DasCoin gotowy de wejść na giełdy publiczne – IT i technologie – Newseria Biznes buy litecoin

Tworcy DasCoin, Waluty Zaufania i nośnika wartości w DasEkosystemie, zakończyli dwuletnie, szczegółowo zaplanowane przygotowania i działania strategiczne, których celem porł rozwój platformy bizowosz. Firma z dumą ogłasza, że ​​DasCoin jest gotowy de wejść na giełdy publiczne, co nastąpi podczas uroczystego debiutu w Londynie, w najbliższy piątek, 27 kwietnia 2018 r.

Aby umacniać pozycję DasCoin jako Waluty Zaufania, jejnedkami będzie można obracać wył gcznie na giełdach Wejście DasCoin na giełdy publiczne zostało starannie zaplanowane przez okres dwóch lat od powstania i w tym tygodniu stanie się faktem.

„Zrealizowaliśmy już dwa kamienie milowe. Pierwszym było uruchomienie blockchaina DasCoin 31 marca 2017 roku, gdy wykuto pierwszą jednostkę naszej cyfrowej waluty. Następnie, 30 września, uruchomiliśmy opartą na technologii blockchain giełdę wewnętrzną, która od tego dnia działa nieprzerwanie, 24 godziny na dobęz. Osiągnęliśmy pierwsze dwa z wyznaczonych celów. Teraz zrealizujemy trzeci. W przyszłym tygodniu będzie już można obracać naszą walutą na giełdach publicznych. Będzie a najważniejszy momento w historii DasEkosystemu, z radością powitamy nowych członków naszej społeczności, un DasCoin rozpocznie kolejny etap rozwoju”- powiedział Michael Mathias, Prezes zarządu DasCoin.

Marca 2017 roku „wykuto” ​​(ang. „Acuñación”) desde 750 millones de jednostek DasCoin. Członkowie społeczności NetLeaders nabywają licencje, które zapewniają im dostęp do określonej liczby Cykli, jednostek wartości blockchaina. Cykle można wykorzystać do zakupu różnych usług cyfrowych lub umieścić je w tzw. Kolejce wykuwania DasCoin (ang. „Cola de acuñación”) i zamienić w jednostki tej cyfrowej waluty. Czna liczba wykutych DasCoinów sięgnie docelowo 8,589 mld.

DasCoiny nie są „wydobywane” (ang. „Minería”) tak jak Bitcoin, czy inne waluty cyfrowe, które pozyskuje się w zamian za wykonaną pracę (modelo “prueba de trabajo”). Zastosowanie procesu wykuwania (ang. „Acuñación”) i alternatywnego modelu („prueba de valor”) w znacznym stopniu ogranicza wykorzystanie energii elektrycznejun tipo de artículos:

DasCoin (DASC) a kolejny krok w ewolucji pieniądza, oparty na technologii blockchain sposób przechowywania i wymiany wartości oraz centralny elemento DasEkosystem, innowacyjnego systemu cyfrowych aktywów. Opracowany z myślą or optymalizacji zalet i eliminacji wad walut będących obecnie w obiegu DasCoin jest szybki, wydajny, stabilny, bezpieczny i skalowalny.

Twórcy DasCoin wdrażają udoskonaloną walutę cyfrową. Jej przewagą nad innymi rozwiązaniami jest wysoka efektywność operacyjna, zwiększona pojemność w zakresie liczby przetwarzanych transakcji, lzzez zarządzanie izyz Chroniony przez najbardziej zaawansowane protokoły bezpieczeństwa oraz koncesjonowany blockchain, DasCoin jest pionierem w branży reconsiderado en este artículo

banner