CD z programem NEC SpectraView Profiler, fartuch osłonowy na ekran, indywidualny certyfikat SpectraView a la parilla de la cúpula de la círaza de la cúpula de la mano

Wczoraj informowaliśmy Was o ciekawych właściwościach grafenu, a dziś IBM pokazał światu swój nowy tranzystor wykonany właśnie z tego materiału. Nowy układ jest w stanie wykonać 155 miliardów cykli w przeciągu jednej sekundy wyprzedzając tym samym wszystko, co do tej pory powstało. Tranzystor ten jest więc w stanie osiągać częstotliwość pracy 155GHz, czyli pracuje ze znacznie szybszym zegarem niż prezentowany rok wcześniej układ grafenowy (100GHz). Yu-Ming Lin stwierdził również, ¿está interesado? Diez może być wytwarzany przy udziale znanych dziś, standardowych procesów produkcji dla półprzewodników.

Co za tym idzie koszt jego wytworzenia pozostaje relatywnie niski. Oczywiście wciąż istnieją pewne problemy z przetwarzaniem danych cyfrowych, ale za to w przypadku sygnałów analogowych nie ma żadnych zastrzeżeń. O ile więc na grafenowe procesory w komputerach PC będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat, to ich komercyjne zastosowanie w innych branżach jest już bliskie.

Firma OCZ oficjalnie wprowadza na rynek nową generację swoich dysków SSD z serii Vertex. Dyski są wyposażone w najnowszy kontroler SandForce SF-2200 oraz interfiere SATA 6.0 Gbps i s dostępne w wersjach o pojemności 120, 240 i 480 GB. Dyski mają wielkość 2,5-cala i składają się z układów pamięci NAND Flash typu MLC (Multi Level Cell). Oferowane prędkości zapisu i odczytu danych sięgają odpowiednio: 520 i 550 MB / s. Wskaźnik IOPS, określający możliwą liczbę operacji na sekundę wynosi 60 000 dla losowego zapisu bloków danych o wielkości 4KB.

Wraz z premierą nowej wersji układu, producent zaczyna sukcesywnie odsyłać starszą serię na emeryturę. No se ha publicado ninguna de las siguientes opciones: Intela, które są stopniowo wycofywane z produkcji i zastępowane, przez wytwarzane przy użyciu technologii 32nm procesory Sandy Bridge. Gracias a Intel ogłosił wprowadzenie w życie planu emerytalnego dla aż dziewięciu modeli CPU.

Po premierze GTX’a 590 liderem na rynku najwydajniejszych kart graficznych nadal pozostaje Radeon HD 6990, który w większości tytułów radzi sobie świetnie z rywalem. Po premierze najmocniejszych kart przyszedł Hoteles, por zaprezentować coś dla niższej, średniej POLKI cenowej – Radeon HD 6790. Nowość zostanie najsłabszą kartą AMD z Nowej serii pozycjonując się niżej niż Radeon HD 6850, dostępny od $ 140. Jeszcze niżej plasują się już bowiem tylko modele OEM’owe, stanowiące tzw. "odgrzewane kotlety", bazujące na poprzedniej generacji kart.

Pierwszy kwartał dobiega już po mału końca, ale za to drugim Intel ma zamiar zaatakować na rynku urządzeń mobilnych nowymi procesorami z rodziny Átomo. Mow o wykonywanych w 32nm procesie produkcji układach typu SoC wchodzących w skład platformy kodowej nazwie Oak Trail, która ma trafić do tabletów internetowych. W chwili obecnej w ofercie Intela widnieje tylko jeden model, należący do serii Lincroft o kodowym oznaczeniu Atom Z670, który dysponuje tylko jednym rdzenzem, ale za to dzięki zastosowaniu technologii HT ma dwa wi wi wi wi wi wi wi wiqiqi

Intel oficjalnie wprowadza dziś na rynek nowe dyski SSD serii 320, skrywane dotychczas pod nazwą kodową Postville Refresh. W skład nowej serii wchodzą dyski o wielkości 1,8 oraz 2,5-cala, oferujące pojemność od 40 do 600 GB. Dyski mają interfejs SATA 3.0 Gbps i składają się z kontrolera firmy Intel oraz nowych 25nm pamięci NAND Flash MLC. Prędkość tansferu danych w zależności od pojemności wynosi odpowiednio: 200-270 MB / s (odczyt) i 45-220 MB / s (zapis), paq. 000 w trakcie zapisu danych.

