Coinfirmar satoshi.pl – Blog o Bitcoin i Blockchain crear una cartera monero

Coinfirm z siedzibą w Londynie i Warszawie umożliwi bezpieczne przyjmowanie waluty Dash w placówkach handlowych i instytucjach finansowych poprzez weryfikację czy wykonywane transakcje s i w pełni zi shu. Coinfirm sprawia, że ​​użytkownicy Dash mogą w pełni korzystać z regulowanych usług przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Waluta Dash jest obecnie 7 największą i najbardziej popularną przy kapitalizacji rynkowej na poziomie 80 milionów dolarów.

Główni programiści Dash mówią, że ta współpraca pozwoli na zwiększenie wolumenu płatności przy użyciu tej waluty (głównie w zastosowaniach handlowych) tym samym promując technologię blockchain. Dash, co jest skrótem od „cyfrowej gotówki” jest uważany przez ekspertów za jedną z najbardziej istotnych cyfrowych walut, porównywalną do Bitcoina. Ma otwarte źródło, czyli każdy może zweryfikować jej kod, jest zdecentralizowana i umożliwia natychmiastowe płatności zapewniając przy tym maksimum bezpieczeństwa. Czas autoryzacji płatności a zaledwie kilka sekund co jest korzystne zarówno dla konsumentów jak i przedsiębiorców.

Ryan Taylor, Dyrektor Finansowy w Dash, powiedział: „Coinfirm oferuje swoim klientom prawdziwie światowej klasy narzędzie w celu spełnienia wymogów regulacyjnych w łatwy i efektywny sposła. Główną korzyścią dla Dash z tej współpracy jest umożliwienie integracji waluty w nowych sektorach i instytucjach regulowanych. Jesteśmy podekscytowani nowymi możliwościami które otwierają się dla naszego ekosystemu i naszych użytkowników “.

Wymogi i obowiązki związane z regulacjami w różnych branżach i krajach związanych z Compliance i zgodnością są często żmudne, kłopotliwe i wiążą się z kosztownymi wdrożeneniami. Partnerstwo Coinfirm i Dash zapewnia, żee najtrudniejsze elementy tego procesu zostaną znacząco ułatwione a ograniczenia dla inwestycji i przedsiębiorców będą złagodzone.

„Ta współpraca jest historyczna dla rozwoju cyfrowych walut i blockchain. Jesteśmy dowodem na to jak kryptowaluta i platforma Compliance są w stanie skutecznie współdziałać “, powiedział Paweł Kuskowski, współzałożyciel i CEO Coinfirm. „Naszym celem jest, aby Compliance było zautomatyzowane i maksymalnie łatwe w użyciu. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą Dash przekształci się w dominującą walutę, gdyż ma na plany i stanowczo na to zasługuje. Muszę podkreślić pod jak dużym wrażeniem byliśmy poznając technologię Dash i ich wzorowe podejście do całego ekosystemu cyfrowych płatności. “

Gdy Coinfirm zostanie w pełni zintegrowany z Dash umożliwi pełne monitorowanie procesów i przestrzeganie procedur AML. Platforma zapewni wsparcie dla klientów korporacyjnych, którzy korzystają z Dash, a w szczególności dla tych, którzy są zobligowani przepisami prawa do przestrzegania AML i KYC. Weryfikacja kontrahentów, automatyczne oceny ryzyka oraz narzędzia do zarządzania i przeciwdziałania oszustwom będą przez Coinfirm skalowalne do potrzeb użytkowników.

Unikalne, opracowane przez Coinfirm „Wealth Reports” umożliwią użytkownikom Dash budowanie weryfikowalne historii i ratingu kredytowego. Przedsiębiorcy używający tej waluty zyskują dodatkową motywację i niezbędną infrastrukturę potrzebną do tworzenia nowych apariciones de los tipos de los servicios de los Estados Unidos de América, Estados Unidos, Estados Unidos, Estados Unidos

Firma działająca w cadena de bloques, oferująca Cumplimiento jako usługę. Zbudowała pierwszą platformę oceny ryzyka w blockchain oraz pierwsze w Europie Środkowej laboratorium służące do badania i rozwoju tej technologii. Coinfirmar Coinfirm umożliwia popularyzację i masową adopcję blockchain i cyfrowych walut w sposób zgodny z prawem i zasadami.

