Bezpieczne zakupy z G2A wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat płatności online – G2A.COM – Oficjalna strona korporacyjna intercambio de litecoin para bitcoin coinbase

Dziś na całe szczęście ten etap mam już za sobą. Chciałbym zatem podzielić się z tobą wiedzą, którą pozyskałem od ludzi mądrzejszych w tym zakresie ode mnie. Przygotowałem w tym celu krótki poradnik o tym, na co należy zwracać uwagę przy zakupach w sieci, por bez obaw korzystać z ofert z całego świata za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Para moim zdaniem naprawdę świetna sprawa, żsí nie musimy już czekać, aż ktoś wreszcie sprowadzi dane produkty do naszego kraju. Teraz bez problemu możemy zamówić je w odpowiednim regionie to w dowolnym momencie. Mało tego, jeśli są to produkty cyfrowe (np. Gry wideo, filmy, płyty muzyczne, ebooki itp.), Otrzymujemy je niemalże natychmiast. Jak to dokładnie działa?

Jeśli błędna płatność figuruje w historii transakcji, prawdopodobnie nastąpiła próba zapłaty, a środki mogły nawet zostać zablokowane. Bardzo możliwe jest, że gdy przyjdzie czas na obliczenie całkowitej wydanej kwoty i wysłanie rachunku, transakcja ta zostanie na tym etapie odrzucona i nie będziesz nią obciążony. Oznacza to, że środki zostały „zarezerwowane” do zapłaty, ale nigdy nie zostały wykorzystane, a transakcja jest uważana za anulowanąą. Lepiej jednak dmuchać na zimne i skontaktować się z wydawcą karty, por upewnić się, ze jego system zarejestrował fakt wycofania transakcji. 2. Karty debetowe

Zajmijmy się teraz tym rodzajem kart. Choć nieznacznie, są one jednak bardziej popularne od poprzednich. Para conocer el sitio web, zaraz po najzwyczajniejszym w świecie ostrożnym wydawaniu pieniędzy. Działanie kart debetowych jest oczywiste. Desde un bezpośrednio połączone z rachunkiem bankowym posiadacza i obciążają jego konto, gdy ma miejsce polecenie zapłaty. Mecanización de la próstata y la enfermedad.

Para tomar Oznacza, że ​​mogą wystąpić pewne ograniczenia. Niektóre banki, na przykład, mogły zablokować możliwość płatności online za pomocą ich karty. Zdarza się a bardzo, bardzo rzadko i wydaje się bardzo dziwnym posunięciem, ale jest to możliwe. Można się spotkać także z limitami na kwotę pojedynczej transakcji, zarówno przy zakupach en línea, jak i w fizycznych punktach sprzedaży. Tymi ograniczeniami można jednak zarządzać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej lub bezpośrednio w oddziale banku, war to zatem sprawdzić informacje na ten temz przedąpieni do zakupów.

Jeśli wszystko pójdzie OK, nie masz się czym martwić. Bank powinien od razu zaakceptować transakcję, a ty otrzymać potwierdzenie zapłaty. W tle bank zapewnia odbiorcę płatności, że stać cię na jej pokrycie. Może on zatem dostarczyć ci produkt, bo pieniądze ma zagwarantowane. Odpowiednia kwota zostanie zarezerwowana na twoim koncie, po czym bank rozpocznie transferir środków z twojego rachunku na ten sprzedawcy (zazwyczaj zajmuje a około 3 dni roboczych). Ale mieliśmy mówić o tym, co robić, gdy coś pójdzie nie tak, więc zajmijmy się tym wątkiem.

Jest szansa, że ​​w przypadku nieudanej transakcji twój bank jeszcze nie otrzymał prośby o pobranie środków z twojego konta. Jeśli jednak tak się stało, w twojej historii transakcji figurować będzie próba zapłaty. Bank otrzymał żądanie płatności, dlatego na tym etapie ta kwota ma status „oczekującej”. Środki mogą być też nadal widoczne na twoim koncie, skoro jednak s zarezerwowane na potrzeby zapłaty, nie znajdziesz ich w dostępnych funduszach.

Tym mianem określamy metody, które nie przesyłają nigdzie prywatnych danych, w związku z czym nie ma możliwości zwrotów. Wszystko dlatego, żsí nie da się określić, z jakiego konta dokonano płatności. W gronie tych metod znajdują się PaySafeCard, Sofort, un nuevo Bitcoin. Najlepsze w nich jest to, że nie nastręczają zbyt wielu problemów. Łatwo ich używać (za wyjątkiem Bitcoina, który jest nieco bardziej skomplikowany) i zazwyczaj wszystko gładko przebiega.

Czasami pojawi się jakiś nieoczekiwany błąd lub trzeba będzie zwrócić pieniądze za towar, który zakupiłeś. Sklepy, które obsługują takie metody płatności przeważnie mają wbudowany e-portfel, jak na przykład G2A Wallet. W uzasadnionych przypadkach zwrot jest możliwy. Tak jest w przypadku Bitcoinów, które mogą zostać przesłane z powrotem do portfela użytkownika, jeśli ten poda jego adres.

Mowa tutaj o dwóch dość niszowych metodach płatności, bo używanych w zasadzie tylko w Ameryce Południowej (najlepiej por lo Boleto i boleta zwane są inaczej poleceniem zapłaty. W Ameryce Łacińskiej karty płatnicze nie są zbyt częstym widokiem. Gdyby nie boleto i boleta (swoją drogą – bardzo wygodne metody), mnóstwo klientów z tego kontynentu nie mogłoby w inny sposób kupić czegokolwiek na takiej stronie jak choćby G2A.COM.

Korzysta się z nich dość prosto. Kupujący zamiast płacić en línea, drukuje polecenie zapłaty. Z tym dokumentem wybiera się do Banku tudzież kiosku i po 72 godzinach transakcja jest zwieńczona sukcesem. Bank przekazuje przelew w imieniu użytkownika, un dzieje się kulisami jest owiane aurą tajemnicy. Uznajmy po prostu, że magiczne moce procesorów płatności zapewniają pomyślny przebieg transakcji. Ale czy boleto i boleta oferują takie czary, jak zwrot pieniędzy?

Niestety nie – przelew jest całkowicie jednokierunkowy. Ver la cartera de G2A, zgodnie z tym, o czym była mowa w poprzednim punkcie. Bądź co bądź, dzięki temu, że G2A obsługuje taką metodę płatności, wielu klientów z Ameryki Południowej może bezproblemowo dokonywać płatności na plataforma de diseño.

Moja najlepsza rada dla Ciebie, to zapoznanie się z metodą płatności, z której korzystasz najczęściej. A jedyne co możesz zrobić, alby nie obawiać się, że coś podczas procesu zakupowego pójdzie nie po Twojej myśli. Wiedząc na co powinieneś zwracać uwagę ułatwisz życie sobie oraz osobom, do których zwrócisz się za za pomocą (np. Obsługa techniczna strony sprzedawcy).

Warto również nie wydawać pieniędzy, których nie masz. Brzmi to jak banał, ale w przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem nie dość, że nie dostaniesz towaru, jeszcze zwrot wydanej nw ą Wyj Paytek a PaySafeCard, tutaj nie ma takich problemów.

banner