Coinbase zawiesza transakcje gotówkowe Bitcoin, uruchamia sondę transakcyjną nueva descarga de música etíope

Istnieje mnóstwo giełd kryptowalutowych, a niektóre wybierają więcej opcji niż inne. GDAX, internetowa giełda Coinbase, jest postrzegana jako jedna z najbardziej popularnych (i najbezpieczniejszych) giełd. Haga wczoraj Coinbase uczestniczyła tylko w trzech rynkach – Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Desde las 19.00 horas, le enviaremos un Bitcoin Cash do swojej usługi, a cena oszalała. W ciągu kilku minut handel monetą został zawieszony z powodu tego, co GDAX określił jako "znaczną zmienność".

Po tym, jak Coinbase ogłosiło zatrzymanie, rzecznik firmy powiedział, że nie zrealizowane zamówienia zostaną usunięte, a nowe zamówienia nie zostaną przyjęte. GDAX powiedział, że wszystkie rynki Bitcoin Cash pozostaną w trybie offline do południa w środę, czasu wschodniego. GDAX później powiedział, że wstrzymał handel z powodu znacznej zmienności "w celu zapewnienia uczciwego i uporządkowanego rynku".

Ale to nie był jedyny problem w tej skalistej wersji. Obserwatorzy kryptowalut zauważyli, że cena Bitcoin Cash rosła jak szalona przed ogłoszeniem Coinbase i płakali nieczysto. Grudzień był dość nijakim miesiącem dla altcoina i spędził cztery dni na kursie około 1800 $ według CoinMarketCap. W środę we wtorek skoczyła do 3800 $. Coinbase obecnie podaje cenę około 4 300 USD. Choć nadal jest dostępny do handlu na innych giełdach, Coinbase nie przywrócił opcji zakupu lub sprzedaży od środowego popołudnia. CEO, v, v, v Armstrong napisał:

Wszyscy pracownicy i kontrahenci Coinbase byli wyraźnie zabronieni w handlu Bitcoin Cash i ujawnianiu naszych planów startowych ponad miesiąc temu. Było to wielokrotnie przekazywane za pośrednictwem wielu kanałów pracownikom. Na przykład upewniłem się, że jest to podkreślane podczas naszych piątkowych sesji pytań i odpowiedzi oraz w wiadomościach correo electrónico wysyłanych do wszystkich pracowników …

Bitcoin Cash jest wynikiem rozwidlenia z głównego Bitcoin, który wystąpił już w sierpniu. Kod, na którym działa Bitcoin Cash, ma na celu naprawienie niektórych problemów, które stary Bitcoin miał do czynienia ze skalowaniem. Para zajmuje znacznie więcej czasu i mocy obliczeniowej dla górników Bitcoin, aby utworzyć nowe bloki, un argumento m wyród głównych deweloperów, jak rozwiązać ten problema, Bitcoin Cash zostałw wyrccc. Zakładając, że twój bitcoin był trzymany na koncie w organizacji, która przyjęła Bitcoin Cash, automatycznie otrzymałeś taką sam ilość rozwidlonego tokena 1 sierpnia.

Ponieważ Coinbase nie zajmował sited wtedy Bitcoin Cash, jego użytkownicy zostali pominięci, ale wtorkowa decyzja miała na celu to poprawić. "Wszyscy klienci, którzy utrzymywali saldo bitcoinów na Coinbase w momencie rozwidlenia, będą teraz mieli równe saldo Bitcoin Cash dostępne na swoim koncie Coinbase" – Napisano w ogłoszeniu. "Twoje saldo gotówkowe Bitcoin będzie odzwierciedlało twoje saldo bitcoinowe w momencie, gdy Bitcoin jest w gotówce." Oznaczało to, że wiele osóbis nagle zaczęło brać udział w grze Bitcoin Cash, oprócz tego, że kryptowaluta mogłaby być zbywalna w aplikacji który ostatnio znalazł się na szczzyzie unycuyo unyvac

banner