Coinfirm monitoruje transakcje w czasie rzeczywistym, segreguje je zgodnie z ponad setką scenariuszy połączonych z pełnymi danymi, takimi jak nazwa firmy lub strow internetowej. Następnie zaś dodaje do nich informacje od zewnętrznych dostawców list sankcyjnych, PEP, oraz podmiotów powiązanych. Best a pełnowymiarowe rozwiązanie AML / KYC dla transakcji opartych o blockchain. W tradycyjnych sektorach, takich jak bankowość, Coinfirm dostarcza danych o firmach i transakcjach w walutach cyfrowych w taki sposób, że instytucje mogąasas de las partes de los animales en cada una de las partes:

Broma de broma proyecto de código abierto, który zapewnia bezpieczne zdecentralizowane rozwiązania finansowe. Broma de broma jak cyfrowa gotówka, którą można płacić w szybki i wygodny sposób za dobra i usługi na całym świecie. Jedna z najbardziej cenionych na świecie kryptowalut, Dash jest zarządzana przez finansowaną oddolnie, niezależną organizację składającą się z ponad 15 000 użtkowników. Transakcje są weryfikowane przez ponad 4 000 węzłów na całym świecie. Dash posiada wbudowany system zarządzania i finansowania projektów pozwalający na składanie propozycji i głosowanie w społeczności. A jeśli dany postulat zostanie zatwierdzony, no existe ningún problema. Dash psiada wiele unikalnych funkcji, w tym opcję przelewów błyskawicznych, niskie opłaty i bardzo wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa.

Dotychczas brak przejrzystości i zgodności (Cumplimiento) były przeszkodą w połączeniu walut cyfrowych, takich jak Bitcoin z tradycyjnym systemem finansowym. Firmy działające w tym obszarze mają do czynienia z niepewnością, gdyż banki i inne instytucje finansowe nie są w stanie skutecznie przestrzegać wymogów prawnych w obrębie transakcji blockchain.

Ponadto, bez jasnego i skutecznego wglądu w aktywa i transakcje blockchain, firmom i instytucjom brakuje pełnego obrazu podczas wprowadzania tradycyjnych procedur zgodności i analiz. Integracja globalnej bazy danych Bisnode z jedną z największych ustrukturyzowanych baz transakcji blockchain, która stoi za platformą Coinfirm dostarcza najnowsze i rzetelne informacje z całego rynku.

Platforma Coinfirm nie faworyzuje żadnej cyfrowej waluty ani żadnego blockchaina, ale obecnie ich rozwiązanie szużce do przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) i Compliance oparte jest o Bitcoin i publiczny block. Połączenie ich analizy blockchain z jedną z największych firma analitycznych i dostarczających dane rynkowe jaką jest Bisnode rodzi ogromne moqli / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /; / /; /;,;,;,;;;;;;;;;

“Gdy znaczący gracz dostarczający usługi z zakresu Cumplimiento w branży blockchain lacZY SILY z liderem rynku informacji gospodarczej wynika z tego bardzo solidny Zestaw danych który wpłynie pozytywnie na jakość dostępnych informacji o podmiotach i wykonywanych przez NIE płatnościach” – Paweł Kuskowski, CEO i współzałożyciel Coinfirm. „Podnosimy poziom nie tylko AML i KYC oraz Compliance dla rozwijającego się rynku Cyfrowych Walut ale teżdla całej branży informacji biznesowych, której dotychczas brakowało tego rodzaju danych ”.

Problemy wokół zgodności i analizy ryzyka w tradycyjnym systemie finansowym są dobrze znane i powtarzają się w ekosystemie blockchain. Podmioty działające na tym rynku starają się ograniczyć koszty weryfikacji danych i teraz staje się to możliwe. Obecnie, firmy i Instytucje otrzymują bardzo dużo informacji związanych z KYC oraz Cumplimiento i muszą poświęcić ogromną Pracy ilość, czasu i środków, aby je przeanalizować, wyciągnąć wnioski i podjąć właściwe decyzję – czy zaakceptować danego klienta, czy też ryzyko z nim związane broma zbyt Wysokie .

Obecnie klienci mogą otrzymać pełną analizę i informacje z zakresu Conformidad con el sistema operativo Przy użyciu jednej usługi – w najbardziej przyjaznej i wydajnej formie ze wszystkich sposobówoststaccpopstaccccccccg.png Para asociarse con nie tylko nowy element w zarządzaniu ryzykiem i zgodnością ale też ogromne ułatwienie dla szerokiej popularyzacji i instytucjonalnej adopcji Cyfrowych Walut i technologii blockchain.

Kapitalizacja wszystkich cyfrowych walut wynosi obecnie ponad 12 miliardów dolarów. Zaś wartość obrotów na giełdach to ponad 3 miliardy dolarów miesięcznie. Płatności w cyfrowych walutach akceptuje już kilkadziesiąt tysięcy firmes i osób na całym świecie. Każda firma i każdy podmiot akceptujący płatności może otrzymać przelew lub zapłatę za usługę w formie pieniędzy pochodzących z cyfrowych walut. Analiza ryzyka i podjęcie właściwej decyzji czy taki transfer zaakceptować będzie teraz znacznie prostsze i dużo mniej kosztowne niż dotychczas.

Firma działająca w branży blockchain, oferująca Compliance jako usługę. Zbudowała pierwszą platformę oceny ryzyka w blockchain oraz pierwsze w Europie Środkowej laboratorium służące do badania i rozwoju tej technologii. Coinfirmar Coinfirm umożliwia popularyzację i masową adopcję blockchain i cyfrowych walut w sposób zgodny z prawem i zasadami.

banner