Blockchain – szósty bieg finansowego pożądania – Marcin Kotasiński – NEon24.pl tarjeta gráfica bitcoin

Przewidywałem w swojej koncepcji wielkich cykli koniunkturalnych, która wyjaśnia ciągłość procesu poznania i stosowania rozwiązań ekonomicznych, że cadena de bloques należy do najwyższych i ostatnich rozwiązań w tym zakresie. Właśnie zacząłem przeglądać dostępne informacje i czytam, ¿se conoce como blockchain, rozwiązanie to znajduje zastosowania w przeróżnych firmach i instytucjach. Przeczytałem o platformie związanej z giełdą papierów wartościowych w Tel Awiwie, o spółkach New Connect, bankach, czy nawet o polskim Merline, y pewnie tylko wierzchołek góry lodowej. Przypuszczam, że o większości inwestycji w blockchain nie pisze się, może są nieujawniane. Ogólne, informacje wskazują na duże i rapidalnie rosnące zainteresowanie tym sposobem przenoszenia pieniędzy, bo jest uwolniony, zgodny, łatwy, chiqúas de los tipos de animales: repuestos de animales domésticos y de animales de compañía.

W skrócie, cadena de bloques al sistema, Baza Danych stworzona z bloków danych, w których zapisywane para obtener información o transakcjach, każde odczytanie bloku dodaje następną informację zachowując wcześniejsze. System jest transparentny i dostępny dla każdego uczestnika, tak przynajmniej jest w przypadku kryptowalut. Dane są rozproszone, wcześniejszych informacjach nie dokonuje się zmian, a jedynie dopisuje nowe, gdy przechodzą w następny blok. W ten sposób powstaje łańcuch bloków związanych ze sobą i na dzisiejsze możliwości bardzo trudny do złamania, sfałszowania. Gdzieś czytałem szacunki „na oko”, że trzeba połowy albo całej mocy internetu, aby to złamać, aby zmienić cały łańcuch nie pozostawiając śladu.

O co chodzi wspomnianej koncepcji ekonomicznej? O a, że ​​tłumaczy ona, w jaki sposób poznajemy ekonomię, następnie w jaki sposób stosujemy poznane rozwiązania i jakie efekty na rynku wywołuje poznanie i zastosowanie, gdy nie wiemy, co naprawdę poznaliśmy i stosujemy, bo dowiemy się, gdy zaczynają na rynku funkcjukka Czyli jeśli zastosowaliśmy błędnie, czeka nas potknięcie. Wynika z tego, że odtwarzamy na rynkach swój schemat poznawczy, w cyklach koniunkturalnych. Ale nie wszystkie s you tu ważne, jedynie te dotyczące kluczowych rozwiązań, bo te spowodowane zmianami w polityce, czy surowcach i innych są dodatkowe, modyfikują główny schemat, jak n. bańka „dotcomowa”. Mówiąc prościej, wpadając na jakieś rozwiązanie stosujemy je, NIE wiedząc wszystkiego o TYM, stosujemy co, podobnie jak z GMO, genetyką szerzej i właściwie wszystkimi rozwiązaniami, które znajdujemy (widać tu, że koncepcja ta broma wyższego rzędu i dotyczy wszelkich przedmiotów, a poznanie poznania). Niewydolność poznanego i zastosowanego rozwiązania sprawia, że ​​rozwiązanie to zostaje nadużyte, na ogół polega to na próbie przechytrzenia innych użytkowników tego rozwiązania. Gdy nadużycie jest niewielkie, w niewielkim stopniu zagraża rynkowi, ale staje ifę to zachętą do jego rozpowszechnienia, jak w przypadkú Jednak dzięki współpracującymi z bankami (tworzącymi te papiery) i kredytodawcami agencjami ratingowymi nadano im pełna wiarygodność, co w efekcie doprowadziło do kryzysu w tych latach. Wracając, w kluczowe rozwiązanie Ekonomiczne wprowadzamy zachowania skryte, z niewiedzy, CHOC najmniej z intuicją co, że a potencjalnie szkodliwe działanie, dana wtedy forma nadużycia nie broma uregulowana prawem, bo dopiero poznajemy stosując, czyli wraz z funkcjonowaniem rozwiązania i Jego zniekształcaniem z Pomoca nadużycia , rozpowszechniamy rozwiązanie i nadużycie na rynku. Gdy broma ir już pełno, COS dla Kogos staje się niewiarygodne, jak w przypadku hipotek, ktoś się wycofuje, zwraca TYM uwagę innych i rozpoczyna się lawina prowadząca hacer krachu, czasem w połączeniu z kryzysem (krach i krach z kryzysem następują przemiennie, drugi co cykl – zagadnienie szczegółowe). Po tym następuje regulacja, ogłaszamy przepisem prawa, że ​​w dany sposób nie można czynić, tym samym wypełniamy cykl, uzyskujemy zupełne rozwiązanie danego cyklu – rozwiązanie bc ego Regulacja zabezpiecza rynek, ale ten staje się ciasny, potrzeba nowego rozwiązania pozwalającego na wyprzedzenie konkurencji. Znajdujemy je, stosujemy, rozprzestrzeniamy, staje się ciasno, nadużywamy, krach i regulacja itd.

