Capitán – przewodnik po skillach. litecoinpool org minero

Pierwszy skill wymagający Respuesta de derrota del enemigo (np. Śmierć moba, Critical Hit z DB i PA). Grupowy heal, jeden z ulubionych (najlepszy?) Kapitański skill którego użyteczność wzrasta znacznie w późniejszym czasue. Początkowo wydaje się mniej użyteczny ze względu na długi CD (45 sek) taki jak pozostałe nasze skille Sobre la derrota. Legacja pozwala zmniejszyć CD do 15 sek a bonusy z niektórych setów zbroi jeszcze dodatkowo zmniejszyć CD (w sumie obecnie do min 6 sek). Użyteczność dalej wzrasta z odpowiednim emblemem leczącym (Tactical Healing Rating i max na 3 legacjach: wysokość healu i oczywiście wspomniane CD RC) i dobrymi traitami (Now For Wrath! I inne niebieskie). NFW dodaje do healu i HoTa RC także power-heal i PoT. Warto pamiętać, że poder de sanación z RC może być poprawiony przez zwiększenie Tactical Healing Rating i tylko przez 1 legację: Curación de Rallying Cry. Z THR 18-19 i wymaksowaną legacją power-regen (nie licząc efektu PoT) jest wyższy niż koszt skilla dając nam praktycznie darmowy grupowy grupowy curar. Jedynym minusem jest gdy nie mamy założonego NfW (szczególnie ze skróconym CD) RC staje siê niesamowicie powero-żerny (np ganianie solo z Archerem bez NfW gdy RC jestnym z nielicznych destęchchch).

Jeden z 2 kapitańskich skilli AoE, maksymalnie trafiający 6 celów pewną ilością daño de luz (mniejsza wartość niż większości skilli melee). Respuesta de la derrota de Wymaga Enemy (np. Śmierć moba, crit z DB i PA). Uzyteczność zostaje dodatkowo zwiekszona traitem Turn of the Tide który zwiększa daño skilla i dodaje 3 sekundowy Stun przy trafieniu (dając nam małą namiastkę CC). Traitowany RtC bywa bardzo użyteczny zarówno solo jak i w grupie, warto jednak pamiętać, że Stun z RtC (jak każdy inny stun) daje tymczasową niewrażliwość na kolejny Stun mogąc np np. Pokrzyżować plany grupowego Burglara na Fellowship Maneuver. Zwykle, lepiej odpalić RC lub WC chyba, ¿quieres un CD (lub mamy WC aktywny a nie potrzeba healu). Na 1 cel raczej użyteczniejszy będzie SL (jeśli SL jest En la derrota, nie gdy mamy 5 czerwonych + Maestro de la Guerra) chyba, że ​​zależy nam na stunie (niektóre moby, głównie bossy) / ji ra Ogólnie a traitowany RtC potrafi czasem uratować tyłek solo i w grupie. Istnieje legacja Dodatkowo menor zwiększająca daños (w połączeniu z traitem może dać niezłe wyniki).

Jeden z 2 naszych AoE i zarazem jeden z podstawowych skilli cuerpo a cuerpo. Wymaga stanu Preparado para la batalla (otwierany przez BS). Aktywuje stan endurecido por la batalla. 2 ataki trafiające w max 2 cele każdy (każy z obu ataków ma słabszy damage niż AA, jednak w sumie dają więcej Dam). Ponadto Golpe crítico z 2giego ataku PA aktywuje nam Respuesta de derrota enemiga. Legacja pozwala zwiększyć cele o max +5 (chociaż w więcej niż + 2 / + 3 raczej nie warto inwestować, jest baaardzo droga). Kolejna legacja również zwiększa szansę na Critical Hit (podobnie jak dla DB, osobna legacja). Rasgo Batalla maestro zwiększa daño o 10% (wpływa na DB i PA). Rasgos de ataques expertos zwiększa o bien. 5% szansę na golpe crítico (wpływa na DB i PA). W związku z faktem, że PA trafia więcej niż 1 cel to w grupe mobów daje a nam większą szansę na golpe crítico i Enemigo respuesta de derrota niż w przypadku DB. W tej sytuacji wybór czy użyć DB czy PA staje się prosty: więcej niż 1 cel? PENSILVANIA. Nie? DB. Podobnie jak DB użyteczność skilla wzrasta z levelem postaci. Początkowo, ze względu na niski level i małą szansę na Critical hit PA może zadawać przeciętnie większy damage niż DB nawet na 1 cel.

Nieśmiertelność. Bazowo czas trwania a 15 sekund. Rasit Defiance zwiększa czas do 25 sekund i daje mały heal po zakończeniu LS (czas aby krzyknąć o pomoc do healera, użyć potkę, hombre heal czy rzucić sobie samemu jakiś heal). CD de CD (15 min) więc warto zostawić na sytuacje kiedy naprawdę się przyda. Warto także uprzedzić healera aby nie rzucał nam niepotrzebnie healów w trakcie działania LS i przygotował się na moment kiedy nam się en skończy. Stosowany czasem w połczeniu z IHW ale w związku z faktem iż IHW para znacznie mniejszy CD (5 min) nie zawsze razem z IHW poleci LS. W 2 stronę czemu nie, skoro i tak nie można nas zabić a czemu nie rzucić IHW. No te preocupes, no sé. Gie Mamá 10 Diez Moral I Dzielnie Siz Trzymamy Zbierając Daño nie jesteśmy Wanan rzucić żadnego ze skilli kosztującego morale i power (¿Qué?) Animacja LS trwa chwilkę więc lepiej rzucić go gdy mamy 700-800 moral niż gdy mamy 200-300 bo możemy po prostu nie zdążyć (szczególnie gdy akurat mamy inny skill aktywny). Last Stand jest skillem Fast ale animacja poprzedniego skillu też odrobinę opóźnia a w sytuacji wymagającej LS zwykle liczy się każdy ułamek sekundy.

Całkiem ciekawy skill i zarazem dość sytuacyjny (5 min). Pozwala kosztem całkiem dużej ilości morale (ToN kosztuje 0 poweru i 20% maksymalnego morale) uzyskać 2 efekty: On Defeat Event i Battle-readied. Użyteczność tego skilla wzrosła wraz z wejściem RoI: CD skrócony z 20 do 5 min. Legacja pozwala skrócić CD hacer 2:30 min. Kolejna jeszcze bardziej użyteczna legacja pozwala zmniejszyć koszt morale o połowę, co w połączeniu ze zmienionym traitem estacía de los animales en el lugar de que se trate. Tak, On Defeat Event i Preparado para la batalla za darmo (0 moral i 0 poweru) raz na 2:30 min. Są to bardzo przydatne legacje na emblemie buffującym (co wymaga swapowania emblemów i trochę wprawy z tym związanej). Dodatkowo ToN z traitem Composición restablecer CD RtC nawet przy pełnym LoM (gdy RtC nie wymaga On Defeat Event). Czyni to ToN i rasgo Composture bardzo użytecznymi dla tankującego kapitana (restablecer RC i RtC i pozwala użyć obu ze względu na LoMową zmianę RtC). Warto pamiętać, że gdy (szczególnie z aktywnym LS) nasze morale jest mniejsze niż koszt ToN nie będziemy mogli użyć tego skillu (gdy wspomniany koszjj zzniejszymy do) para encontrarlo en este hotel.

banner