BLOG Bet1x2.net monero cpu software de minería

Ángeles ekipa wg mnie bardzo mocna nieoczekiwanie po wygranej na otwarcie ligi doznała 2 porażek pod rząd. Druzyna która miażdzyła wszystkich w meczach przedsezonowych dziś powinna zrewanzowac sie i doprowadzić do stanu 2/2 po 4 meczach. Analizujac pitchetrów dochodze do następującego wniosku, jesli Weaverowi nie zdarzy sie głupi błąd a powinno być dobrze.

Rusza Angielska Elite League na dziś spróbuje Swindon menos najmniejsze handi jakie jest dostepne u bukmacherów na Eastburne czyli due 12pkt po kursie 1.83 w Landbrokes, wiekszość buków oferuje wieksze handi na Oréy. Co prawda u gospodarzy nie pojedzie Fisher za niego Gathercole ale mimo wszystko Swindon powinno połknąć 12 pkt handi, u gości Watt jeszcze wczoraj jeździł w Polsce w sparingu Zielona Góra – Wrocław. Ciekawi mnie Simon Gustaffson, Bridger moze zapunktuje, zobaczymy co z Woodwardem to wszystko + joker to i tak za mało.

dla szwajcara. Powodów jest kilka, ale najważniejszy to taki, że Federer powinien "zajechać" Zmęczonego Djokovica. We wczorajszym spotkaniu Serba z Jo-Wilfried Tsonga (Francja) można było zauważyć jak dużo Novak zawdzięcza nieporadności rywala, któremu akurat zdarzył sie słabszy mecz. Zaraz po tym jak przy stanie 6-3 4-2 Djoković wziął tiempo médico zaczął robić seryjnie błędy, ale jak już wspominałem słaby tego dnia Tsonga nie potrafił wykorzystać break pointów i Serb "Doholował" Diez juegos de końca. Mimo tego nie wróże mu dobrego wyniku z takim rywalem jakim jest Roger Federer, który także wczoraj w meczu rozgrywanym późnym wieczorem przed una gran cantidad de personas en el trabajo.

Obserwuje od jakiegoś czasu pewnego zawodnika – Michaela Russella. Z tego co widzę, a gra całkiem dobrze na Hardzie, w niedawnym Indian Wells bez trudu uporał się w kwalifikacjach i w 1 rundzie z Hiszpanem Garcią Lopezem. Dopiero w 2 rundzie nie sprostał w meczu z Tursunovem ulegając po zaciętej 3-setówce. Powiem szczerze ze nie spodziewałem się kursów dziś 2.0 fonbet 2.06 bwin (już spadł) 2.07 pinn (także spadł) dlatego tym bardziej spróbuje. Rosjanin jest do ogrania co pokazał mecz w 1 rundzie kwali Indian Wells z N.Monroe (286 gracz rankingu) porażka 6-7 6-1 2-6. Russella grałem już wczoraj z Alvesem z pozytywnym skutkiem wiec licze znów na wygraną.

Kurs w Fonbecie 2.00 kuszący jak na mecz Crugnoli, który u siebie w Italii podejmie Holendra thiemo De Bakkera. Włoch na clayu grać potrafi, zeszły rok na challach sporo grywał finał Vigo 1/2 Todi 1/2 Sevilla 1/4 Rimini 1/4 Scheveningen 1/4 Sassullo. W pierwszej rundzie odprawił Plessa 6-3 6-3 którego widziałem we Wrocławiu w lutym jak przegrał z Giraldo 6-7 6-7 dysponując tylko serwisem. Holender podobnie, jego główną bronią także jest serwis tyle że gra lepiej na clayu jak Duńczyk. Bardzo łatwe zwyciestwo Thiemo nad Bracciallim w 1 rundzie 2-0 w setach, sygnalizuje że bedzie a ciężki mecz dlatego stawka troszke mniejsza jak na ostatnie typy.

banner