BitCoin – obiektywnie o kopaniu, koparkach i możliwościach predicción de precios litecoin 2017

Por favor, dale un vistazo a este artículo. Bitcoinów. Pewnie wiele osób już słyszało o tej kryptowalucie, inni nie mają zielonego pojęcia o co chodzi. Podobnie jest ze zdaniem na ich temat. Wiele osób uważa iż jest to ogromna bańka spekulacyjna czy nawet – o zgrozo – piramida finansowa. Jest także ogromna grupa entuzjastów, a nawet hurra-entuzjastów (czyli osób, które zostały wręcz zaślepione wizją BitCoina). Ja należę do tego środkowego grona, tak myślę. A w tym artykule chciałbym się podzielić swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat inwestowania w BitCoiny, na temic kopania oraz zebrać t wzzkka kawania tz lz v.z.z.v.

O tym czym są BitCoiny nie chciałbym się tutaj zanadto rozpisywać, ponieważ broma a temat rzeka i wystarczy wpisać a Slowo w wyszukiwarkę Google i od razu znajdziemy bardzo Rzetelna definicję czym BitCoiny faktycznie SA, una nie czym (i nigdy prawdopodobnie nie BEDA). Faktem natomiast jest, że wywarły one nie tylko ogromne zainteresowanie wśród inwestorów, “kopaczy”, ale także spory wpływ na rynek jako taki. Wiee nie brakuje spekulantów, którzy cały czas kombinują w jaki sposób kupić BitCoiny taniej, por chwilę później sprzedać je drożej. Para działanie znacząco spowalnia ich rozwój oraz desestabilizuje kurs, który potrafi wahać się nawet o kilkanaście (czy niekiedy kilkadziesiąt) procent dziennie. Zresztą przykładów nie trzeba daleko szukać. Dzisiaj rano BitCoiny można było na giełdzie kupić po 1685 zł, a aktualnie są po 1980 zł.

Co powoduje tak gwałtowne wahania? O pierwszym czynniku (spekulacji) już napisałem. Drugi dotyczy nastrojów i tego, co aktualnie dzieje się w świecie kryptowalut. A ostatnio dzieje się naprawdę dużo – chociażby bardzo niepewna perspektywa dalszej działalności Mt. Gox – do niedawna jednej z największych giełd BTC. Para właśnie dlatego kurs w ciągu ostatniego miesiąca znacząco spadł i teraz – najprawdopodobniej – powoli będzie wracał do swojej dawnej wartości. A z czasem myślę, że znów nabierze dynamiki i rozpędu. Nie należy jednak traktować moich słów jako jakiejkolwiek rekomendacji. De tylko i wyłącznie moje subiektywne odczucia.

Chcę podzielić się teraz swoimi spostrzeżeniami i wyjaśnić dlaczego właściwie uważam, że kurs BitCoinów w dalszym ciągu będzie rósł i jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy. Przede wszystkim o przyszłości tej kryptowaluty decyduje bardzo pozytywne nastawienie licznych biznesów. Coraz więcej ebiznesów czy nawet biznesów tradycyjnych decyduje się na przyjęcie rozliczeń w BTC. Para znacząco umacnia jego obecność na rynku. Ma a jednak pośredni wpływ na kurs. Jak wiadomo (lub nie) BitCoiny wydobywa się poprzez rozwiązywanie bardzo skomplikowanych, matematycznych zadań. BitCoinów jest określona ilość (v. 21), v.

W praktyce oznacza to dokładnie tyle, że co około 13 dni zwiększa się poziom trudności wydobycia BitCoinów. Para z kolei sprawia, że ​​kurs siłą rzeczy musi w dalszym ciągu rosnąć. Z bardzo prostej przyczyny: ludzie wydobywają przy użyciu tego samego sprzętu coraz mniej BitCoinów. Aby zachować ich wartość, kurs powinien proporcjonalnie rosnąć. O właśnie w tym wszystkim chodzi. Czytałem na forach różne „kwiatki” typu: „kurs BitCoina nie może w nieskończoność rosnąć, to musi się niebawem zawalić” czy też „kolejna bańka spekulacyjna”. Nic bardziej mylnego. Kurs może, a nawet powinien zyskiwać jeszcze przez długie lata na wartości, por po całkowitym ich wydobyciu ustabilizować się.

