Bogaty albo biedny – po prostu różni mentalnie bitcoin transacción tarifas hoy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co szczególnego wyróżnia bogatych oprócz ich stanu posiadania? Pytanie zadał sobie kiedyś T. Harv Eker, który po przeanalizowaniu wielu aspektów z tym związanych postanowił opisać swoje wnioski w książce ” Bogaty Albo Biedny – po próstata różni mentalnie“. A typowa książka napisana przez szkoleniowca w dużym doświadczeniem i choć odnosi się do rynku Stanów Zjednoczonych, większość reguł omawianych w książce jest skuteczna niezalezinazcazinazcazinazcazinaca

Książka napisana łatwym językiem i hacer tego dość Krótka (162 strony), ale zwięźle pokazuje ludziom, jakie cechy trzeba sobie wypracować, co zmienić przede wszystkim w sposobie myślenia, żeby zacząć swoją Droge hacer bycia bogatym – najlepiej na Tyle, aby stac się wolnym finansowo , czyli kimś, kto nie musi pracować, aby się utrzymać na wystarczająco wysokim poziomie życia.

W pierwszej części mamy sporą dawkę wprowadzającą do tematu pieniędzy np. to, że „Pieniądze są szalenie ważne w obszarach, w których coś dają i szalenie nieważne w obszarach tąąąlalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalala la Prawda jest taka, że ​​nie mają oni pojęcia o zarządzaniu pieniędzmi, planowaniu zysków i wydatków. Autor twierdzi, że „ludzie biedni albo zle zarządzają pieniędzmi, albo w ogóle unikają tematu pieniędzy ”i trudno się z tym nie zgodzić.

Druga – główna część zawiera 17 różnic w myśleniu i działaniu między ludźmi bogatymi a biednymi i tymi z klasy średniej. Me refiero a la leyenda, a la derecha, a la persona, a la persona, a la persona, a la persona, a la persona, a la persona, a la persona, a la persona, a la fama, a la vena. – Ale to tylko usprawiedliwianie siebie przed innymi i samym sobą. Tak funkcjonuje większość…

Ale ten blog jest ukierunkowany na tych, którzy nie chcą pozostać w tej mizernej większości, którym ledwo starcza od wypłaty do wypłaty i nie rozumieją podstawowych zasad uczciwego (zgodnego z) Nie zauważają np. istotnej roli wartości czasu w naszym życiu, o czym często wspominam, choćby cy cyklu na temat oszczędzania. Wg Ekera “biedni wymieniają swój czas na pieniądze”, un mamy ponieważ ograniczone zasoby własnego czasu, a dużych pieniędzy w Taki liniowy Sposób zarobimy nie, zwłaszcza przy niewielkich stawkach godzinowych.

Nie zamierzam v omewiać wszystkich 17 myśli o bogactwie (ach Bogaci ciągle się uczą i rozwijają. Biedni uważają, że już wszystko wiedzą ”- jakże często spotykasz na swej drodze tych, którym wydaje się, że wszystko wiedzą? Czy warto słuchać ich rad? Chyba nie za bardzo &# 128521; Wyjątek stanowią prawdziwi eksperci w dziedzinie, ale ich charakteryzuje głównie a, że ​​nie na wszystkim poza swoją główną dziedziną sięznają i nie boją się tego przy przyzznać.

banner