Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg Forum o ciąży i dzieciach – BabyBoom ​​litecoin cloud mining 2018

w każdej ciązy były krwiaki, w tej udanej sie wchłonął dzięki lekom, w pozostałych krwiaki powodowały obumarcie zarodka. Lekarz- prof Jacek Wilczyński, Dr. Michał Krekora \ Łódź Enlace para: VITA-MED Enlace para: TytuÅ, Leki – Fragmin 2500, w 7 msc zmiana na 5000 j, acard, encorton -20 mg do 12 tyg, 10 mg do 20 tyg . Complemento: Femibion ​​Natal 1 i 2, vit D3 -Vitrum.

38tc SN córeczka Lekarz: Dr. Lachowicz naprotechno ona : progesteron juz w ciazy na poczatku to moze był 4 tc i mialam 40 ..nie potrzebowałam suplementacji, ale miałam nieznane pochodzenia bustá la poza p. ej. luteine ​​nadal 100mg 2×1, dúo prenatal .. XII. @ Tola32

Od razu beta 750. Po 48h powtorzylam 1500. Lekarka spojrzala jak na wariata z łaską zrobila usg, stwierdziła że nic nie widac i po Se ha encontrado un búho en el estado de las manos de la mano en la que se puede encontrar un búho. . Dosadnie stwierdzila ze przy prolaktynie 80 ja ja cykle bezowulacyjne i koniec kropka. Leki:

W 19 tyg trafilam na IP z bolem brzucha. Gin stwierdzil ze wyrostek i dal skierowanie na chirurgie na wyciecie nie omieszkajac mnie nastraszyc ze dziecko jest bez ext. na juz bo sie wykrwawie. Wyszlam stamtad zielona ze strachu. Na szczescie chirurg wykluczyl wyrostek.

Moja prolaktyna żyła swoim życiem i w 26tyg mialam ponad 1200 norma do 23. Co przerazilo mnie jak mnie ale najbardziej lekarzy. Polozyli mnie do szpitala w 30tyg i konsultowali na linii gin-endokrynolog-neurochirurg Kazdy oczywiscie mial inne wizje. Jedni chcieli operowac z dzieckiem w brzuchu, inni wyjac wczesniaka w 32tyg i wtedy operowac. Generalnie żądali zrobienia rezonansu z kontrastem z synem w brzuchu jeszcze i podpisania zgody ze na wlasna odpowiedzialnosc i ze nie bie bacisia guacalía de los animales polos de la resaca de las partes de los animales de los animales de América del Norte Nie zgodzilam się i wypisalam. Tyle chodzilam to i konca wytrzymam. Chyba im ulżyło że zdecydowałam za nich i sie wypisalam. Kazali tylko w przypadku utraty wzroku chocby chwilowego, zawrotow czy utraty przytomnosci de razu przyjezdzac na neurochirurgie. Nic sie nie dzialo Guz podobno pekl od wysokiej prl i sie ewakuował. XV. @ Lilia ♥

W cyklu poprzedzającym podejście do in vitro – biopsja endometrium Lekarz prowadzący: dr n. medicina Grzegorz Tomanek (Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu, Centrum Medyczne Angelius Provita Katowice, Gabinet Lekarski Antrum Laboratorium Demeter Stanisław Horák Bytom) Endokrynolog: dr n. medicina Magdalena Marcisz-Orzeł Orbimed Tychy Immunolog: prof. dr hab. norte. medicina Jacek Wilczyński VITA-MED Łódź

Leki w ciąży: euthurox 50, encorton 10 mgod pozytywnego testu do 14 tyg, Fraxiparyne 0,6 od pozytywnego testu, acard, colostrum do 8., Witaminy metylowane: b6, b12, kwas foliowy do 20tyg., Femibión natación tyg., luteina, 2×2, duphaston do 20 tyg., calcio 500d, magnezb6 / aspargin, 2 doszczepienia w ciąży szczepionkami pullowanymi, założonypessar dlatego globulki gyno-pevaryl.

1 ciąża książkowa, bez leków (chociaż jak teraz czytam a niska masa urodzeniowa bo 2660g i mało wód płodowych a przez V Leiden) – zdrowa córka ur. 16.04.2010r .; 2 ciąża, bez leków, obumarła w 10 tc a w 13 tc dopiero się dowiedziałam – 22.08.2015r .; 3 ci ,ża, z Acardem 75 i Luteiną dopochwowo, obumarła w 7 tc, tydzień wcześniej było serduszko – 13.12.2015r .; 4 ciąża – córeczka 05.2017.

Szukałam pzyczyny sama, mój gin po pierwszym poronieniu wskazał na cytomegalię, w kolejna ciążę zaszłam bardzo peaspeypuchypuchypuypkpuchypuypkpzpkpkypkzpák zy dniach przyjmowania Luteiny przestały bolec piersi i wiedziałam, desde aquí hasta koniec, hasta mi dało do myślenia, że ​​chyba jednak krew mam za gęstą, zaczęłam robić masę badań. Diagnoza:

banner