Bitcoin na początek bitcoin vs ethereum vs litecoin chart

Żeby zacząć zarabiać btc potrzebujesz w pierwszej kolejności portfel który będzie przechowywał nasz dobytek 🙂 Najpopularniejszym wydaje się block (link). Tam zakładasz portfel postępując zgodnie ze wskazówkami na stronie dotyczących wybrania i przechowywania haseł itp. W końcu jest to miejsce, gdzie mają być ulokowane nasze pieniądze, więc wypadało by zadbać o bezpieczeństwo.

Dobrze. Portfel już masz ale broma en pusty. Musisz zacząć pozyskiwać btc. Można a zrobić na dwa sposoby. Jednym z nich jest po prostu zakup krypto waluty za ‘prawdziwe’ pieniądze (bitcoin jest tak samo prawdziwa waluta jak dolar, euro czy złotówka, różnica jest taka ze btc jest walutą wirtualną). N / A bitcoin można wymienić dowolną walutę, tylko gdzie? Oczywiście istnieje sporo takich miejsc w internecie (UWAGA NA OSZUSTWA! NIE WSZYSTKIE KANTORY SĄ NIMI NA PRAWDĘ), ja polecam Ci ten z którego sam korzystam enlace. Możesz tam wymienić praktycznie dowolną ilość btc na złotówki i odwrotnie.

Drugim sposobem pozyskania btc są kraniki (faucet) o których pisałem wyżej. Na takich stronach otrzymujemy określoną ilość satoshi co np 10 min. Kiedy uzbiera się ilość ustalona przez właściciela kranika możemy dokonać transferu na nasz portfel. Można zrobić Też na kilka sposobów. Se trata de un nich i właściwie najlepszym pod względem oszczędności jest ustawienie auto wypłat które odbywają się najczęściej w sobotę lub niedziele. Zaletą auto wypłat jest brak ‘podatku’ od transferu birtcoinów, więc wszystko co zarobimy trafia do Naszego Portfela. Wadą bromea, że ​​haces? Naszego Portfela bitcoiny trafiają tylko raz w tygodniu, co w przypadku chęci podjęcia natychmiastowych inwestycji przedłuża czas oczekiwania na ich dokonanie jeśli w danej chwili nie dysponujemy wystarczajqy una

Drugim z nich są wypłaty natychmiastowe (ang. Instantáneo). Tutaj również w zależności od ustawień kranika kwoty do wypłaty są różne. Przy wypłatach typu ‘instant’ pojawia się stała opłata za transfer btc. W zależności od kranu będzie a 400 satoshi czy nawet 10 000 satoshi. Zaletą jest oczywiście natychmiastowy dostęp do ‘kapitału’ kosztem pomniejszenia kwoty o opłatę przelewu. Polecam ten sposób wtedy, gdy koszt przelewu jest niski, lub gdy mamy większą ilość satoshi.

Oprócz cogodzinnego przypływu satoshi możemy zwielokrotnić nasz bilans poprzez grę mniej-więcej (ang. Superior-inferior, skrót hi-lo). Gra polega na określeniu czy wylosowana liczba będzie mniejsza lub większa niż wybrany zakres. Ustawiamy stawkę jaką chcemy postawić na zakład i mnożnik przez który, zostanie pomnożona nasza stawka. Im większy mnożnik tym mniejszy zakres liczb akceptowanych, ale i większa wygrana. Strona wypłaca co tydzień de 10 000 satoshi w trybie auto, lub od 10 400 w trybie instantáneo z podatkiem 400 satoshi.

Gold’s Day jest faucetem wyjątkowym (enlace). Po pierwsze nagrodę odbieramy co 10 minut a po drugie nagroda ta wacha się od 150 do 10 000 satoshi! Dodatkowo strona ta należy do pewnej listy faucetow ePay. Zakładając tam konto mamy do dyspozycji AŻ 22 kraniki które nagradzają nas praktycznie co minutę. ePay dla swoich użytkowników stworzył lokalny portfel, tygodniowe przychody przy graniu po 2 godziny dziennie mogą sięgnąć nawet 50 000 satoshi! Dla osób które chcą szybko zacząć zarabiać i mają troche czasu jest to pozycja obowiązkowa.

banner