BEST Asik dla kryptowaluta górniczego litecoin mining gpu nvidia

Asik Najlepsi górnicy w 2018 nie zakończy się w Poprzednich kandydatów z naszej listy. Firma produkuje Pinidea ciekawe urządzenie, które otrzymał także prawo o tym pisać. ASIC X11 Miner DR-100 nie jest tak potężny jak ostatnim urządzeniem na algorytmie z X11, ale popyt wśród górników cieszył się tak często, jak inni. Gdy poprawnie skonfigurowany, wybór wydajności basenie może być trochę do podkręcania.

Wielu doświadczonych górników uważa za najlepsze urządzenie Asik górnik w 2018 roku dla górnictwa litecoin. Opinie te mogą być prawdziwe, ponieważ deweloper Antminer L3 + Bitmain to firma, która od dawna ugruntowaną pozycję na rynku. Zalety, które mogą pochwalić się tym Asik jest kompaktowość, wydajność i łatwość instalacji. Twórcy zrobili tak, żes nawet zwykły użytkownik może zrozumieć, y que me llamen la atención? Mein uruchomić w zaledwie kilka minut.

Devolución Asik – okres czasu, przez który górnik zrównoważyć koszty zakupu sprzętu i zaczynają się zysk netto w produkcji kryptowaluta. Okres zwrotu zależy od wielu parametrów – sprzęt heshreyta, jego wartość jest ustawiona poprawnie i produkowane wirtualnych monet. Poniżej wybierz najlepsze ASIC górników dla kryptowaluta górniczego, należy rozważyć obliczenie niuanse i określić rentowność popularnych modeli.

• Asik Handlu (asictrade.com/calc.html) – programa, który pozwala obliczyć opłacalność wydobycia Bitcoin wirtualnych monet, Ethereum, Monera i Zcash. Kalkulator daje zysk z bieżącej i prognozowanej rentowności w ciągu najbliższych 6 miesięcy, biorąc pod uwagę rosnącą złożoność sieci. Aby obliczyć ze spłaceniem Asik kolejne kroki wymagane, aby dla górnictwa – wybierz z listy ASIC górnika, określić wartość kWh i kliknij na przycisk obliczeniowej. Następnie system wyświetla wynik wydajności na dzień, tydzień i miesiąc w formie tabelarycznej. Liczby swyświetlane w walucie, w której cena energii elektrycznej jest ustawiony – w rublach, euro, dolarach lub hrywna. Należy ustalić cenę kursu walutowego. Poza rentowności, kalkulatora oblicza koszty energii dla powyższego okresu – dzień, tydzień i miesiąc. Obliczanie zamian może być, w razie potrzeby, na rok ręcznie.

• Myrig (myrig.ru/kalkulyator/) – Kalkulator Bitcoin otrzymując Bitcoin Gotówka, Laytkoina i kryptowaluta Dash Ethereum. Obliczanie zwrotu z każdej monety ma swoje własne cechy. Na przykład, do obliczenia zysku na Bitcoin Mining musi określać położenie ASIC urządzenie zaznaczyć urządzenie Spot (hosting, zajętości lokalnego), i wskazać okres obliczeniowy wartośćć mocy. „Oblicz”, po naciśnięciu przycisku. Kalkulator generuje przychody, koszty i zysk całkowity górników w różnych walutach (w rublach, dolarach, Bitcoin y UAH).

• NiceHash (nicehash.com/profitability-calculator?lang=ru) – dokładny kalkulator zwrotu Internecie Asik i inne urządzenia dla górnictwa. Aby obliczyć potrzeby wybrania górnika (karta graficzna) z listy rozwijanej, określić taryfy dla energii elektrycznej (1 kWh), a następnie kliknąć na przycisk obliczeniowej. ¿Qué hay de nuevo en el sistema? Wyświetla wyniki w formie tabelarycznej – przepisaną dawkę, koszty energii i zyski przez 1 dzień, 1 tydzień i 1 miesiąc. Precyzyjne ustawienia i wykonywania obliczeń dla każdej kryptowaluta i dostępnego sprzętu pod ręką można ustawić dowolnie.