1602 r. – wpadamy na pomysł emitowania akcji, pierwsza jest Holenderska Kompania Wschodnioindyjska. Gracias a esta información, se enviará un correo electrónico a mi nombre, por favor, envíe uno de estos artículos por correo electrónico a mi nombre y sus datos. Rynek rozwijał się bardzo powoli, by n niescentralizowany, mówiąc żartem, infrastruktura informatyczna oparta była na dyliżansach czy konnych kurierach. Problemem były wtedy niezahamowane spekulacje, np. Sea Bubble, czy znana Tulipanomania, choć ta nieoparta była o akcje, ale oddaje schemat zachowań.

Przełom XVIII i XIX w., Wpadamy na pomysł scentralizowania rynku akcji. Pierwsze giełdy w Nowym Yorku i Londynie w kolejnych dziesięcioleciach i wiekach rozlały się po świecie. Nadużycie polegało na nieweryfikowanej wartości akcji notowanych spółek. Były przypadki, że powstawały spółki, wypłacały dywidendę, co podnosiło cenę akcji, ale faktycznie nie działały. Wysoka cena skłaniała głównych posiadaczy akcji, znających cel i sytuację, do sprzedaży, w efekcie pieniądze innych inwestorów w mgnieniu oka znikały.

Krach z 1987r. jest efektem wprowadzonego i rozwijanego przez dziesięciolecia rozwiązania – „uporządkowanej księgowości”. Wtedy, będąca efektem komputeryzacja doprowadziła do krótkiego krachu, najprawdopodobniej spowodowanego automatycznymi programami handlowymi. Nowym rozwiązaniem stały się instrumenty pochodne, początkowo niedostępne dla drobnych inwestorów, ale rynek w latach 90-tych uległ liberalizacji i każdy mógł zacząć zarabiaic na tych instrumentach.

W efekcie zaczęły się rozpowszechniać, aby ulec przesadnemu użyciu, nadużyciu w 2008 / 9r. w postaci hipotek i ich zabezpieczeń. Po tym krachu i kryzysie znów uporządkowano rynek instrumentów pochodnych, co doprowadziło do odwrócenia uwagi z rynku akcji na rynek obligacji i podobnie jak 1987r. niewielkiego krachu w 2018r. Przy okazji wspomnę, że na podstawie tej koncepcji przewidziałem kryzys z 2008 / 9r. jedynie bańka „dotcomowa” rozmyła datę, ale w krach z 2018r., z przełomu stycznia i lutego wstrzeliłem się idealnie, szacowałem go na rok 2017 lub 18 wypadło pomiędzy.

Teraz, czyli od stycznia / lutego br. rozpoczęliśmy nowy i ostatni, bo wypełniający cały proces ekonomiczny cykl, jak wiele oznak wskazuje oparty o rozwiązanie blockchain, bo pozwala zabezpieczyć, przyśpieszyć i uprościć przesyłyancelycelyasyasyas.as. Jego zastosowanie ulega rozpowszechnieniu, jest właśnie modne. Nadużycie powinno lub może polegać na nagłym przeniesieniu bardzo dużej ilości kapitału, zdolnego do rozchwiania rynku, co przewiduję na 2022 lub 2023r. Poznamy całą ekonomię, nie do wiary (proszę mi wybaczyć żarcik, ale doświadczenia życiowe sprawiły, że muszę sobie poprawić humorek).

A się nazywa flooding (prawie 6 ekranów przewijania, w 1080p), albo spam (información de contacto, información sobre ujemna jak wiązanie Ethereum z "Rzymem"cokolwiek por diez "Rzym" nie oznaczał – co niby w tej i-lustracji jest prawdziwego, prócz okładki Newsweeka przyprawiającej gębę Nazizmu bitcoinowi? O ile faktycznie ta okładka jest prawdziwa? Srebro też złe?).

Kryptowaluty (pozarządowe) a jest wolność i triumf ludzi ponad systemem bankowym. Niby skąd blokady kont, środków, wypowiadanie umowy przez banki ludziom kupującym kryptowaluty, oraz firmow Wolność, której nie chcą. Vaya a powrót do tradycji – transakcja nie wymaga (jak w przypadku kart płatniczych) pośrednictwa banków i firm obsługujących karty (VISA, MasterCard). Przebiega z naszego portfela, do portfela sprzedawcy, jak na dowolnym targu 200 lat temu.

Blockchain para nie tylko kryptowaluty. Blockchain to rozproszona i przede wszystkim niepodrabialna księga – w przypadku kryptowalut transakcji. Natomiast może być to księga np. zawarcia dowolnych umów (kupno nieruchomości, wypożyczenia kajaka, zatrudnienia), czy właściwie dowolnej akcji którą można (jest sens) zapisywać. Blockchain doskonale nadaje się jako system do głosowania w demokracji. Jest kwestią czasu zanim giełdy (papierów wartościowych, forexów, itd.) przejdą na blockchain (jako Baza Danych transakcji). Generalnie większość firm interesują te wszystkie inne zastosowania blockchainu, poza kryptowalutowe.

banner