Czy Blockchain zmieni świat precio inicial de bitcoin en la India

Blockchain a la tecnología, która ma umożliwić praktyczne funkcjonowanie wirtualnej monety Bitcoin. La tecnología no está disponible en este momento, ¿cómo se dice? Jeszcze może zrozumieć, jak naprawdę działa. Tecnologia de broma tak obiecująca, że ​​znawcy tematu przypisują jej ogromną siłę destrukcyjną istniejącego systemu finansowego świata. Czy tak będzie – ja nie wiem – jednak świat Bankowy staje się nerwowy na słowo Blockchain, właśnie ze względu na jego potencjał który mógłby wykluczyć pośredników

Blockchain al sistema transakcji typu peer-to-peer czyli sieć komputerów równorzędnych (P2P), które pozwala użytkownikom Bitcoin na wymianę, kupno i sprzedaż z całkowitą pewnością i zaufaniem. Według ekspertów technologia otwiera możliwości dużo dalej idce niz tylko ruch finansowy z pominięciem banków. Z czasem powstanie wiele więcej zastosowań ujawniających się w marszu. W rzeczywistości Blockchain działa jako rodzaj gigantycznej księgowości notującej kto jest właścicielem czego. Cecha szczególna Blockchain: system jest całkowicie odporny na oszustwa (wiarygodnych) a także dostępny dla każdego. Para czyni go potencjalnie tak uciążliwym dla istniejącego systemu: działa bez interwencji trzeciej strony.

Faktem jest, że w tej chwili dużo sięwestwę w pracuje nad rozwojem Blockchain i innych technik kryptograficznych. Rodzi y wiele spekulacji, że sektory finansowe i ubezpieczenia zostaną postawione na głowie, ale także Posiada blockchain potencjał, aby włączyć całkiem nową wersję internetu. Duże korporacje jak np. Samsung eksperymentują z innowacyjną aplikacją. Czy okaże się hitem czy tylko kitem – w roku 2016 będziemy słyszeli o Blockchain częściej.

Przypomina mi się historia wirtualnego świata " Segunda vida" z roku 2004 – gdy to cały świat rzucił się z zapałem na nową formę internetu i korporacje wdawały miliardy na "kupowanie" i rozwój własnych kawałków tego świata. A miała być przyszłości internetu. Dzisiaj mało kto jeszcze o tym przeboju pamięta. Z drugiej strony, w tym samym roku 2004 powstała nikomu nie znany Álbum Twarzy na którym można była myszką wstawiać oceny zdjęciom legitymacyjnym amerykańskich studentek. Nikt nie przypuszczał, żsí es wyrośnie z tego Facebook mający dzisiaj ambicję być internetem.

Definicja Blockchain: blok lub łańcuch blokowy jest dystrybuowaną bazą danych, utrzymującą stale rosnącą listę elementów danych, odpornych na manipulację i fałszerstwo, nawet przez operatorów węzłów. Blockchain nie posiada organu nadzorczego gwarantującego niezawodność transakcji, ponieważ rejestr jest zaszyfrowany i znajduje się w stale aktualizowanej globalnej sieci komputerowej. Połączenie zdecentralizowanej architektury z szyfrowaniem i uwierzytelnianiem ha sido publicado en el calendario con la palabra clave wszystkich stron i stanowi rozwiązanie " problema bizantyjskich generałów".

banner