• WhatToMine (whattomine.com) – kalkulator en línea, kestry jest łatwy w obsłudze i jest uważana za jedną z najbardziej dokładne. Oto dostępne obliczenia zwrotu para Asik i kart. Dokładność pomiaru jest zapewniona przez możliwość ręcznego wprowadzania wymaganych danych. W celu przeprowadzenia obliczeń wymaganych, aby przejść do odpowiedniej zakładce sprzętu, wybrać algorytm, i określić parametry urządzenia, a następnie kliknąć na przycisk obliczeniiw jei.

• Bitcoincloudmining (bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga) – usługę do obliczania zwrotu Asik i innych urządzeń. W specjalnej tabeli przedstawiono listę najlepszych kryptowaluta dla górnictwa. Aby dokonać wyliczenia, wymagane jest wybrać żądany wirtualne monety, kliknij na ikonę kalkulatora, a następnie określ parametry urządzenia. Na przykład, dobliczania zysków w górnictwie Bitcoin jest wymagane, aby określić okres obliczeniowy, wskaźnik wyposażenia, koszt 1 kWh w swoim regionie i opłaty przy basenie. Información adicional kalkulatora umieszczają siebie. Po prawej stronie znajduje się tabela, która pokazuje liczbę monet wyprodukowanych w tym okresie, jak również zysk, że górnik dostanie sięz na ręce.

Górnik Antminer S9 – potężny rabaotayuschaya układ o algorytm SHA-256. Jest en oparty na nowoczesnym rozwoju – BM 1387 chip, zbudowany w technologii 16 nm. W rezultacie, model ten pokazuje Asik największą efektywność podczas ekstrakcji kryptowaluta. Obejmuje ona 189 chipset, zapewniając wysoką heshreyt. Szczególne cechy górników jest konieczne do przeprowadzenia kompaktowy rozmiar, korzystanie z szybkim mikroprocesorem, obecność chłodzenia konwekcyjnego. Dla każdego układu indywidualną grzejnik jest, co zapobiega przegrzaniu i zapewnia wysoką wydajność urządzenia.

Górnik Antminer T9 – potężny sprzęt, który oparty jest na chipie BM 1387, zbudowany na węźle technologicznym 16 nm. Dziś jest to najbardziej wydajny chip Bitcoin górnictwie. Każdy górnik 171 zawiera procesor, który zapewnia sprawność i stabilność ich pracy. Zalety – kompaktowe wymiary, zastosowanie nowoczesnego mikroprocesora ARM Cortex-A9. Obudowa wykonana jest z aluminium, produktów określonych grzejników osobowych, dwie chłodnice z automatycznym sterowaniem. Aby uzyskać dostęp do interfejsu użytkownika, należy podać nazwę torebce i parametry wykorzystywane basen.

Pinidea ASIC X11 Miner DR-100 do mayniga Dash i innych monet algorytmu X11. Heshreyt sprzęt – 19 GC / s, un moc. – 900 watów. Gdy jest właściwie skonfigurowane i selekcji basenu może być zwiększona do 22 heshreyt GC / sek. Urządzenie jest małe – tylko 38h18h15 cm. – 5 kg. Aby obniżyć temperaturę wewnętrzną płyt dwoma wentylatorami przewidziane.

ASIC górnik Bitmain Antminer D3 – bardziej przystępne modelu, którego koszt w oficjalnym sklepie internetowym antminersshop.com na 24.04.2018 wynosi 1175 dolarów, ale w handlu detalicznn jest sprzedawany unesimentalidad en el puesto de trabajo. Algoritmo de hash – X11, czyni go popularnym dla górników wydobycie Dash monet. mieszania stopy Gigahesh wynosi 15 na sekundę, un moc – 1,2 watów. Urządzenie różni kompaktowe wymiary, które tworzą 32h13h19 zobaczyć.

Asik górnik BW L21 jest przeznaczony dla górnictwa i innych kryptowaluta Laytkoin na algorytmie Scrypt. Na oficjalnej stronie internetowej hurtowych kosztów urządzenia 2,7 tysięcy dolarów, ale w kolejności rosyjskich sklepach internetowych będzie kosztować więcej. Na przykład, cena BW L21 na pushminer.ru wynosi 4000 dolarów. Zgodnie z urządzeń jest wykorzystanie technologii mikroprocesorowej hacer 28 nm. Heshreyt 550 ml / s, un día, która jest zużywana z sieci. – 0,95 kW. Odgrywa podwójną rolę wentylatora chłodzącego o średnicy ostrza 12 cm. Temperaturę pracy, wynosi od 0 do 40 stopni Celsjusza.

banner