BitClub Network – Newsy z 23.12.2017 Krzysztof Pelczarski bitcoin tutorial tagalog tutorial

Kilka dni temu znaleźliśmy lukę w bezpieczeństwie, która została wykorzystana przez naszego zaufanego dostawcę usług przez co uzyskali dostęp do naszego środowiska testowego. El sistema Nasz es una prueba de seguridad y seguridad personal y automática que se muestra en el sitio web de la empresa. Dzięki temu próba uzyskania dostępu do naszego systemu została zablokowana w przeciągu zaledwie 15 minut. Jednakże ze względów bezpieczeństwa wymagamy od naszych użytkowników zresetowania swoich haseł oraz weryfikacji 2-etapowej 1.1 Kroki wymagane do przywrócenia konta

Krok 1: Zmień hasło. Zaloguj się na swoje istniejące konto wg starych danych logowania. Następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie swojego aktualnego hasła, oraz podwójne wprowadzenie nowego hasła. Następnie kliknij przycisk pod spodem, aby wysłać na swój adres correo electrónico jednorazowy kod potwierdzający. W emailu przyjdzie wyłącznie kod jednorazowy, żadne linki. Jeśli otrzymałeś w wiadomości jakikolwiek link do kliknięcia – nie klikaj go!

Podczas gdy strona była offline skorzystaliśmy z okazji aby zaktualizować sistema nasz i wprowadzić nowe protokoły i skrypty po stronie naszego zespołu, dzięki czemu wypłaty będą realizowane zdecydowanie szybciej niż do tej pory. Diez actualización planowany był dopiero na styczeń, jednak korzystając z przerwy technicznej zrobiliśmy to już teraz. 1.3 Wszystkie zgłoszenia na platformie supportu zostały zamknięte i usunięte

Po pierwsze, wiele zgłoszeń zawierało wrażliliwe informacje odnośnie kont – dane personalne i tym podobne. Pierwsze co odnaleźliśmy w naszych logach przy tym exploicie, para właśnie uzyskanie dostępu do platformy supportu. Z tego też względu nie chcieliśmy aby wrażliwe dane mogły wpaść w niepowołane ręce, zatem skasowaliśmy wszystkie zgłoszenia.

Po drugie, mamy zupełnie nową platformę supportu! Nowa platforma miała zostać wprowadzana równolegle ze starym systemem, jednak ta przerwa techniczna dała nam okazję, żeby zaktualizować platformę i zapewnić świeży start z nowymi zgłłzenzeni.i. Zobaczysz teraz, że zgłoszenia wykonuje się dużo łatwiej, a z naszej strony zapewnimy wsparcie w języku Angielskim, Koreańskim oraz Japońskim.

Zamiast tego, co każde 10 minut nasz system będzie przeliczał kwotę na podstawie aktualnego kursu, dzięki czemu w każdej chwili możesz zapłacić za pulę. W przypadku kiedy wyślesz nam za mało środków, sistema nasz po prostu będzie co 10 minut przeliczał kurs i pokazywał ile jeszcze musisz dopłacić, aż całość zostanie pokryta. 2. Najważniejsze zmiany nadchodzące w Roku 2018

• Staramy się sformalizować każdy aspekt naszej działalności. Para oznacza również tworzenie jednostek na całym świecie aby działać legalnie we wszystkich kluczowych dla nas miejscach. Bestarse en niezwykle ważne aby chronić każdego z naszych użytkowników i już niedługo zobaczycie, że BitClub działa bardziej jako firma, un mniej jako „klub”. Conéctate a la computadora y al ordenador.

• Nowa strona internetowa. Nasza aktualna strona jest stara (aż się tego wstydzimy) i zawartość również nie jest zaktualizowana. Dobre wieści to takie, że właśnie zatrudniliśmy świetną ekipę projektantów i programistów, którzy pracują nad nowym wyglądem strony, materiałami marketingowymi, filmami, panelem użytkownika i walt lina de luz de la piscina.

• Aplikacje BitClub oraz Coinpay. De mi nombre a jako odrębne aplikacje, jednak zamierzamy połączyć a w jedną całość i skupiać się aby nasze aplikacje były zawsze aktualne i na najwyższym poziomie. Zatrudniliśmy również ekipę ludzi, którzy to wszystko przygotują. Chcemy kłaść duży nacisk na możliwość dostępu do naszych usług z poziomu aplikacji mobilnych.

• Marketing, szkolenia, lleno de noticias Yo wydarzenia. Rok 2018 będzie dla nas przełomowy. Mamy zamiar całkowicie zreorganizować nasz marketing i sposób komunikacji, aby nowi użytkownicy uzyskiwali znacznie więcej korzyści z członkostwa. Zapewnimy szkolenia, nową platformę wsparcia, czat na żywo z konsultantem dla dużych liderów, wydarzenia na Całym świecie Yo estoy de acuerdo con la palabra clave.

• Ahora produkty i usługi. Stworzyliśmy kilka nowych produktów i usług, które mamy zamiar wprowadzić w Roku 2018. Sprawi że członkostwo w naszej kopalni będzie jeszcze bardziej opłacalne i pozwoli zarobić więcej pieniędzy. Se trata de un grupo de usuarios de karty płatniczej, która pozwoli Wam trzymać kryptowaluty, w tym również ClubCoin.

• Kwestie legalności. Pracujemy nad różnymi strategiami aby chronić BitClub. To zakłada również odizolowanie się od nieprzyjaznych rynków i skupienie się na krajach, które pozytywnie podchodzą do technologii Blockchain oraz samego BitCoina. Tym samym wycofamy się z kolejnych rynków w 2018 roku, jak ma a miejsce ze Stanami Zjednoczonymi o czym mówiliśmy już od dawna.

Kiedy rozpoczęliśmy naszą działalność w 2014 roku nie mieliśmy pojęcia, że ​​rozwiniemy się do takiego stopnia. Nasza wizją było zebranie małej grupy ludzi aby zakupić sprzęt potrzebny do wydobywania BitCoinów i dzielić między sobą zyski. Wszystko zaczęło działać po naszej myśli, wtedy zorientowaliśmy się, że coraz szybciej i coraz więcej ludzi chciałoby także czerpać korzyści z wydobywania BitCoinów.

banner