Bez Kanału Bitcoin monedas gratis en efectivo

Nazywam się Patryk Suliga. Jestem autorem chyba najbardziej znienawidzionego Kanału na Youtube przez organizatorów popularnych w Polsce konkursów i gier losowych typu Lotto, loterie sms czy wszelkiego rodzaju zdrapek i kuponów znajdujących się w chipsach, zupkach chińskich czy piwach. Prowadzę doświadczenia w sposób zabawowy oraz jestem tym królikiem doświadczalnym który do tej pory podejmował ryzyko za widzów (finansowe i wizerunkowe)

1000 (tysiąc) zakładów w lotto, zdrapując 1000 zdrapek, wysyłając 1000 smsów do popularnych stacji radiowych czy otwieram 1 000 chińskich zupek w który ukryte są kwoty pieniędzy które można niby wygrać. No właśnie niby bo moje doświadczenia pokazują, że pomimo tak wielu szans jak 1000 wygrane s znikome lub nie ma ich w cale. Otwieram ludziom oczy, zaspokajam ciekawość i podejmuję ryzyko za osoby które pragną zrobić coś głupiego żeby tego nie robiły.

Całe swoje młodzieńcze życie otaczałem się środowiskiem osób uzależnionych od hazardu, osób które nie widziały żadnych innych szans na zarobek jak postawienie losu czy kupienie zdrapki. Widziałem osoby które potraciły majątki całego swojego życia oraz rozwalały rodziny z powodu uczieczki od problemów w hazard, które te problemy pogłębiałł. Widziałem dwójkę seniorów którzy kupowali najtańszy chleb, najtańsze masło żeby mieć na kilka zdrapek. Jadać pociągiem słyszałem ludzi "ciekawe co było gdybym postawił tak 100 zakładów w lotto" i zacząłem się zastanawiać ilu jest takich gdybaczy o wielkiej fortunie chcących pójść na łatwizne, a jednocześnie mogących popaść w tarapaty finansowe. Dlaczego zaczałęm podejmować ryzyko za innych stawiając nie sto nie dwieście ale tysiąc zakładów, zdrapek, smsów w konkursach i je po prostu weryfikować.

Chciałbym nauczyć Polaków rozsądku, żeby grali z głową. Sondaże udowadniają, że podczas kumulacji czy świąt kupujemy kilka razy więcej zakładów w grach losowych licząć że el nombre de la máquina de la vida y la seguridad? Szzęśliwą szóstkę. Novedad skoro mnie się nie udaję na 1000 zakładach czy zdrapkach to nie ma sensu kupować 10 zakładów. Nie zniechęcam ludzi do grania ale chciałbym pokazać jak złudna jest pogoń za króliczkiem.

W swoim krótkim życiu stworzyłem kilka startupów jedne były udy ud Sprawdziłem jak działają spółki, jak to jest tworzyć biznes w akademiku i zarażać optymizmem do działania innych. Występowałem w różnych programach i konkursach m.in. dotarłem do finału programu "Dragon’s Den jak zostąć milionerem", "Droga do sukcesu TV Biznes" czy nawet napisałem na kolanie biznes plan który trafił do 10 najlepszych spośród kilku tysięcy w kraju w konkursie organizowanym przez Bre Bank. Nie jestem żadnym kujonem oraz geniuszem biznesu, swoje wyniki zawdzięczam determinacji i wierze, że jeśli czegoś się mocno pragnie a nie ma takiej siły, żeby tego nie osiągnąć. Dlatego też w każdym z odcinków na kanale "Bez Kanału" staram się zarażać tą wiarą moich widzów

Do tej pory zweryfikowałem 6 popularnów w Polsce konkursów na które przeznaczyłem 11 tys. zł należące w dużej części do sponsorów. Skromne wygrane przeznaczam na Cele Charytatywne i na funkcjonowanie kanału np. kolejne konkursy do testowania. Materiały testowane takie jak np. zupki amino przeznaczam na Cele Charytatywne notario público. rozdajemy je bezdomnym poprzez Ośrodki Pomocy.

Ludzie mnie pytają dlaczego nie zgłaszam się do organizatorów konkursów z prośbą o patrocinador lub przekazanie mi np. 1000 paczek chipsów które otworzę i sprawdze ile znajdę w nich pieniędzy żeby pokazać ewentualny wynik bez ponoszenia kosztów. Niestety próbował w ten sposób i żadna z firm nie ma odwagi nawiązać w ten sposób współpracy bo może to skończyć się dla nich antyreklamą.

Chcę, by pieniądze zebrane przez Patronów przeznaczone zostały na rozbudowę dalsze weryfkacje konkursów oraz na szkolenia i poprawę mojego "warsztatu" (często muszę nagrywać i montować filmy samemu), rozbudowę zespołu i stu procentowe skoncentrowanie się tylko na mojej twórczości na Youtube. Chciałbym regularnie publikować odcinki oraz przekazać Wam możliwość decydowania jaki konkurs lub pomysł biznesowy będziemy testować w kolejnych odcinkach. Nie jestem w stanie zrobić tego bez patrona.

25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 / WE zwane także jako „RODO”. Miércoles después de “RODO” Dane Osobowe Para obtener información sobre zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza a tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. dirección e-mail, dirección IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą gambasą jest arte. 6 ust. 1 litro b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje Dane Osobowe Autorowi aby ten mogł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

• w analitycznych celach i optymalizacyjnych np .: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań Naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji , itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

banner