Czyszczenie okien 10 dysku twardego ze śmieci la mejor manera de ganar dinero en gta 5 en línea 2016

Nowa funkcja, która pojawiła się w systemie operacyjnym Windows 10, wykona dla ciebie tę pracę, działając w trybie automatycznym, i oczywiście będzie raportować uzyskane wyniki (i ioscoskas de búho) Sprawdźmy, jak to działa, raczej dowiedz się, jak włączyć i skonfigurować automatyczne czyszczenie ROM con Windows 10. Czyszczenie dysku z niepotrzebnych plików

Jak widać, możesz włączyć usuwanie nieużywanych plików tymczasowych przy użyciu górnego przełącznika. Dostępny tutaj inny przełącznik pozwala włączyć czyszczenie Kosza z plików, które są dostępne przez ponad 30 dni. Jeśli uznasz te operacje za przydatne, umieść odpowiednie przełączniki w pozycji "Wł.". ". Potwierdź, naciskając przycisk "DE ACUERDO", nic nie potrzebujesz, po prostu wyjdź z ustawień i wszystko będzie działać zgodnie z twoimi ustawieniami.

Usuń nieużywane programy można zwolnić miejsce na dysku twardym, ale niektóre programy wykorzystują bardzo mało miejsca, aby je usunąć prawie nie zmieniają ogólnego obrazu. Dlatego w sekcji "Programy i funkcje" programy można sortować według wielkości. Haga clic en Win + X i wybierz Programy i funkcje. Kliknij nazwę pola "Rozmiar", aby posortować aplikacje według rozmiaru. Proszę wybrać niezbędny program i kliknij przycisk "Usuń"

Aby dowiedzieć się, jakie informacje zajmują więcej miejsca na dysku twardym, możesz skorzystać programu analiza ciężko dysk. Ta aplikacja skanuje dysk twardy i pokazuje, które pliki i foldery zajmują najwięcej miejsca na dysku. Istnieje wiele podobnych programów, ale możesz spróbować Windirstat. Programa jest bezpłatny, po rosyjsku. Po uruchomieniu program zeskanuje wszystkie twoje dyski (lub pewną) i wizualnie pokaże, z czym twój twardy dysk jest zajęty.

Wbudowany narzędzie Windows "Oczyszczanie dysku" jest bardzo przydatne, ale nie usuwa plików tymczasowych używanych przez inne programy. Na przykład nie wyczyści pamięci podręcznej przeglądarki Firefox y Chrome, ale przeglądarki mogą przechowywać gigabajty danych na dysku twardym. Pamięć podręczna jest używany przez przeglądarkę w celu przyspieszenia dla ciebie strony internetowej załadunku i dostępu do treści, a la aduana para el recambio de recambios.

W celu bardziej agresywnego czyszczenia plików tymczasowych i "śmieci" na komputerze, możesz korzystać z programu CCleaner. Na oficjalnej stronie znajduje się darmowa wersja programa, z nieco obrzezanymi funkcjami, ale całkiem odpowiedni do naszych celów. CCleaner może usuwać "śmieciowe" pliki programów innych firm, a także usuwa "Niepotrzebne" pliki Windows, która omija swoją stronę Kreatora czyszczenia dysku systemu Windows.

Praca z programem jest bardzo łatwa. Zainstaluj go, uruchom, naciśnij przycisk "Analiza", una następnie "Oczyść". Należy pamiętać, że domyślnie pliki cookie s również usuwane. Jeśli chcesz je zapisać (przykład, aby ponownie nie wpisać hasła w ulubionej witrynie), usz zaznaczenie (na ekranie wszystko jest jasne). Znajdź zduplikowane pliki

Możesz użyć specjalnego oprogramowania, aby usunąć duplikaty plików na Dysku Twardym Yo usun ponć je, ponieważ są one bezużyteczne. Oferuję Ci bezpłatny, funkcjonalny programme w języku rosyjskim, aby znaleźć duplikaty plików. Nazywa się " DupeGurú «. Jest bardzo łatwy w użyciu. Programa Pobierz z oficjalnej strony, zainstaluj, uruchom. Kliknij "+", Dodaj dysk lub folder do skanowania i poczekaj na wyniki. Polo zaznacz "Tylko Duplikaty" i wybierz, co zrobić z duplikatami plików. Para wszystko. Wszystkie zduplikowane pliki zajmujące zbyt dużo miejsca na Dysku Twardym zostaną usunięte.

Jeśli przywracanie systemu "zjada" zbyt dużo miejsca na Dysku Twardym, można zmniejszyć ilość pamięci przydzielonej do przywrócenia systemu. Opłata za zmniejszenie ilości twardego dysku do odzyskania będzie mniejsza z dostępnych punktów odzyskiwania. Jeśli ci to odpowiada, odważnie zmniejsz ilość miejsca na dysku do odzyskania systemu. Jak to zrobić, już napisałem w artykule (w pierwszym akapicie jest bardzo dobrze napisany)

Wyłącz tryb uśpienia – Gdy komputer przejdzie w "tryb uśpienia", system zapisze zawartość rAM na dysk twardy. Pozwala a na kontynuowanie korzystania z niego po obudzeniu komputera ze stanu, w którym go zostawiłeś. Sistema de Windows disponible en su versión anterior RAM en un archivo de Hiberfil.sys na dysku C. Aby zaoszczędzić miejsce na Dysku Twardym, można wyłączyć tryb uśpienia i usunąć plik Hiberfil.sys.

Wielu użytkowników nieświadomie przechowuje swoje dokumenty, prezentacje, muzykę i inne pliki na dysku systemowym, często nawet o tym nie wiedząc. Przypomnij sobie, ¿carpeta, jak Dokumenty, Muzyka, Pliki do pobrania, Stół roboczy, domyślnie znajduje się na Dysku Systemowym. Ponadto dysk C zazwyczaj umieszcza carpeta OneDrive. Jak czyścić lub przenosić foldery systemowe w systemie Windows 10

Vista previa de la aplicación de Windows 7, de acuerdo con la aplicación de Windows 10. Haga clic aquí para ver más información de Zapisywanie wszystkich, plików z pamięci RAM na Dysku Systemowym, aby nawet po wyłączeniu / włączeniu komputera można było kontynuować pracê od miejsca, w którym zostało przerwane. Również częścią funkcji hibernacji jest szybki start – Specjalny tryb, który przyspiesza ładowanie systemu.

Plus hibernacje – wygoda. Minus – za swoją pracę system tworzy specjalny plik na Dysku Systemowym, którego rozmiar często przekracza kilka gigabajtów. A nawet jeśli go nie użyjesz, plik hibernacji nadal będzie zajmował cenne miejsce. Ale programiści Windows przewidzieli możliwość zmniejszenia rozmiaru lub usunięcia pliku hibernacji. Jak zmniejszyć rozmiar pliku hibernacji

banner