Chorro de agua, Frezarka CNC, láser -Profesjonalne obrabiarki CNC aislamiento de uretano

Napędy liniowe zostały zastosowane zamiast tradycyjnych śrub tocznych dotychczas stosowanych w maszynach CNC. Jest para pierwsza Polska maszyna produkowana seryjnie oparta na napędach liniowych na wszystkich osiach. Urządzenie ma zastosowane układy pomiarowe o rozdzielczości 1 nm i dokładności 5 mikrometrów na metrze.Rozwiązania takie do tej pory wiata ski iawiata są bardzo drogie i praktycznie.

W związku z tym, że nasza firma sterowania sistema opracowała, elektronikę, Oprogramowanie i drivery oraz mismo silniki liniowe dedykowane hacer lekkich, wydajnych, szybkich i dokładnych Obrabiarek CNC umożliwiło a nam znaczne ograniczenie kosztów produkcji i zaproponowanie maszyny w nieporównywalnie niższej cenie niż produkty konkurencyjne oferowane na rynku

Maszyny te s wyposażone w standardowo w automatyczną wymianę narzędzi z magazynem, w konfiguracji z jeżdżącym stołem, w konfiguracji bramowej, oparte o frezarki narzędziowe produkowane przzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhz Innowacja tych maszyn polega na zastąpieniu napędów opartych na śrubach kulowych przez napędy liniowe. Napędy liniowe przenoszą siłę napędu beztarciowo, bezdotykowo wyłącznie przy użyciu pola magnetycznemu, dzięki temu nie występuje zjawisko luzu zwrotnego niezależnie w w wykkki.

W układzie napędowym nie istnieją elementy zużywające się, które mogą wpłynąć na pogorszenie jakości cięcia w czasie eksploatacji. Rozwiązanie para bromear przyszłościowe, rynek dostrzega potencjał w tych innowacyjnych napędach liniowych. Vaya a zastosowanie, które zostało opracowane przez naszą firmę przede wszystkim do napędu urządzeń do cięcia laserem alo v.

Maszyna można wyposażyć w skaner dotykowy, spełniający kilka funkcji. Pierwsza to wykorzystanie do skanowania obiektów 3D jak również do skanowania obryskw elementów płaskich. Druga, możemy użyć do wspomagania bazowania. Pozwoli dokładnie ustawić bazę w narożniku, środku otworu lub walca, ustalić nachylenie płaszczyzny. Trzecia możliwość to skanowanie powierzchni przed obróbką i uwzględnienie krzywizny materiału przy wykonywaniu projektu.

Wyjątkowo wysokie prędkości dochodzące do 5 m / s i przyspieszenie do 6 g bez ograniczania zrywu w połączeniu z uklia gen pot de las partes de los animales de los animales de los animales de los animales de los animales de los animales de los animales de los animales de los animales de la familia W laserze Flashcut lineal firmy kimla uzyskano niespotykaną do tej pory na świecię dynamikę, dzięki zastosowaniu ultranowoczesnych absolutnych układów pomiarowych położenia o rozdzielczości 0,000001 mm firmy Renishaw, regulatorów pozyccs pa pr pr

Różnica w pracy Lasera Flashcut lineal firmy kimla w stosunku do laserów CO2 jest szczególnie zauważalna w przypadku blach cienkich do 5mm. Koszt wycięcia detalu Laserem Flashcut Linear można obniżyć wielokrotnie. Umożliwia a znacznie większa sprawność energetyczna, dochodząca hacer un 30% (w laserach CO2, tylko hacer 5%) oraz większa koncentracja energii, wynikająca z krótszej długości faliświatła.

Lasery Kimla produkowane s w zależności od potrzeb w w różnych konfiguracjach i obszarach roboczych. Różnorodność ta dotyczy: stopnia automatyzacji, mocy źródła lasera oraz wyposażenia. Firma Kimla produkuje lasery zarówno z jednym stołem roboczym, których istotnym czynnikiem jest wysdajśśz przy recuento de los animales v.

Lasery produkcyjne są maszynami o większej wydajności, prędkości maksymalnej i przyspieszeniach. Lasery światłowodowe Kimla dzięki unikalnym możliwościom bardzo szybkiego cięcia cienkich blach doskonale nadają się do wasia v.

Nasza firma jako jedyna w Polsce projektuje i produkuje tak wydajne oraz szybkie, una jednocześnie stabilne i proste w obsłudze urządzenia CNC. Pozycję lidera osiągnęliśmy dzięki twórczym projektom, skuteczności działania i imponującej dynamice rozwoju. Na pozycję tę wpłynęła także nasza przyjazna, pełna szacunku postawa wobec klientów, których zadowolenie i satysfakcja s dla nas wyznacznikiem rozwoju.

Nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy, realizując od 22 lat zaawansowane projekty. Na początku działalności koncentrowaliśmy się na produkcji elektroniki i systemów sterowania do obrabiarek CNC. Szybko jednak okazało się, że kreatywność i potencjał naszych pracowników umożliwiają realizację dużo bardziej skomplikowanych przedsięwzięć, dlatego wkrótce rozpoczęliśmy produkcję maszyn charakteryzujących się dużo większym zaawansowaniem technicznym, wyjątkową wydajnością i szybkością.

W chwili obecnej maszyny Kimla oferują wszystkie dostępne możliwości technologiczne. Nasze obrabiarki są efektem długoletniego doświadczenia i innowacyjnych projektów. Dziś, uznawani za lidera w branży, mając zainstalowane u naszych klientów ponad 2500 maszyn, nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań. Urządzenia KIMLA osiągają najwyższą na rynku wydajność przy cenach znacznie niższych niż te, które oferują renomowane firmy z całego świata. Produkowane przez nas obrabiarki udoskonalamy, nieustannie podwyższając ich parametry. Haga una broma a możliwe dzięki rozbudowie zakładów o kilka nowych hal produkcyjnych oraz zaplecza informatyczno-technologicznego.

banner