Bittrex – Giełda Kryptowalut, Moja Opinia – Blog Michała Wyszyńskiego bitcoin fx trading

Witam Ciebie serdecznie kolejny raz na moim blogu. Dawno pisałem tutaj o kryptowalutach (tak mi się wydaje) więc dzisiaj napiszę kilka słów na temat dość popularnej giełdy Bittrex. Dość popularnej ponieważ na pewno w Polsce jest jedną z częściej odwiedzanych giełd jeżeli chodzi o alt coiny. Osobiście sam jej używam dlatego też postanowiłem napisać o tym na blogu, a także wyrazić moją opinię na ten temat. Używałem również giełdy Poloniex, ale ostatnio mają jakieś dziwne problemy i strach tam cokolwiek działać. Osobiście na Poloniex nie handluję i pewnie się to już nie zmieni, bo po prostu stracili moje zaufanie. Kilka Słów o Bittrex

Większość transakcji jeżeli chodzi o handel dokonuję na Bittrex. W sumie to od samego początku jakoś bardziej mi podszedł Bittrex niż Poloniex. Na Poloniex robiłem tylko coś jeżeli musiałem albo jakiejś krypto nie było na Bittrexie. Czasem też robiłem arbitraż na altcoinach między tymi giełdami. Moją uwagę przykuł Bittrex ponieważ od pierwszego dnia jak tylko założyłem tam konto wszystko dla mnie na tej giełdzie było proste do zrobienia. Możliwe, że dlatego iż wcześniej miałem już konto na BitBay, o którym możesz poczytać również na moim blogu. Oczywiście cały panel i strona są w moim odczuciu bardzo przejrzyste. Jeżeli masz zamiar cokolwiek lokować na jakiejkolwiek giełdzie a pamiętaj żeby trzymać na giełdzie jak najmniej środków.

O lile a możliwe a zalecam każdemu trzymanie kryptowalut na portfelach sprzętowych lub przynajmniej na minimalnym zabezpieczeniu jakim jest pendrive. Pamiętaj też żeby maksymalnie zabezpieczać swoje konta na każdej giełdzie. Giełdy dice que no se ha usado atakkskie, sam kiedyś zostałem okradziony na szczęście z małej sumy 0.3 BTC ponieważ więcej nie zdążył wymienić na BTC. Oczywiście teraz już jestem mega ostrożny zarówno w różnych platformach zarobkowych jak i giełdach.

Na giełdzie Bittrex każdy zakup kryptowaluty odbywa się przez operacje na Bitcoinie czyli żeby zakupić jakąś kryptowalutę musisz mieć na giełdzie Bitcoiny. W tym wpisie nie będę tłumaczył jak to zrobić ponieważ można to łatwo znaleźć en YouTube oraz sam niedługo przygotuję takie poradniki na moim kanale. Podam tu przykład: jeżeli chcesz kupić notario público. kryptowalutę „Golem (GNT)” gdzie na dzień dzisiejszy kosztuje on 0.30 $ czyli tak na prawdę grosze za sztukę to oczywiście płacisz w BTC. Będzie a ilość adekwatna do ceny w $ i proponuję każdemu od razu naukę przeliczania $ do BTC i BTC do $ ponieważ a na pewno ułatwi Ci handel na giełdzie.

Odnoszc się do tego, że na dzień dzisiejszy a 0,30 $ a w Bitcoin będzie a 0.00007239 BTC. Idąc Dalej jeżeli chcesz kupić 1000 sztuk tej kryptowaluty to zapłacisz 300 $ czyli 0.07239000 BTC. Wyatwy rachunek, de ale a tylko przykład więc tyle musiałbyś / aś mieć na Bittrex ¿se conoce por zakupić tyle sztuk GNT. Zalecam przelać trochę więcej Bitcoin ponieważ cena się zmienia i zanim dojdą Ci BTC a cena może ulec zmianie. Teraz kiedy masz już swoje 1000 sztuk golema a po prostu albo je trzymasz na dłużej i czas Cię wynagrodzi albo sprzedajesz jak cena skoczy kilka / kilkanaście% w góręz (to już zależy tylko od od Ciebie). Niżej będzie krótki opis panelu także czytaj dalej jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej.

Aby to zrobić musisz kliknąć zakładkę „Monederos” w górnym prawym menu i nacisnąć plusik (+) przy kryptowalucie, którą chcesz przelać na Bittrex. Następnie musisz tylko przelać na wskazany adres dowolną kwotę BTC jakiej będziesz potrzebował / a. Niżej wklejam screena z tego jak para wygląda od środka. Oczywiście pokazałem tu na przykładnie BTC, ale możesz tu przelewać jakie chcesz kryptowaluty. Wystarczy, że naciśniesz +.

Jeżeli zalogujesz się pierwszy raz na Bittrex to na pewno będziesz miał zagadkę odnośnie tego co wszystkie skróty i dane oznaczają. Ja oczywiście nie będę wszystkiego tutaj tłumaczył bo na pewno na YT znajdziesz to w wersji video, ale najważniejsze funkcje żeby nie przedłużać tutaj opiszę. Wszystko numerkami jak powyżej – to ułatwi Ci zrozumienie wszystkiego.

Z giełd jakich ha sido enviado a mi lista de favoritos Bittrex i Bitbay. Na BitBay jest mniej możliwości ponieważ tam akceptują tylko kilka Kryptowalut, ale ma się to też niedługo zmienić, co mnie bardzo cieszy. Poloniex jak już pisałem wcześniej odradzam z powodu problemów z tą giełdą i dziwnych sytuacji. Pamiętaj natomiast o tym, że Giełda a nie tylko kup sprzedaj. Para masa mechanizmów i nauki i wbrew pozorom nie każdy tam zarabia. Nie jestem też ekspertem, ale kilka BTC już zarobiłem na giełdach więc swoje lekcje wyciągnąłem. Również, a przede wszystkim dobre informacje i obserwacja różnych wydarzeń i rynku mają tu dużo do zaoferowania. Pamiętaj o tym żeby bardzo dobrze się zabezpieczyć i nie trzymać dużej ilości kryptowalut na giełdach.

banner