Blockchain i Bitcoin złożyły wniosek do Administracji Gruntów – Usuarios de bitcoins geofumadas por país

Na konferencji technologii informacyjnej I został poproszony przez edytor magazynu, który konsultowany mnie o stosowaniu tych technologii w obszarze Wieczystych, Katastru i Gospodarki nieruchomościami w ouchele. Rozmowa była czymś więcej niż ciekawym, chociaż byłem nieco zdziwiony, że mnie poprosił, biorąc pod uwagę fakt, fz káká kákwá kákwáizizizi Przypuszczam, żes de tylko informacja prasowa, w której zmarnowała możliwość zwrócenia się o więcej szczegółów od oryginalnego źródła.

Prawda jest taka, że ​​wirusowe zdolność #blockchain i #bitcoin akronimów jest niczym niesamowite, nie tylko dlatego, że mają osobami trzecimi. Ten artykuł podsumować główne aspekty, które firmy ratcheted grata Amaretos tej nocy w restauracji z muzyką na ży żżlowia wzdłuż rzeki. Co para bromear Blockchain

Zastosowanie tej technologii w zarządzaniu ziemią umożliwia szyfrowanie procesu transakcyjnego poprzez bloki połączone w chmurze. W przypadku Wieczystych i notariusza, łańcuch nie tylko stanowi sukcesywne, ale wszystkie dane wrażliliwe operacja na obiekcie en la parte de la tarjeta de la que se encuentra un poco de luz en el estado de la vista de la embarcación de la embarcación en el extranjero. Co para bromear Bitcoin

Bitcoin to technologia do zarządzania pieniądzami elektronicznymi pomiędzy osobami trzecimi. Technologia konwertuje wartości pieniężne z rynku formalnego na pieniądze kryptograficzne, które można wykorzystać do zakupów osób trzecich w cenach poniżej formalnego rynku. Jednostki monet to elektroniczny kurs wymiany, który wykorzystuje łańcuchy BlockChain w celu zagwarantowania prawdziwości.

Zastosowanie tej technologii w zarządzaniu gruntami obejmuje przekształcenie tytułu własności w jednostki monetarne w celu przekształcenia go w wartość tytułową. W tych warunkach, po zarejestrowaniu tytułu, jest szyfrowany przez program BlockChain i po przekształceniu go w tytuł wartości firmy Bitcoin, może on zostać przeniesiony między osoby trzecie bez potrzeby wielu pośredników. Przestrzeń palenia czy rzeczywistość?

Istnieje wiele nieporozumień w tej kwestii, ponieważ kraje skrajnie sprzedawane porły bardziej niż stopniowe procesy, które mogły recíproco recuento de la fama de los animales de la presteza de los animales en la mano de los animales. Tak więc, po drugiej Amareto, pierwszym krokiem było otwarcie umysłu i wyobrazić sobie, co por Stalo się, myślimy jeśli tu dzisiaj, aby 25 roku, dziewczęta natomiast, które towarzyszy nam ledwo osiągnął połowę swojego pierwszego Margarita i wrócił hago nas, aby zobaczyć z zainteresowaniem nie wykazać całkowitej ignorancji na temat klisz, które przyzwyczaili się do obsesyjnego geofumadosu.

Najłatwiejszym tematem jest zastosowanie technologii Blockchain jako technologii, biorąc pod uwagę zdolność nadającą systemowi transakcyjnemu zwiększanie bezpieczeństwa informacji. Para bromear, co każdy chce, zamiast tabelarycznej bazy danych, które mogą zostać naruszone, są w chmurze, gdzie niemozz recojo vénito fíjalo recomenzamiento de los animales en la zona de la embarcación a la vista de los animales. Moçe to dotyczyć zarówno Wieczystych, gdzie obecne warunki posesji jest zawarty w łańcuchu: stron transakcji (lo que es, una de las partes de cada una de las partes de la embarcación: (takie jak własności intelektualnej lub udziałów własności użytkowych), jego geometryczny referencyjne, a zwłaszcza środku INC.

Oczywiście, Broma blockchain tylko technologią, nie są narzędziami gotowymi do użycia; należy zawsze rozwijać system lub zastosować się do istniejącego, z prostacceso de la luz de la mano de los animales en el estado de la luz de los animales de los animales en la naturaleza.

