Bitcoin został wykonany przez bitcointalk ethereum oscuro

Przejrzystość: Prawie wszystkie waluty kryptograficzne są open source, co oznacza, że ​​kod źródłowy jest dostępny dla wszystkich do wglądu. Kod sieci jest zgodny tylko z logiką, więc nie jest wymagane zaufanie do jednej osoby w zarządzaniu nim. Aby być całkowicie przejrzystym, większość walut kryptograficznych pokazuje również każdą transakcję, która miała miejsce pomiędzy użytkownikami ozzątku istnieniau.

Szybkość i cena: Szybkość i koszt transakcji w kryptowalnej walucie s takie same dla wszystkich użytkowników sieci, bez względu na to, gdzie na świecie znajduje się użykkkk. Kryptokurrency rozwiązuje również problem czasu potrzebnego na przelewy bankowe do rozliczenia i kursów wymiany, ponieważ desde un wysyłane natychmiast i mają tę sam globalną wartość.

W Miare JAK coraz więcej sprzedawców detalicznych zaczyna akceptować kryptowalne waluty i coraz więcej kryptowalnych walut wchodzi hacer obiegu, ludzie Maja większy niż kiedykolwiek wybór, jeśli chodzi o Zarządzanie własnymi pieniędzmi, co wciąga więcej ludzi W świat kryptowartości niż kiedykolwiek wcześniej. 17. września 2018 kryptograficzne | 0 comentario Przewodnik kryptokurrency Guide Część

Bezpieczeństwo. W przeciwieństwie do aktywów centralnie kontrolowanych, takich jak np. standardowa waluta: W przeciwieństwie do centralnie kontrolowanych aktywów, takich jak standardowa waluta, obligacje i papiery wartościowe, zdecentralizowana krypto-waluta nie jest podatna na włamania lub manipulacje. Dzieje się tak dlatego, ¿krypto-waluta nie jest przechowywana przez rekordy tylko w jednym miejscu, ponieważ w rzeczywistości istnieje na setkach tysięcy serwerów na całym świecie. Jeśli weźmiemy Bitcoin Jako Example, możliwe broma tylko wtedy, gdy 51% mocy obliczeniowej serwerów zostanie złośliwie zaatakowane w skoordynowany Sposób, CO broma zadaniem niemożliwym ze względu na ogromną moc obliczeniową rozproszoną na Świecie całym, un także ograniczoną ilość szkód, które można por było wyrządzić. 13. września 2018 Widzieliśmy | 0 comentario Wielkość bloku Wyjaśniono

Blok może być traktowany jako pakiet transakcji, przy czym każda transakcja musi zostać zatwierdzona zanim zostanie zaakceptowana przez sieć. Każdy blok ma tzw. rozmiar bloku. Rozmiar bloku to po prostu maksymalny limit, jaki blok może być wypełniony transakcjami. Na przykład, rozmiar bloku Bitcoin wynosi obecnie 1 MB. Górnicy mogą wybrać, ile bloku do wypełnienia transakcjami. Jeśli jednak blok przekraczający limit wielkości bloku zostanie złożony, zostanie on odrzucony przez sieć. Intencją rozmiaru bloku jest zapobieżenie atakom typu denial-of-service na sieć. Gdyby nie było limitu wielkości bloku, teoretycznie atakujący mógłby zalać sieć dużą ilością transakcji, potencjalnie zatrzymując sieć.

Spowolnienie w sieci: Widzieliśmy, na przykład w przypadku Bitcoin, że im wicecej użytkowników dokonuje transakcji w sieci, tym wolniej może się ona odbywać. Jednym z powodów, które można przypisać spowolnieniu sieci opartej na łańcuchu blokowym, jest limit rozmiaru bloku. Jeśli więcej użytkowników dokonuje transakcji w sieci, ale wielkość bloku pozostaje statyczna, to liczba transakcji w bloku wzrośnie prov.

Mapa de la página web: W miarę zbliżania się transakcji do limitu wielkości bloku, staje się to wyścig dla użytkownika o potwierdzenie transakcji i wprowadzenie ich do łańcucha blokowego. Con el nombre de Zapewnienia szybkiego czasu potwierdzenia jest uiszczenie wyższej opłaty transakcyjnej. Oznacza to, że górnicy (osoby, które potwierdzają transakcje) mają motywację do dodawania wyższych opłat najpierw do łańcucha blokowego. Mniejsze transakcje wymagają zatem godzin, a w niektórych przypadkach dni tylko na potwierdzenie.

Zwiększenie rozmiaru bloku: Bardzo oczywistym rozwiązaniem wszelkich problemów z wielkością bloku jest po prostu jego zwiększenie. Jednak wadą bromea a, że ​​zachęca do centralizacji. Zwykłe zwiększenie rozmiaru bloku skutkowałoby wyższymi kosztami uruchomienia pełnego węzła w sieci opartej na łańcuchu blokowym. W związku z tim mniej osób będzie mogło sobie pozwolić na uruchomienie pełnego węzła o zwiększonym rozmiarze bloku, dzięki czemu sieć będzie bardziej scentralizowana.

Segregowany Świadek: SegWit jest miękką metodą widelca, która może być wykorzystana do zwiększenia pojemności łańcucha blokowego poprzez usunięcie danych podpisu z transakcji. Jeśli nie jesteś pewien, czym jest SegWit, sprawdź ten artykuł. Para obtener más información acerca de Bitcoin, ejecute la aplicación de datos de la aplicación. Haga clic aquí para ver más de 1 MB de 4 MB. Waluty kryptograficzne takie jak Bitcoin i Litecoin z powodzeniem aktywowały SegWit na swoich protokołach.

Dynamiczny rozmiar bloku: Waluty kryptograficzne takie jak Monero zaimplementowały tzw. límite rozmiaru bloku dynamicznego. Oznacza a, że ​​límite Wielkości Bloku Sam się zmienia i jest zależny od wolumenu transakcji w danym momencie. Sieć oparta na łańcuchu blokowym, która korzysta z dynamicznego limitu rozmiaru bloku, ma tę zaletę, że jest mniej podatna na spowolnienie w swojej sieci.

Wniosek. Jako kryptokomórka: W miarę jak przestrzeń kryptokurrency stale się powiększa, skalowalność staje się kluczowym tematem dyskusji. Ważne jest, aby zrozumieć, jak różne waluty kryptograficzne zamierzają skalować w dłuższej perspektywie czasowej, jeśli mają one okazać się realną alternatywą dla obecnego systemu finansowego. Buscar Najnowsze wpisy

banner