Biblioteka Publiczna w Miliczu mejor criptomoneda comprar septiembre de 2017

25 marca 2013 r. W wiosenny, aczkolwiek zimny poniedziałkowy poranek do milicza na zaproszenie biblioteki publicznej przyjechała z krakowa pisarka literatury dziecięcej Izabella klebańska. Pani izabella jest absolwentką akademii muzycznej, jest również autorką scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak "tut turu" yo "miganki" Czy "piosenkarnia", el programa 1TVP de emitowanych przez. Pisze także scenariusze teledysków muzycznych, no i oczywiście książki dla dzieci o tematyce muzycznej. Pani izabella spotkała się z najmłodszymi czytelnikami biblioteki-uczniami kl. I S.P. Nr. 2 w miliczu. Tematem milickiego spotkania była "muzyczna lokomotywa" jako nawiązanie do twórczości ulubionego pisarza literatury dziecięcej, ze względu na to, że rok 2013 jest rokiem juliana tuwima. Pisarka przyznała, że ​​tworczość tuwima jest inspiracją do tworzenia jej własnych wierszy. Na drugim spotkaniu, które odbyło się dla czytelnikówfilii bibliotecznej w czatkowicach dzieci poznały pewną dżdżownicę- akoladę, która kochała muzykę i miała marzenia. Dzdżownica przedstawiła dzieciom swoich ulubieńców- muzyczne abecadło, skróty, znaki wyjaśniła Dzieci poznały narodowe tańce ludowe, dowiedziały się jakie są różnice i cechy wspólne instrumentów smyczkowych. Podsumowując spotkania możemy stwierdzić, że pisarka popularyzuje muzykę wśród najmłodszych w niezwykle wesoły i przystępny sposób.

Dnia 18 marca 2013 r. Biblioteką publiczną w sułowie wraz z ośrodkiem kultury zorganizowali zajęcia dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Tematyką zajęć było udzielanie pierwszej pomocy. Zajęcia poprzedziły warsztaty plastyczne w których maluchy wykonywały prace malując pojazdy które udzielają pomocy w nagłych wypadkach. Criptomoneda comercio en sitio web de la india pierwszej pomocy. Harcerze symulowali różne wypadki, które mogą się przytrafić każdemu z nas i co w takiej sytuacji powinniśmy robić. Dzieci z uwagą przyglądały się jak udzielać pierwszej pomocy i jak prawidłowo zawiadamiać np. Pogotowie ratunkowe kiedy zdarzy sie wypadek. Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy prowadzili harcerze z 23 SDSH? Meksyk II? Estoy. Szarych szeregów w składzie: magdalena basak, anna niedźwiedzka, wiktoria niedźwiedzka, gabriel plewa, michał mogiłka, zuzanna łucka? Matyjewicz. W zajęciach wzięły udział grupy z przedszkola przy szkole podstawowej im. J. Słowackiego w sułowie wraz z wychowawczyniami p. Nuevo lanzamiento de cryptocoin. 2017 elżbietą zmuda i P. Agatą mazur.

W środę 13 lutego bibliotekę odwiedzili uczniowie szkołły podstawowej we wziąchowie wielkim. 30 osobowa grupa wraz z opiekunami zwiedzili oddział dziecięcy, czytelnię oraz wypożyczalnię dla dorosłych. Uczniowie dowiedzieli się jaki księgozbiór posiada biblioteka, jak funkcjonuje system biblioteczny aleph oraz kto i kiedy może zostać czytelnikiem oddziału dziecięcego i wypożyczalni dla dorosłych. Po zapoznaniu się z działalnością biblioteki uczniowie zostali zaproszeni na gorącą herbatę i słodki poczęstunek. Druga część wizyty rozpoczęła się spotkaniem z urszulą ewertowską – autorką książki "moja wyspa bali". Spotkanie pt."W poszukiwaniu pasji życia" bardzo przykuło uwagę młodych czytelników. Pani ula na początku spotkania powiedziała dzieciom, że bardzo chciałaby zarazić ich swoją pasją – czytaniem i pisaniem książek. Mówiła o tym, że w życiu ważna jest rodzina, praca i pasja. Człowiek niezależnie, starszy czy młody musi mieć w życiu zainteresowania, hobby, pasje; życie wtedy nabiera sensu i jest bogatsze wewnętrznie. Autorka książki zdradziła nam, że ma już napisane kilka opowiadań i może one również "zapukają" kiedyś do biblioteki.