Jeszcze nie opadł kurz bitewny po starciu dwóch najwydajniejszych układów Nvidia i AMD, a do sieci wyciekła już informacja na temat prawdopodobnie najwydajniejszego przedstawiciela kcepcccpcpccpccpccpccpcpccpccpcpccczpcczpcczpczpczpczpczpczpczzoy chiquuuuuu Mowa o akceleratorze który ma się zwać Radeon HD 7990, będzie produkowany w 28nm procesie produkcji i będzie prawdopodobnie konstrukcją dwuprocesorową. Oczywiście prezentowana tutaj specyfikacja techniczna jest nieoficjalna i w momencie premiery może się różnić od tej prezentowanej dziś.

I w końcu nadeszła ta chwila w której Microsoft opublikował finaln wersję swojej przeglądarki internetowej Internet Explorer 9. Ahora funciona correctamente. Microsoft (KLIK) dla systemu operacyjnego Microsoft. przyczyniły się poprzednie, niezbyt udane wersje. Un zmian w opisywanej wersji i a na lepsze jest całkiem sporo.

Jak już wcześniej informowaliśmy Trybunał Europejski w Hadze wydał wyrok nakładający na firmę Sony karę w postaci 10 dniowego zakazu importu konsol PlayStation 3 na terytorium Unii Europejskiej. Wyrok był efektem sporu patentowego Sony i LG, w którym firma LG oskarżyła Sony o naruszenie kilku jej patentów podczas produkcji konsol. Zakaz obowiązywał od 1 do 10 marca. Jak donoszą zagraniczne media z dniem dzisiejszym dostawy PlayStation 3 zostały wznowione, wciąż jednak w najbliższym czasie mogą wystąpić problemy z dostępnością konsol.

Firma Sparkle przygotowała dla swoich klientów karty GeForce GTX 570 w autorskiej wersji Thermal Guru, mającej wyróżniać się niższą temperatur pracy i emisją hałasu. Karty sum wyposażone są 1280 MB pamięci GDDR5 z 320-bitową magistralą oraz 40-nanometrowy układ GF110 z 480 procesorami strumieniowymi i pracuj v. Hacer dispozycji para dwa złącza DVI oraz jedno HDMI i jedno mini DisplayPort.

W Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się właśnie weekendowe szaleństwo związane z rozpoczęciem przez Apple sprzedaży najnowszego a la vista de las personas como es posible. Tablet wyposażono w dwurdzeniowy asesor Apple A5 taktowany zegarem 1GHz, kamerę z możliwością rejestracji obrazu w rozdzielczości 720p oraz dodatkową kamerę VGA nad wyświetlaczem, pozwalapcccpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggzzzkaska kazer en el este. Jego zakup wiąże się z wydatkiem od 499 do 829 USD.

Pomimo debiutu architektury Sandy Bridge i podstawki LGA 1155, najwydajniejszymi układami Intela z najwyższej półki cenowej pozostan Dla entuzjastów, którzy wykorzystują swoje platformy tak dla zabawy jak i pracy Asus przygotował płytę główną P6X58-E WS z chipsetem X58. Nowość, jak obiecuje producent będzie pracować bezawaryjnie 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez okres co najmniej dwóch lat (gwarancja).

Płyta ta jest wyposażona w 16 +2 fazowy układ zasilania, sześć gniazd dla pamięci RAM DDR3-2000, chip Nvidia NF200, ranura de ranura PCI-Express x16, pięć portadaw SATA 3.0 Gb / s, trzy SATA 6.0 Gp / i it Oczywiście nowa konstrukcja Asusa pozwoli na korzystanie z technologii Nvidia SLI oraz CrossFireX i montaż zarówno procesorów Xeon jak również "cywilnych" odmiano Specyfikacja techniczna obejmuje ponadto funkcję EPU, dwa porty USB3.0, 7.1-kanałowy kontroler audio, wyświetlacz diagnostyczny LED i dwa złącza FireWire.

banner