Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Proszek 13103-34-9 Dostawcy i Producenci – China Factory – Shenzhen Sendi litecoin mining freebsd

Projekt, znany również jako Boldenone Undecylenate lub EQ, jest sterydem weterynaryjnym opracowanym przez CIBA i jest wtryskiwaczem o długim działaniu. Oczekuje się, że będzie stosowany w przemyśle koni i bydła. Na ogół, EQ można wstrzykiwać raz na 6 tygodni wstrzymania zwierzęcego oleju. Żaden z zasobów ludzkich na świecie, zatwierdzony przez dowolny dział odpowiedniej wersji undecylenatu colesterolu, nie jest dostępny. Wszystkie urządzenia dostępne na rynku pochodzą z uznanego laboratorium weterynaryjnego lub w podziemnym laboratorium na czarnym rynku. Chociaż oznacza to, że steroidy weterynaryjne, ale gdy ludzie stosują colesterol jest bardzo silny.

Kiedy spojrzymy na dziewicę na papierze, oprócz ogromnej zmiany, możesz zobaczyć to w zasadzie tak samo jak dianabol. Z tego powodu hormon dianabolu wynosi 17AA w celu podania doustnego, a z tego tylko skutecznie 8 godzin. Sprzęt ten nie posiada grupy 17AA, ale w rzeczywistości ma bardzo długi ester estru undecylowy estru. Esterowy łańcuch powoduje, że surowy butanol bardzo rozpuszcza się, aż jego pierwotna postać jest zawieszona w oleju zanim gliceryd kwasu oktadecenoicowego jest olejową substancją o konsystencji syropu.

W ostatnich latach równowaga mocy stała się ulubieńcem generator, ww a go to idne alternatywę dla dekanu. Wynika to głównie ze względu na jakość masy mięśniowej i nasilenie intensywności uzyskane podczas jednorodności, bez obrzydliwych efektów ubocznych. Ponadto EQ ma pozytywny wpływ na krążenie krwi w ciele; umożliwiając maksymalny przepływ krwi do mięśni podczas intensywnego treningu.

W zastosowaniach medycznych równowaga może promować czynnik stymulujący erytropoetynę (EPO), stymulując wzrost szpiku kostnego, powodując zwiększoną erytropoezę. Więcej czerwonych krwinek oznacza więcej hemoglobiny, większą zdolność przenoszenia tlenu. Ze względu na silne właściwości kortykosteroidowe, EQ może również prowadzić do zmian poziomu elektrolitów.

Dla większości mężczyzn urządzenie jest wysoce tolerowanym syntetycznym steroidem metabolicznym, un gdy jest stosowany w małych dawkach, wiele kobiet jest zwykle dobrze tolerowanych. Skutki uboczne użytkowania sprzętu s z pewnością możliwe, ale większość zdrowych dorosłych powinna znaleźć takie syntetyczne steroidy metaboliczne bardzo łatwe do zarządzania. Aby pomóc zrozumieć możliwe efekty uboczne używania sprzętu i jego zarządzania, podzielimy je na określone kategorie i wszystkie potrzebne informacje.

Colesterol nie powoduje dużej aromatyzacji, ale nadal powoduje, że aromat estrogenu. Wynika to z interakcji testosteronu z aromatazą. Wysokie stężenie estrogenu może być problematyczne w promowaniu rozwoju męskiego piersi, nadmiernej retencji wody i wysokiego ciśnienia krwi (jeśli zatrzymanie wilgoci staje się ciężkie). Ze względu na umiarkowaną aktywność aromatyczną, większość mężczyzn powinna znaleźć istotne skutki uboczne, które są łatwewe kontrolowania. Umiarkowane dawki powinny być łatwe do manipulacji, ale wiele osób będzie wymagało dużych dawek.

