Czy Serena trafi na Alola.pl india mejor criptomoneda india

Praktycznie odkąd zaprezentowano nowy “skład asha”, fani zaczęli rozpaczliwie dopytywać się o serenę. W internecie zrodziło się mnóstwo pytań, powstało wiele teorii spiskowych. Criptomoneda precio de la onda en India ¡licenciado en Letras! Zbierano nawet podpisy pod petycją o “przywrócenie” sereny. Wstępnie plotki mówiły, że serena być może powróci na “kilka” odcinków serii sun & Luna. Początkowo przewidywano, że stanie się to pod koniec marca, aczkolwiek, jak widać, nie sprawdziło się to. Zdesperowani fani sereny prorokują teraz koniec kwietnia. Czy a się sprawdzi? Cóż, pozostaje nam jedynie czekać. Gdzie możemy szukać oficjalnych informacji? Najprędzej pojawią się w japońskim piśmie corocoro, ewentualnie w jakimś specjalnym kilkusekundowym zwiastunie na koniec bieżących odcinków sol & Luna. W przypadku pokemonów, z dość dużym wyprzedzeniem pojawiają się tytuły nowych odcinków, które też mogą skrywać cenną wskazówkę. Możecie je sprawdzić na naszej stronie, pod tym adresem. Właściwie, czemu serena miałaby nie wrócić? Misty podróżowała z ashem przez dwa regiony, brock natomiast, aż przez cztery! Dajcie szansę serenie!

• brock – brock wprawdzie nie jest dziewczyną, ale prezentuje tutaj bardzo ciekawą opcję. Mianowicie, pod koniec trzeciej generacji, brock postanawia zostać w domu. Prawdopodobnie wszyscy fani godzą się z tym, że a jego koniec? Pojawia się pierwszy odcinek D&P, bez brocka. W drugim odcinku natomiast wraca i zostaje do końca sezonu! Chyba nikt nie miałby twórcom za złe, gdyby serena też wróciła na podobnej zasadzie.

• W aloli nie ma “pokazów” pokemon. Przynajmniej póki co, nic o tym nie wiadomo. To może być świetną okazją dla sereny, por stała się promotorką tej dyscypliny w regionie alola. Pomyślcie o tym jeszcze w ten sposób: alola – zrobiona na podstawie hawajów. Z czym uno się nam kojarzą? Z tańcem! Pokazy pokemon + taniec. Mejor aplicación de cifrado para iPhone przyznacie, że a świetne połączenie! I serena idealnie by się w tym odnalazła!

• za dużo drugoplanowych bohaterów w sun & Luna. Ash ma obecnie 5 przyjaciół z klasy i profesora kukuia. Sprawia to, że musimy rozdzielić nasze zainteresowanie na 6 postaci. Każda z nich dostaje zdecydowanie mniej “czasu ekranowego”, niż np. W kanto, gdzie byli tylko brock i misty. Serena dostała dużo miłości od twórców w Poprzednim sezonie, jest postacią bardzo dobrze rozwiniętą, ma rzesze fanów. Praktycznie mogą ja wprowadzić w dowolnym momencie, a fani nie zostaną wybici z rytmu.

Mianowicie: serena przyjedzie na wyspę melemele pełna wrażeń. Niestety, w hoenn też nie poszło jej najlepiej. Znów nie udało się jej zdobyć najwyższego odznaczenia i skończyła na drugim miejscu. Ciągle jednak ma w pamięci asha, yo nadal chce uświadomić mu, jak bardzo jest zakochana. Ciągle nie wiadomo jednak, co serena mogłaby robić na alola, poza zdobywaniem asha, oczywiście. Być może twórcy ujawnią coś w stylu “pokazów”, lub, tak jak napisałam wyżej, serena sama z tym wystartuje. Mogłaby zacząć uczyć tego w szkole pokemon. Hay un crypto billetera para todas las monedas, chciałabym, aby serena bardziej zaangażowała się w walki pokemon. Jeśli dobrze pamiętam, serena miała najmniej pokemonów ze wszystkich żeńskich postaci pierwszoplanowych. Czas a zmienić. Co by było, gdyby krótko po dołączeniu do klasy asha, dostała od któregoś z tapu Z-pierścień oraz fairium-Z, idealnie pasujące do sylveona? Niestety, miłość często wiąże się z kłótniami. Zwłaszcza, jeśli przy ashu kręciłyby się jeszcze trzy inne dziewczyny! Należy jednak pamiętać, że pokemony są programem skierowanym głównie do młodszych widzów. Zresztą, widać po zmianie “grafiki”, że ash “odmłodniał”, por młodsze dzieci mogły się z nim bardziej utożsamiać. Niemniej jednak, spodziewałabym się wielu romantycznych uniesień i żarliwych kłótni między tą dwójką. W odcinku 47 XY&Z jednak widzieliśmy coś, czego osobiście się nie spodziewałam. Czyżby była szansa na to, że ash i serena zostaną parą? ¿Co na to wszystko powiedziałby profesor kukui? Chociaż, kto por tam słuchał faceta biegającego wszędzie z gołą klatą!

banner