Ben 10 Alien Force compra bitcoin con tarjeta de crédito paypal

Ben 10: Fuerza alienígena broma kontynuacją Ben 10: Protector de la Tierra, akcja rozgrywa się Piec lat po wydarzeniach z pierwszej części, przez diez czas wiele się wydarzyło w życiu Młodych Bohaterów przeniesionych z serialu animowanego, Ben znacznie bardziej wykorzystuje moc kosmicznego zegarka zwanego Omnitrixem, potrafi dokonywać tak zwanej fuzji czyli w skrócie mówiąc mieszać DNA kosmitów ie Kevin który charakteryzuje się mocą absorpcji każdego materiału jakiego dotknie, czyli mówiąc prościej, czego dotknie to tym się staje.

Wpze będziemy mieli okazję przemierzyć całą masę różnorakich lokacji typu pustynie, gęste lasy, bazy wojskowe, las Przygód naszego bohatera. Pokonując niezliczone hordy wrogów natkniemy się na wiele bonusów które umożliwią nam zwiększanie mocy Omnitrixa, recuento de los derechos de las personas en las partes de las partes de las partes de los animales en las partes de las partes de los animales de la mano

Na początku mamy dyspozycji tylko dwóch kosmitów Swampfire (połączenie ognistej i trawiastej formy) i Big Chill (p kosmitów z dziesięciu da się zrobić znów pięć podstawowych, umieszczając w każdym z nich jednocześnie zdolności dwóch kosmitów. Ilość postaci przynajmniej dla mnie nie jest satysfakcjonująca, szczerze spodziewałem się wręcz całej masy obcych, no ale cóż.

Tworcy nie napracowali się zbytnio z systemem walki, o wrogach których spotkamy na swojej drodze można por powiedzieć, że generalnie mamy tu última persona en la red por lo que no está disponible. reszta wyglądają strasznie monotonie, i po niedługim czasie znudzą szybko nam się, NIE zawsze wygramy też używając brutalnej sily często będziemy musieli wykorzystać elementy otoczenia por wroga potężniejszego pokonać, lub dostać się Gdzieś, przydatne wówczas są też indywidualne zdolności naszych kosmicznych nurkowanie forma typu, latanie czy chodzenie po ścianach.

Gra jest prosta, a nawet powiedział bym, że za prosta, nasza postać jest niemalże niepokonana, jeżeli skończy nam się czas przemiany w kosmitę lub zostaniemy w tejże formie pozbawien ANYCI AYCIA pełnym życiem, wystarczy że będziemy odpierali ataki lub ich unikali przez piętnaście sekund i znów możemy zamienić się w obcego i z pełnym życiem ruszyć do boju.

Czy warto w takim razie poświecić trochę czasu i zagrać w Ben 10: Fuerza alienígena, myślê kilka godzin, myślę że jest para jedna z lepszych przygodówek w jakie miałem okazję zagrać

banner