W ramach dyskusyjnego klubu książki dnia 14 lutego 2013 r. W czytelni biblioteki publicznej w Miliczu odbył się wieczór literacki poświęcony wisławie szymborskiej na kanwie „pamiątkowych rupieci" anny bikont i joanny szczęsnej. Wisława szymborska była osobą niezwykle ceniącą swoją prywatność rzadko pojawiała się publicznie. Brała udział tylko w wyjątkowych dla niej spotkaniach poetyckich. Takie wyjątkowe spotkanie zaaranżowaliśmy dla naszych czytelników, którzy tłumnie przybyli aby wspólnie powspominać i poskłłuchć opowieści o bardzo subtelnej, wrażliwej a jednocześka biatzini biatzini Beauzini Beauzini Beauzini Beauzini Beauzini Beauzana „Mała scena" – artyści zrzeszający członków UTW, ZNP i tul-u w miliczu przedstawili wiersze zebrane spięte klamrą towarzyszącej im muzyki przy akompaniamencie waldemara zimnego. Panie posłużyły się metodą teleexpresu aby zapoznać nas z ciekawostkami i osobliwościami z życia i twórczości poetki. Pozwoliły dyskretnie zajrzeć do życia prywatnego pani wisełki. Ukazały szymborskiej pasje do różnych dziwnych przedmiotów, nie zabrakło wynurzeń o przyjaźni, miłości o sile poetyckiego spojrzenia. Jak mówi sama pomysłodawczyni tegoż wieczorku pani halina zimna – polonistka „… Można jeszcze długo snuć opowieść o pani wisławie pou p .p.pu.p.p.p.p.p.p.p.p.p.P." koniec zamykać ten teatrzyk.Ten wspólnie spędzony czas nie był zmarnowany. Każdy z nas na nowo spojrzał na poezję, a dzięki mistrzowskiej prezentacji i interpretacji.

Po półrocznym zmaganiu się z nauką przyszedł czas na zasłużony i długo oczekiwany odpoczynek. Dzieci i młodzież udała się na ferie zimowe. Dla dzieci które nigdzie nie wyjeżdżały, a spędzały czas w gądkowicach biblioteka przygotowała atrakcyjne zajęcia. Uczestnicy zajęć spędzili czas według wcześniej przygotowanego planu. Na początek grupa dzieci wykonała i przyozdobiła maski karnawałowe na konkurs. Kolejnego dnia wiele atrakcji dostarczyły uczestnikom zajęcia plastyczne, na których każdy mógł namalować palcami piękne obrazy. Wielkim powodzeniem, jak co roku zresztą, cieszyły się zajęcia kulinarne. Tym razem dzieci i ic rodzice piekli rogaliki wypełniając je różnorodnym nadzieniem. Nie małą satysfakcje sprawiło dzieciom przyozdabianie wypieków lukrem, polewą czekoladową i kolorowymi groszkami. W czwartek cały autobus dzieci, w godzinach wieczornych udał się do krotoszyna do kina przedwiośnie na film „ralph demolka". W sobotę na sali wiejskiej, przyozdobionej przez uczestników feryjnych zajęć, odbyła się dyskoteka. Podczas dyskotekowej zabawy rozstrzygnięto konkurs na najpiękniej wykonaną maskę karnawałową. Odbyło się też wiele konkursów i zabaw. Nikt z uczestników dyskoteki nie wyszedł bez nagrody. Organizatorzy zadbali także o słodki poczęstunek oraz frytki i napoje. Pomocą w przeprowadzeniu zajęć w bibliotece służyła p. G. Srokowska, która zaprosiła dzieci na spotkanie w drugim tygodniu ferii. Pod czujnym okiem p. G. Top 10 sitios de noticias criptomoneda srokowskiej dzieci poznały różnorodne techniki plastyczne i wykonały piękne prace, które można oglądać na wystawie w bibliotece w gądkowicach.

banner