Bitcoin … – Twój Portfel Osobisty – blog o sukcesie w finansach bitcoin dólar australiano conversión

Bitcoin przez niektóre osoby jest traktowany jako alternatywa do tradycyjnych metod inwestowania. Ponadto coraz to bardziej rozszerzające się opinie na temat Bitcoina jako idealnego sposobu pomnażania pieniędzy, generującego niesamowite zyski przyciąga zwolenników. W moim przekonaniu tam gdzie najwięcej pochwalnego szumu wokół danego waloru należy podejść do tematu z dystansem i zdwojoną ostrożnośśśśśąą. Jak jest z Bitcoinem? Czy faktycznie bromea con święty graal, który skutecznie pogrubi nasz portfel? Czy może przyczyni się do stworzenia kolejnej bańki spekulacyjnej?

Broma de bitcoin kryptowalutą, która została stworzona w oparciu o kryptografię i dzięki temu ma być całkowicie bezpieczną, a także niemożliwą do podrobienia walutą. Jednak należy mieć na uwagę, że jeżeli ktoś był w stanie stworzyć tak zaawansowaną technologicznie walutę, to zapewne znajdzie się osoba / osoby które będą w stanie ją okiełznać do swoich potr. Jeśli przyrównamy Bitcoina to zabezpieczenia aktualnego elektronicznego pieniądza znajdującego się w naszych bankach para bromear en bezpieczniejszą form przed ewentualną kradzieżą. Jednak postęp technologiczny jest na tyle szybki, że technologia tworzenia Bitcoina również będzie musiała ulec.

Przeglądając wiele stron poświęconych tematyce Bitcoina niestety natknąłem się na wiele stwierdzeń jako że jest en pieniądzem. W moim odczuciu jest to nieprawda, chociażby ze względu na fakt, że nie jest en powszechnie akceptowalny. Dodatkowo jeśli spojrzymy na wykres ceny Bitcoina to łatwo dostrzeżemy jak bardzo jest to niestabilna waluta, a jego stosunkowo niska kapitalizacja może powodować łatwą manipulacje jego ceną.

Nigdzie nie doszukałem się kto stoi za stworzeniem Bitcoina, jedyną informacją jaka jest podawana na temat to, że powstanie tej kryptowaluty zawdzięcza się bliżej lieokreślonej osobobesti / cz / b / b / b / b / b / b / b / s, Anonimowość tworcy jest dla mnie zastanawiający, bo jeśli coś jest faktycznie wynalazkiem, który może zrewolucjonizować pieniądz, czemu ta osobą chciała zostać w ukryciu? Być może argument dotyczący troski tejże osoby o swoje bezpieczeństwo jest trafny, ale do mnie nie przemawia.

Państwa traktują swoich obywateli jak niewolników, których zadaniem jest zwiększać budżet państwa. Wszelkie działania podejmowana przez rządzących na świecie mają na celu maksymalnie inwigilować człowiek (np. Poprzez eliminację gotówki). W tym aspekcie jestem zwolennikiem powstawanie kryptowalut jako waluty, które nie jest zależna od banków centralnych i która daję nam pewny poziom anonimowości przy transakcjach (niestety nie całkowow). Jednak w tym momencie należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy rządy tak łatwo pozwolą na powstawanie czegoś nad czym nie będą miały kontroli? W Moim Odczuciu na pewno nie.

Zaletą Bitcoina jest omijanie pośredników (instytucji finansowych) oraz szybkość przelewów i nieograniczone ramy czasowe w których możemy dokonywać płatności. Jednak jeśli kryptowaluty stałyby się coraz a powszechniejsza forma dokonywania wszelkich transakcji a powstało por kolejne ryzyko ze strony instytucji finansowych bo przecież odwrócenie się coraz a większych ilości klientów od wykonywania przelewów za ich pośrednictwem zmniejszałoby znacznie ich wpływy. A doskonale wiemy, że to kryzysy gospodarcze są skutkami nadmiernej chciwości ze strony instytucji finansowych, które nie wiadomo jakby się zachowały, gdyby ich część przychodów została ukrócona.

Bitcoin nie jest jedyną kryptowalutową, w rzeczywistości na rynku jest duża konkurencja, która za sprawą sukcesu tej pierwszej będą się mnożyły. Co ciekawe Bitcoin nie jest najdroższą walutą tego typu wyższą cenę od niego mają 23 Skidoo, 42 monedas, Satoshicard, bitGold, bitBTC (przynajmniej na dzień 17.04.2017r.). Zaś ilość różnego rodzaju kryptowalut jest na poziomie 779.

Bitcoina uważam za ciekawy pomysł, którego rozwój chętnie będę obserwował. Jednak w przypadku inwestowania w tego typu walory podchodzę mocno sceptycznie, z pewnością nie para sposób na bezpiecznie, długoterminowe lokowanie swoich oszczędności. Uważam również, że dużym problema jest pojawianie się coraz para większej ilości osób nagabujących do podejmowanie tego typu Ryzyka, un ich wiedza nie do końca jest sprawdzona, un kierowana jedynie hurra optymizmem. Pamiętajmy, że na rynku nie ma świętego graala, który bez naszego wysiłku i wiedzy będzie pomnażał nasze oszczędnośky recuento de los animales en la mano de los animales en la mano de las partes de los animales en la mano de los animales de la mano

banner