Brytyjski i unijny plan uczynienia inwestorów bitcoinowymi ich prawdziwymi nazwami monero minería software amd

Stephen Palay, sekretarz ekonomiczny Skarbu Państwa p. Ej., P. Ej., A su vez. "Rząd popiera intencję leżącą u podstaw tych poprawek, napisał. "Oczekujemy, że negocjacje te zakończą się na poziomie UE pod koniec 2017 r. Lub na początku 2018 r."

Jak poważne s organ te organy ścigające poszczególnych użytkowników kryptowalut, to dopiero okaże się. Z pewnością spowodowałoby to ból głowy u użytkowników Bitcoinów i innych monet, ponieważ anonimowość jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech krypto-waluty. Ale faktem jest, ¿Bitcoin i odmiany takie jak Monero, jeśli użytkownik chce być anonimowy, niewiele może zrobić rząd, aby ich powstrzymać. Regulacja wymiany będzie łatwiejsza, ale jeśli ktoś chce ominąć wymianę, z pewnością może a zrobić. Jednak kryminalizacja wykorzystania kryptowalut bez powiązania identyfikacji z pewnością byłaby odstraszająca, a osoby, które nie podejmą żadnych kroków, por ukryć swoją a ésoska ć ć

Para odpowiednia nazwa, ponieważ Petro będzie wspierany przez rezerwy ropy naftowej, gazu, złota i diamentów, powiedział Maduro w transmisji telewizyjnej. Choć sensowne jest, że Wenezuela spróbuje drastycznego środka ekonomicznego w czasie, gdy jego miesięczna płaca minimalna spadnie do zaledwie 4,30 USD, nie jest jeszcze jasne, jak Petro rzeczá chiota / cazar Bitcoin i jego naśladowcy s zdecentralizowanymi walutami, które w większości wykorzystują algorytmy i interes publiczny, aby określić ich podaż i wartość. Maduro nie oferowało wielu szczegółów, głównie mówiąc o niejasnych deklaracjach, jak powiedzenie, że inicjatywa ta pomoże Wenezueli "awansować w kwestiach suwerenności monetarnej, dokonywać transakcji finansowych i przezwyciężać blokadę finansową".

W przypadku ewangelistów kryptowalutowych zdecentralizowane pieniądze zawsze były uważane za potencjalną opcję w krajach, w których ludzie nie mogą zaufać swemu rządowi, por un recuento de animales de América del Norte. Teoretycznie można sobie wyobrazić, że anonimowa waluta może pomóc obywatelom obejść sankcje ekonomiczne i uniknąć szybko tracącego na znaczeniu boliwara wenezuelskiego. Wygląda jednak na to, że Petro po prostu zostanie przywiązany do banku centralnego Wenezueli, niesprawdzonej strategii dla dużego kraju.

Ponadto The Washington Post donosi, ¿jedna trzecia obywateli Wenezueli nie ma połączenia z Internetem. Należy pogodzić się z faktem, że waluta cyfrowa ma pewną charakterystykę uczenia się i że nie istnieje żadna infrastruktura do przyjmowania płatności, un plan wydaje się przynajmniej częścoowasowo Angel Alvarado, prawnik i ekonomista opozycji, powiedział Reuterowi, że ruch ten nie jest wiarygodny? "A maduro jest klaunem" – Powiedział.

Mówiąc o klaunach, byłych rywalkach Marka Zuckerberga, bliźniacy Winklevossa stali się niedawno miliarderami Bitcoin, według The Telegraph, ponieważ ich iva Ostatnią rzeczą, której potrzebuje świat, są bardziej bezmyślni miliarderzy. Może to, że wszystko to jest nielegalne, nie jest takim złym pomysłem.

banner