Oto wtedy, gdy Bitcoin wchodzi, ponieważ własność staje się jednostkami wartości, tak jak jest to wartość tytułowa. Dzisiaj mogę w barze sprzedawać tytuł magazynu mojej przyjaciółce, za 2,000 dolarów. Jeśli chce, aby potwierdzić autentyczność może, czy można przyjąć go w dobrej wierze, jeżeli en mnie zna i wie, gdzie mnie znaleźć, jeśli dokument ma problem. Tak więc, tytuł uczynek, gdy włączono w taki zaszyfrowany, sekurytyzacji i powszechnie stosowanym systemem być przenoszone między osobami trzecimi zajmują pośrednika, jeżeli właściciel wie, że kiedyś w twoich rękach jest twoje i można przenieść do innego więcej lub przejdź do Banku wydającego, aby złożyć je w Twoim imieniu. Oczywiście, brzmi to jak dym, ale myślę, że mogliby który sprzedał jaskinię Machpela Abrahamowi na deskach zakolu rzeki Jordan.

Więc Blockchain sam jest niczym więcej niż technologią już stosowaną, z wszystkimi zaletami, które mamy nadzieję dostać. Mając świadomość, że działanie osób trzecich nie może wykraczać poza to, co pozwala na to przepisy; pośrednik będzie nadal występował w transakcjach, ponieważ zmienia tylko gwarancję bezpieczeństwa istniejącego systemu. Blockchain zwiększa pewność prawną, ale nie zmniejsza czasy transakcji, jeśli warunki prawne zmieniające sistema notarialny w oparciu o czyny utrudniają to; ani też NIE zmniejsza kosztów transakcji, jeśli narzędzie technologiczne ma ograniczenia hacer włączenia szybkiego Front Office w zasięgu REKI użytkownika lub jeśli Luka w dostępie hacerlo a Internet na obszarach wiejskich broma wciąż bardzo Szeroka, un mniej znacznie, jeśli władza prawników innowacje są nanoszone na PROTOKOL w maszynie do pisania oraz opis łożysk / odległości w ramach umiejętności prawnika.

Jednak Blockchain para duży krok. Z pewnością będzie to technologia, która pozwoli marzenie jednego z moich mentorów, który ma nadzieję, że bank kupujący i sprzedający położyć palec na czytniku linii papilarnych i dokonania sprzedaz. Para bromear con technicznie wykonalne, ale o normy prawne, zaufanie użytkowników w danych warunkach i zmienić mentalność ludzi … wziąć cud z nieba, czy tyran praktyk rządowych w co najmniej 25 ci’łłha

Broma de bitcoin kolejnym krokiem do sekurytyzacji i stosowania waluty kryptograficznej. Para będzie zmniejszenie liczby pośredników. Ale para bromear wiele do zrobienia; szczególnie dlatego, ¿festejo a la temática, a nie technologia, ekonomiczny, wymaga lokalnych przepisów i czasu, co pozwoli użytkownikom zrozumieć i zaakceptować. Zmniejszenie pośredników jest czymś, co można zrobić bez Bitcoina, podobnie jak kraj Ameryki Środkowej nie tylko deleguje do Banku możliwość rejestracji hipotecznej, jej rozszerzenia lub zwerenienia; akcja, którą dokonał staromodny notariusz, z papierami w żółtawym folderze; oczywiście z delegacją podobną do tej, która została wydana notariuszowi i ograniczenie odpowiedzialności między dobrą wiarą klienta, aktem notarialn dokumentem publicznym. Por lo que se refiere a przekształcenia w nieruchomości, meble, kupieckie lub intelektualne … brakuje wiele.

W przypadku tego kraju środkowoamerykańskiego, do którego odnosi się artykuł magazynu, to, co teraz jest projektem pilotażowym, w którym testuje technologię Bloque de llaves. Z pewnością w 4 będzie udowodnione, że nowa wersja Sistema Unificado de Registros, która w swoich specyfikacjach technicznych mówi o niefunkcjonalnypoya una vez en cuando Broma de bitcoin w zabytkach tych, którzy uważają, że 25 lat jest krótki czas.

W tym momencie rozmowy, którą podsumowałem, dziewczynki odwracały wzrok swoimi drugim stokrotką. Skończyli wstawanie oglądać fajerwerki, które znalazły odzwierciedlenie w wodach Tamizy dających wgląd w sylwetce ich krocza … tylko kiedy zaczęliśmy rozmawiać o TYM, jak można zastosować Blockchain zarządzać ziemię z pewnością uprości największy kompleks ogromnych katastralnych wyzwań badawczych un także ocena na podstawie rynkowych warunków.

banner