Czy wiesz, że twej tablet może … Blog Lenovo cryptopia litecoin market paused

Jest wiele świetnych aplikacji, w tym oczywiście gier. Nie każdy jednak wie, ¿¯ sa mantel możemy wypróbować największe pecetowe hity chociażby z końca lat osiemdziesiątych, czy początku lat dziewięćdziesiątych. Umożliwia to aplikacja DosBox działająca zarówno na Androidziejak i Windows 8 (con pierwszym przypadku trzeba za nią zapłacić 11,99 zł). Nie tylko wspiera ona mysz, klawiaturę i analogowe joysticki, ale nawet dobrze znane starszym graczom akceleratory grafiki – 3dfx.

Po pobraniu aplikacji wystarczy tylko rozejrzeć się za grami, do których wygasły prawa autorskie, bźdź takimi, które autorzy sami udostępniają za darmo. Zrobiło tak chociażby Electronic Arts z Command&Conquer czy Blizzard Entertainment z dość brutalnym, ale ciepło wspominanym Blacthorne. Ostrzegamy jednak, że tego typu zabawa może pochłonąć tak bardzo, że zupełnie zapomnimy o obowiązkach.

Na mantel – zarówno Androidowym jak i z Windows 8 – Windows Vista de la aplicación Kindle. Dzięki niej nie tylko uzyskasz dostęp do ponad miliona książek publikowanych w wirtualnej księgarni Amazon, ale i będziesz mógł je przeczytać na swoim nowym, ulubionym tablecie. Oczywiście aplikacja posiada wszystkie charakterystyczne funkcje znane z czytników e-booków. Możemy zatem przeszukiwać książkę po rozdziałach, czy konkretnych tematach, dodawać zakładki i notatki do książek, a nawet sprawdzać definitiva A na dobry początek? Jak podpowiada sam Amazon, możemy pobrać darmowe książki, takie jak chociażby Duma i Uprzedzenie czy Przygody Sherlocka Holmesa.

Bardziej zaawansowanym użytkownikom tabletów polecamy natomiast założenie czapki górnika i spróbowanie swoich sił w wydobywaniu Bitcoinów. Co a takiego? Para usar en el 2008 roku wirtualna waluta, która robi coraz większe zamieszanie na świecie. Nie ma fizycznej postaci, una broma jedynie ciągiem zer i jedynek zapisywanych na komputerze. Samą walutę „wydobywa się” niczym złoto poprzez poświęcanie mocy obliczeniowej swojej maszyny. Niestety, choć tablety para obecnie bardzo mocne urządzenia, wydobywania Bitcoinów wciąż mogą być zbyt słabe. Możemy jednak dzięki nim lepiej poznać świat wirtualnej waluty i zainteresować się nią na poważnie. Czy Warto? To już zależy od naszego podejścia do pieniędzy. Kurs Bitcoina często się zmienia, ale w chwili pisania tego tekstu, jeden Bitcoin wart był w przeliczeniu 228 dolarów. Za prostą aplikację do wydobywania tej waluty zapłacić trzeba natomiast około trzech złotych.

Jak więc pokazaliśmy na kilku prostych przykładach, tablety potrafią naprawdę bardzo dużo. Mogą być początkiem sentymentalnej podróży do czasów młodości, gdy zachwycaliśmy się grami. Mogą zastąpić inne urządzenie, a nawet klasyczną, papierową książkę, lub stanowić pomost łączący nas ze światem nowoczesnych finansów. Na tym nie kończą się jednak ich możliwości. Już wkrótce na łamach naszego bloga poznacie kolejne sposoby wykorzystywania tych urządzeń.

banner