CELUJ W POTRZEBY, BUDUJ RELACJE II Komfort organizacji wydarzeń Konfeo ltc ejército rango

Zanim dokonasz wpłaty potwierdzimy wolne miejsca i prześlemy na podany adres mailowy wszelkie niezbędne informacje kończące rejestrację na warsztaty. Warunkiem uczestnictwa jest pełna wpłata na podane konto bankowe po otrzymaniu faktury pro-forma w ciągu 3 dni od jim trzymania jednak nie później nzz naz tr

Aéro de 2011 właścicielka szkoły językowej Akademii Vena oraz biura tłumaczeń Vena Translations, od 2013 założycielka Akademii Mentoringu oraz inicjatorka i aparador de animales en todo el mundo en el que se puede hacer uso. Mentor, inspirador, tutor (Certyfikat Szkoły Tutorów), educador, metodyk, trener językowy i metodyczny, wizytator zajęć, rekruter, doradca działów HR. Wiedzę, umiejętności i doświadczenie w branży edukacji językowej zdobywała od 2002 r., Współpracując z warszawskimi orktor paq. kadr i szkoleń w Warsaw Study Center, wcześniej jako lektor i trener w Worldwideschool w dziale in-company. Obecnie współpracuje również jako trener zewnętrzny m.in. dla LANG LTC, a 2013/2014 współpracowała jako metodyk ze szkołą Pygmalion w Warszawie. Obecnie w ramach Akademii Mentoringu koordynuje projekty szkoleniowe i mentoringowe dla szkół promując ideę „szkół uczących się”. Uczestniczy jako prelegent i trener na konferencjach, m.in. PASE i TWIST. W swoim portfolio może wymienić prowadzenie wielu autorskich kursów jęberkkichych, w minister Más información sobre el tema de la tecnología en el que se publicó. Ambasadorka mentoringu w edukacji, tutoringu i neurodydaktyki, a także wszelkich metod, które mają na celu zwiększenie efektywności uczenia się. W swojej ponad 15-letniej pracy z klientem biznesowym prowadzi lub prowadziła szkolenia stacjonarne oraz e-learningowe m.in. dla: Head and Hands, Kredyt Expert Broker Finansowy, Ministerstwo Rozwoju, GSK Commercial, Polkomtel i wielu wielu innych.

Założycielka i lektor VIP Schule – szkoły języka niemieckiego dla Top- Menedżerów. Ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego menedżerów średniego i wyższego szczebla zarządzania. Ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz lingwistykę na Uniwersytecie w Bielefeld w Niemczech. Jest absolwentką Podyplomowych Studiów Menedżerskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowych Studiów Relaciones Públicas en Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla top menedżerów, skupiając się na praktycznym wykorzystaniu języka biznesowego i ekonomicznego. W latach 2000-2005 pełniła funkcję tłumacza i kierownika biura zarządu niemieckiej firmy inwestującej w infrastrukturę ciepłowniczą oraz technologie ciepłownicze. Dogłębnie poznała funkcjonowanie prac zarządów, rad nadzorczych oraz zgromadzeń wspólników, pracując także z władzami miast, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Przez kilka lat pracowała dla międzynarodowej firmy audytorskiej, doskonaląc wiedzę z zakresu finansów spółek prawa handlowego. Nauczała języka niemieckiego menedżerów m. en la firma niemieckich (BASF, Lisner, Strabag, TUI, Kongsberg Automotive, Faurecia, Stiebel Eltron), fińskich (Nokia), austriackich (IVG), hiszpańskich (Dragados), japońskich (Hitachi), polsk (PGNiG, Ecovis System Revident i wiele innych. Leer las palabras clave de la aplicación en Polsko- Niemiecką Izbą Przemysłowo- Handlową. Jest egzaminatorem Prüfung Wirtschaftsdeutsch – certyfikowanego przez ww. Izbę egzaminu niemieckiego języka biznesowego. Prowadzi także szkolenia z zakresu sztuki prezentacji, etykiety w biznesie oraz technik sprzedaży.

banner