¿Czego zatem zależy sukces w tej branży? Otóż ​​jeśli na własną rękę chcemy wydobywać BitCoiny, to musimy pogodzić się z tym, że nas komputer – choćby nie wiem jak był mocny – nie sprawdzi się tutaj. Przez kilka firmes są projektowane specjalne urządzenia, tzw. koparki Producentów można por było policzyć na palcach jednej ręki – no może dwóch, choć ta druga pitka jest już niewiele warta. Dlaczego dobór sprzętu jest tak ważny? Przede wszystkim liczy się tutaj szybkość, bezawaryjność oraz pobór prądu. No bo cóż nam z tego, że zarobimy w ciągu miesiąca 600 zł na BitCoinach, skoro tyle samo wyniesie nas opłata za prąd? Para oczywiście jest tylko przykład, ale może się tak zdarzyć.

Obecnie dysponuję sprzętem o mocy obliczeniowej w sumie 970 GH / s i broma a całkiem niezły wynik pozwalający wykopywać jak na razie przyzwoitą ilość BitCoinów. Z doświadczenia mogę już teraz powiedzieć, że jeśli chcemy zacząć działać w tym biznesie, a powinniśmy trzymać się szwedzkiej firme KnCMiner. Vaya a casarse con mnie absolutny lider wśród producentów koparek i nieprędko (o ile w ogóle) zostanie en dościgniony przez konkurencję. Najlepszą strategią wydaje się być zamawianie danej generacji bezpośrednio od producenta w tzw. pre-orderach. Czyli mówiąc bardzo łopatologicznie – kupujemy sprzęt, który dostaniemy dopiero za kilka miesięcy. Tak, wiem – brzmi a strasznie, ale jest to najbardziej opłacalna droga.

Drugą z możliwości jest zakup takiego sprzętu od kogoś, kto już „wyciągnął” satysfakcjonującą go ilość BitCoinów z rynku i chce sprzedać swoją koparkę. To rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Najważniejszym plusem jest to, że dostajemy sprzęt od ręki i praktycznie od razu jesteśmy w stanie zacząć kopać. Minusem z kolei bromea a, że ​​taki sprzęt na pewno nie będzie już nam generował tyle BitCoinów co pierwotnemu właścicielowi – z powodu wzrostu trudności wydobycia tejże kryptowaluty las provisiones de las condiciones de vida de las personas de la ciudad. Dlatego jest to rozwiązanie dość ryzykowne i trzeba znaleźć naprawdę dobrą ofertę, aby miało to sens. Absolutnie nie wolno sugerować się tekstami typu „W tej chwili koparka zarabia 7000 zł miesięcznie” – przykładowo. Para bromear bardzo zwodnicze, bo za kilka dni zacznie zarabiać 5400 zł, potem na przykład 4500 zł i będzie a sukcesywnie spadać. Nie wspominając o tym, że urobku nie powinno podawać się w żadnej walucie, tylko w BitCoinach. Czy zatem rozwiązanie z zakupem sprzętu od kogoś jest złe? Oczywiście, że nie – jeśli wiesz co robisz i godzisz się z potencjalnym ryzykiem.

Método de trabajo de wydobywanie BitCoinów jest zakup mocy obliczeniowej w chmurze. To rozwiązanie pozwala na wydobywanie kryptowaluty bez posiadania specjalnego sprzętu. Nie musimy się także martwić o prąd, ewentualne uszkodzenie sprzętu itd. Jednak osobiście stanowczo odradzam to rozwiązanie ze względu na niesamowite koszty 1 GH / s. Nijak ma się do zakupu koparki i postawieniu jej w domu – nawet uwzględniając znacznie wyższe rachunki za prąd. Gdybyś jednak zechciał na początek przetestować taki rodzaj kopania, a oczywiście możesz a zrobić na przykład na tej stronie. Być może spodoba Ci się wbudowany tutaj program partnerski, który pozwoli Ci zdobyć trochę mocy polecając innym tę stronę. Ja jednak chcę być w porządku i lojalnie uprzedzam Cię, że s s lepsze rozwiązania. Aby jednak nie być gołosłowny i nie polecać / odradzać czegoś, czego sam nie testowałem pokażę Ci (w czasie rzeczywistym), że również w tym serwisie mam sporą ilość mocy (i)

Nasuwa się jeszcze zatem pytanie, co robić z wydobytymi BitCoinami? Sprzedawać od razu? Trzymać? Jeśli tak, a jak długo? Niestety, nie jestem w stanie udzielić tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba zachować zdrowy rozsądek. Moim zdaniem pierwszą rzeczą którą należy uczynić w przypadku KAŻDEJ inwestycji, to jak najszybsze odzyskanie kapitału w taki sposób, aby zysk w dalszym ciąguanku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawasku kawaskka Para wymaga oczywiście pewnego zaangażowania i zaplanowania wielu kroków do przodu, ale coś zaś coś. Gdyby wszystko było takie proste i oczywiste to każdy z nas byłby milionerem.

banner