W celu przeciwdziałania efektom ubocznym estrogenów w wywiadzie, czasami konieczne jest stosowanie leków przeciw estrogenowych. Używając tego sterydu, nie wszyscy potrzebują antyestrogenów, ale przynajmniej jeden taki dobry pomysł. Możesz wybrać leki przeciw estrogiom, w tym selektywne modulatory receptora estrogenowego (SERM), takie jak Nolvadex (Tamoksifen Citrate) i inhibatante aromatazy (AI), takie jak Arimidex (Anastrozole). AI okaże się najskuteczniejsza, ponieważ hamują proces aromatazy i zmniejszają całkowity poziom estrogenu w surowicy. Niestety, mogą mieć negatywny wpływ na colesterol, który jest dodatkowo wzmocniony przez stosowanie aromatycznych sterydów. SERM nie działa dobrze, ale dla wielu ludzi, a zazwyczaj wystarczy. SERM nie hamuje występowania procesów aromatazy, ale wiąże receptory estrogenu, aby zapobiec połączeniu samych hormonów. Jako dodatkową zaletę SERM może zwiększyć poziom colesterolu poprzez promowanie aktywności estrogenowej w wątrobie. Z powodu potencjalnego problemu colesterolu AI, jeśli będą mogli wykonać pracę, SERM powinien być Twoim pierwszym wyborem.

Sprzęt może powodować skutki uboczne androgenów, takie jak trądzik, przyspieszyć wypadanie włosów, skłonność do łysienia typu męskiego i wzrost włosów. Jednakże ogólne właściwości androgenne sterydów są znacznie zredukowane przez właściwości strukturalne korektora wwggiel i jedno położenie podwónego wiązania. Skutki uboczne sprzętu s nadal możliwe, ale będą ściśle związane z predyspozycją genetyczną, ale większość osób będzie miała próg dość wysokiego poziomu.

W przeciwieństwie do równoważnych androgennych efektów ubocznych preparatu Equotoise ważne jest, aby pamiętać, żes hasta esteroides metabolizujące 5-alfa-reduktazy. Diez metabolizm zmniejszy skuteczność Boldenonu do dihydro-colesterolu w bardzo skutecznym androgenie, skuteczniejszym niż dihydrotestosteron (DHT); Jednakże całkowita aktywność dihydro -esterolu okazała się być bardzo niska u ludzi. Dalsze odkrycie, że właściwości androgenów Boldenonu nie są znacząco zależne od obniżonych poziomów inhibitorów reduktazy 5-alfa reduktazy finasterydu powszechnie stosowanych przeciwko DHT.

Ze względu na androgenny charakter Equipoise kobiety mogą doświadczać objawów patologicznych. Objawy infekcji mogą obejmować wzrost włosów ciała, powiększenie wokalu i penisa. Niemniej jednak, niska teratogenność sprawi, żth steryd ten będzie dla niektórych kobiet bez takich objawów. Jednocześnie bardzo powolne działanie związku utrudnia kontrolę poziomu krwi, co może być korzystne. Nie ulega wątpliwości, że wrażliwość osobista będzie dużo determinować. Jeśli użyjesz sprzętu i objawy wirusa zaczną się pojawiać, powinieneś przestać używać go natychmiast i znikną. Jeśli objawy zaczną się pojawiać i są ignorowane, objawy mogą stać się nieodwracalne.

Stres związany ze stresem sercowo-naczyniowym wywoływanym przez sprzętowo powinien być znacznie mniejszy niż wiele syntetycznych steroidów metabolicznych, zwłaszcza sterydów doustnych. Cholesterol ma zdolność negatywnego wpływu na poziom colesterolu, w szczególności jego zdolność do hamowania poziomów HDL. Nie powinna ona jednak mieć charakteru ekstremistycznego i powinna znajdować się pod kontrolą większości zdrowych osób dorosłych. Oczywiście wprowadzenie AI do radzenia sobie z efektami estrogenu może powodować zwiększenie dystrybucji lipidów w planowaniu planowania planowania colesterolu.

Wszyscy ci, którzy uzupełniają sprzęt z wszystkimi sterydami anabolicznymi powinni zwracać a la redacción de poz ez powinni zi powinni zi powinni zi powinni zzrowz przedzzzzzz Proste estilo życia colesterolu będą bardzo ważne i powinny chronić większość osób używających sprzętu. Upewnij się, że dieta jest zawarta w diecie

banner