CAS 315-37-7 prawna Sterydy Testosteron Enanthate Raw Hormonalna Proszki mejor billetera de bitcoin 2017

Testosteron jest królem wszystkich budujących masê i do tego celu jest również dość opłacalne. Działa dobrze w monoterapii lub ułożone stworzyć wielki cyklu łączenia. Ma wysokie ryzyko skutków ubocznych związanych z jego konwersji do DHT, który posiada potencjał do tworzenia estrogenu, powoduje ginekomastii. Te cechy powodują również, że maje takie tendencje doskonałe budowanie masowej. Ze względu na pewne inne efekty uboczne, takie jak retencja wody, to a nie być najlepszym stosowany sam chudego masy mięśniowej, ale rozdraboye por la luz de la luz por la que se puede encontrar una copia de seguridad. Para insinuar el elemento natural y el estilo de la escritura.

Testosterona enanthate broma długotrwałe solo sterydów ester. Para 7 atomów węgla w długości. Oznacza to, że większa ilość masy esteroide testosteronu w porównaniu do estru wagi. Przy podejmowaniu ilość Estryfikowana steroidu, całkowita waga jest połączenie zarówno do masy estru i steroidu. Powiedział, że dłuższe estry, takie jak cypionate mają większą wagę estru (ze względu na jego długość 8 węgla), mniejsza masa całkowita steryd. Z tego powodu, enantan byłyby korzystniejsze niż cypionian. Sustanon ma nawet większą wagę sterydów.

500 mg enantan ilości wolnego testosteronu niż w oparciu cypionianu 500 mg i 500 mg Sustanon ma więcej niż każdy. Jednakże, ze względu na nieregularne uwalnianie Sustanon i konieczność wstrzyknięcia częściej, aby w PELNI korzystać z estrów propionianu i fenylopropionian i tym samym pełnego uwolnienia samego steroidu, albo enantato de lub cipionato będzie lepszym wyborem dla pierwszego użytkownika czasie, który będzie prawdopodobnie CHCA utrzymać stabilny poziom nos krwi sterydem, jednocześnie minimalizując częstotliwość wtrysku.

Me gusta testosteronu długo działające będą bardzo pomocne dla wypełniających potrzeb i enanthate broma produktem, który jest prostszy niż niektóre inne sterydy tam. Nie znaczy a bez jego udziału powikłań, ale jest to dobry wybór, zwłaszcza dla tych nowych do zwiększenia kulturystyki. Zaniechanie produkt nie jest rozwiązaniem w przypadku wystąpienia działań niepożądanych, ponieważ będzie ona nadal nasilać te skutki uboczne przez dłuższy okres czasu z powodu długiego czasu działania tego sterydu (3-4 tygodni). Pomocnicze, takie jak Nolvadex leki, Proviron, Clomid i HCG może pomóc, zarówno w czasie cyklu i po cyklu w celu przywrócenia naturalnej produkcji testosteronu. Testosterona enanthate nie aromatyzuje nieco więcej niż Sustanon, ale gdy przy użyciu leku, należy zapoznać się z anty-estrogeny takie jak Nolvadex czy Clomid i używać jednego z nich, gdy występujja

Ci, którzy mają problemy z prostatą i tych, którzy są p z r ór trakcie cyklu sprawa ginekomastii podobne efekty uboczne pojawiają. Zgodnie z ogólną regułą, zawsze chcesz zachować Nolvadex pod ręką – ale oczywiście, to tym bardziej ważne, jeśli ys

Jak każdy inny testosteronu enanthate tłumione funkcji HPTA. Clomid lub Nolvadex s ważne, aby mieć po cyklu aby stymulować normalne funkcjonowanie testosteronu w rozsądnym czasie. Można też używać HCG w czasie cyklu, ale jest to kwestia osobistych preferencji, jak wielu uważa, będą mogli odzyskać po cyklu i nie czują korzyści HCG jest wart swojej ceny. Normalizacja funkcji naturalnych, które zostały stłumione w cyklu produkcyjnym i testosteronu występują zazwyczaj bez użycia hCG, ale wolniej, niż gdyby był en używany. Jak wszystko w życiu, nie ma gwarancji pełnego wyzdrowienia, ale byłoby a rzadki przypadek, gdy tak się nie stało.

Tygodniowe sumy 250-1000mg tygodnika sz często używane, a czasem bardziej dla bardzo zaawansowanych sportowców. Ze względu na stosunkowo długi okres półtrwania enantan (4-5 dni), wstrzyknięcia zwykle podaje się dwa razy w tygodniu. Pozwoli a stabilny poziom we krwi być utrzymana. Gdy poziom sterydów zwęża się w dół, nowy wtrysku jest wykonana, utrzymując wszystko dość poziom. Jest to w przeciwieństwie Sustanon, co wymaga częstszej zastrzyki dla tego samego efektu. Dla pierwszego cyklu, 500 mg testosteronu enanthate sam z zastrzelił dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek na przykład), przez 10 tygodni wraz ze standardowej terapii cyklu post będzie bardzo wystarczające do dobrych zysków.

Efekty uboczne, takie jak retencja wody zazwyczaj występuje podczas używania testosteronu enanthate. Ginekomastii, zwiększone tempo wzrostu włosów, z powrotem trądzik, wzrost ciśnienia krwi i agresywności, zarówno w siłowni i na zewnątrz, są możliwe przy użyciuci enanthate. Todos los usuarios de przzkzzczajony y przetwarzania testosteronu, więc uszkodzenie wtroby nie jest zazwyczaj problemem, z wyjątkiem w ekstremalnie wysokich dawkach.

Jako najlepszy budowniczy masa dostępnego testosteronu stosy oraz praktycznie wszystko, a także może być stosowany samodzielnie z wysokim poziomem sukcesu. Ze względu na dłuższy czas półtrwania enantan testosteronu, w dawce 500 mg na tydzień mogą być stosowane dla pierwszego użytkownika w czasie przez okres 10 tygodni, z bardzo dobrymi wynikami. Apilamiento steroidów doustnych na pierwszy cykl jest powszechnie uważany uneccessary, bo para jest niemożliwe do oceny reakcji organizm do do wykorzystywane poszczególne sterydy i określić, które z nich powodujujuju chacen chakchum chakchum chakchum chakchech Dla bardziej zaawansowanych sportowców, dawki 500-1000mg enanthate są również doskonałe do tworzenia wyraźnych rezultatów w okresie 10 tygodni. Bardziej zaawansowani sportowcy często stosu testosteronu z Dianabol, Deca-Durabolin, Primobolan lub equipose stworzyć potężną budowania masy stosu.

Wszystkie testosterony aromatyzuje i enanthate nie jest wyjątkiem. Steryd użytkownik powinien zapoznać się ze związkami anty-estrogenów, takich jak Nolvadex i Clomid i trzymać je pod ręką podczas cyklu objawów przypadku ginekomastii powstać. Zwiększenie masy wody i masy tłuszczu należy się spodziewać, i możliwości ginekomastii s zawsze tam podczas korzystania enanthate.

banner