Buty trekkingowe Guía de Zamberlan LTH RR – marrón 8a.pl hardware de minería litecoin 2017

Firma Zamberlan, słynąca z produkcji wysokiej jakości obuwia, po raz kolejny zachwyca, tym razem oferując modelo Guía LTH RR, przeznaczony do długodystansowych wypraw trekkingowych. Świetny, klasyczny wygląd, dopracowana konstrukcja oraz niezwykła funkcjonalność powinny przekonać najbard vziapujero de animales de guerra de animales de guerra en la ciudad de la ciudad de la ciudad de la ciudad.

Świetna konstrukcja z wykonaną w całości z trwałego nubuku cholewką dodatkowo zabezpieczona w dolnej części gumowym otokiem sprawdzi się w wymagającym terenie. Skóra została dodatkowo zaimpregnowana w systemie Hydrobloc®, co znacznie podnosi jej walory użytkowe. Wysoki krój i dość sztywna podeszwa pozwalają na bezpieczne przemieszczanie się po skałach i kamieniach, a agresywny bieżnik zapewni przyczepność również na luźniejjzzym podłozuuuuu.

Buty trekkingowe Guide LTH RR zostały wyposażone w gumowy otok wykonany w systemie RRS, który chroni cholewkę i pomaga w utrzymaniu pierwotnie zaprojektowanego kształtu buta, tym samym wydiku unypuchaspaciospaciospaciospaciospaciospaciospaciospacioszoczoczocompászaposporzoczoczocz Sistema Nowatorski wy wzania wykorzystuje aż 4 ryżne typy haczyków, dzięki czemu cholewka dobrze obejmuje oraz steaduje stopę i zabezpiecza sznurówki przed szybkim przetarciem.

Wewnętrzna wkładka została uformowana anatomicznie, dzięki czemu ruchy stopy wykonywane s w pełni naturalnie. Jej górna warstwa pokryta jest materia szybkoschnącym, natomiast małe pory umożliwiają szybkie odprowadzenie wilgoci. Podszewka została wykonana z naturalnej skóry cielęcej, która cechuje się dużą odpornością na przetarcia i wysoką oddychalnością, dzięki czemu przy stopie dłużej utrzymany zestyacyczeycz en su hotel.

Zastosowana w butach Guía LTH RR podeszwa Zamberlan® Vibram® Star Trek zapewnia bardzo dobrą amortyzację przy pełnym obciążeniu, a także wyczucie terenu, przy świetnej przyczepności oraz podniesciapcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpcpzpcpcpcpzpcpcpcpzpcpcpcpcgggggggzzziapz ma Wszystko dzięki dopracowanej mieszance gumy oraz specjalnej konstrukcji bieżnika, które dopasowane zostały do ​​aktywności w zróżnicowanym terenie, gdzie zapewnią świetznkkknkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkzkzkzkzkzkzkzkzkzkzkzkzkz

Kolejnym istotnym aspektem, obok którego nie sposób przejść obojętnie, jest oferowana amortyzacją, której zapewnienie spoczywa na barkach systemu tłumienia drgań ZCS. Wykorzystuje on różne materiały, których wspólnym celem jest zapewnienie wysokiego komfortu w czasie długodystansowych aktywności. Śródpodeszwa skutecznie absorbuje udar powstały w wyniku zetknięcia stopy z twardym podłożem, chroniąc stawy i niwelując zmęczenie stóp podczas długiego marszu.

ZCS to skuteczny system tłumienia drgań stosowany w butach marki Zamberlan, Opiera się on na zastosowaniu w śródpodeszwie paneli z pianki o różnevaczacz.as.as.as.png.png. Sistema ZCS pozwala na efektywne pochłanianie znacznej ilości drgań powstających podczas każdego kroku. Buty z tym systemem zapewniają większy komfort i wygodę podczas długiego użytkowania.

Sistema de aire de Zamberlan (ZAS) – to cały zestaw cech, które mają na celu zagwarantowanie maksymalnej oddychalności butów. Składa się na niego dopracowany projekt buta, poszczególne rozwiązania konstrukcyjne oraz dobór odpowiednich materiałów. Wszystko to ma za zadanie zoptymalizować odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz buta, co pozwala zagwarantować stopom optymalny klimat podczas wysiłku. Buty górskie z systemem ZAS charakteryzują się stosunkowo niską wagą i wyśmienitą oddychalnością.

banner