Czy potrzebujesz oprogramowania antywirusowego na Androida – RedSMS es rentable en monero

Wirusy dla Androida trafiły na pierwsze strony gazet, co skłoniło użytkowników do zastanowienia się, czy zainstalowanie jakiegoś oprogramowania zabezpieczającego jest dobrym pomysłem. I nie trzeba dodawać, że im im bardziej popularny Android staje się bardziej celem, jest dla złych. Ale czy naprawdę musisz zainstalować na telefonie aplikację antywirusową zużywającą zasoby i baterię, która będzie nękała Cię irytującymi powiadomieniami?

Przypuszczając, że podejrzana aplikacja trafi na rynek Google Play, Google szybko pobierze aplikację i odinstaluje ją z urządzenia. Ale co, jeśli wróci? Firma Symantec znalazła co najmniej siedem złośliwych aplikacji w amerykańskim Sklepie Play, które zostały przeciągnięte, a następnie ponownie pojawiły się pod nowymi programistami o nowych nazwach.

Jeśli instalujesz aplikacje poza Google Play, zainstalowanie aplikacji antywirusowej na Androida jest jednym ze sposobów na utrzymanie bezpieczeństwa. Fałszywie pozytywne wyniki s powszechne w przypadku takich aplikacji, więc może się okazać, że aplikacja AV zgłasza aplikację jako podejrzaną, gdy jest rzeczywiście nieskkkyi. W takich przypadkach podjęcie innych środków ostrożności może porć bardziej atrakcyjnym sposobem ochrony urządzenia przed wirusami z Androidem.

Najgorszymi przestępcami na tej liście są Alpy, TCL, Oppo i ZTE, które, jak twierdzi, opuściły cztery lub więcej krytycznych i bardzo poważnych poprawek w deklarowanej łatce. Z od dwóch do czterech chybionych para HTC, BlackBerry, Asus, Fairphone, LG, Huawei y Lenovo. Jednym lub dwoma są OnePlus, Wiko, Xiaomi, Nokia, Motorola i Honor. Te w dobrych książkach z zerową lub tylko jedną nieodebraną łatką a Google, ZUK, LeEco, Samsung, Sony i BQ.

Powinieneś też zachować rozum o sobie i stosować zdrową dawkę zdrowego rozsądku. Nie kliknąłbyś załącznika w podejrzanej wiadomości e-mail de nadawcy, którego nie rozpoznajesz na swoim komputerze l lo mejor de ser posible en este artículo, por ejemplo: Zazwyczaj tego typu linki są powiązane z oszustwami typu phishing, de ale a nie znaczy, że nie zainstalują wirusa na Twoim urządzeniu.

Przypuśćmy, że Twój telefon lub tableta z Androidem zaczyna działać dziwnie i masz powody, por sądzić, że w GRE wchodzi złośliwe Oprogramowanie: przywrócenie ustawień fabrycznych a WSZYSTKO, potrzeba Czego, aby przywrócić normalne działanie (Jednym z powodów, dla ktorých warto zawsze tworzyć KOPIE zapasową systemu Android). Ale jeśli nie chcesz wymazywać swojego urządzenia, wydaliśmy także kilka przydatnych wskazówek, jak usunąć wirusa Android.

W wielu przypadkach użytkownicy zgłaszają nam, że widzą podejrzane wyskakujące reklamy w przeglądarce lub są przekierowywani na inną stronę główną do strony skonfigurowanej w ustawieniaia. Zwykle radzimy wyczyścić pamięć podręczną danych przeglądarki (w Ustawienia> Aplikacje> Cromo> Pamięć). Możesz też przeczytać więcej o blokowaniu wyskakujących reklam w Androidzie.

Warto zauważyć, że aplikacje antywirusowe dla Androida często mają inne przydatne zalety, takie jak możliwość zdalnego blokowania lub czyszczenia lub czyszazzcazcasca a la luz de la parca a la que se aloja en la redacción Wszystkie te narzędzia s dostępne gdzie indziej – zazwyczaj za pośrednictwem darmowych aplikacji lub ręcznego administrowania – ale dla ułatwienia obsługi może pomóc mieć wi Unikaj podejrzanych aplikacji antywirusowych dla Androida

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia dowiedzieliśmy się o trojanie Loapi, który rozprzestrzeniał się poprzez kampanie reklamowe pod płaszczykiem rozwiązań antywirusowych lub aplikacji. A okropne, por pomyśleć, że aplikacja, którą zainstalujesz, aby chronić siebie, faktycznie będzie działała, a. .

banner