Bankowa okupacja Bitcoin – zdecentralizowana aplicación de negociación criptomoneda walowa internetowa en la India

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o bitcoinie, byłem niewzruszony. Odkąd odkryłem prawdę o tym w jaki sposób funkcjonuje bankowy system rezerwy frakcyjnej i pusty pieniądz, porłem zatwardziałym zwolennikiem złota. Criptomoneda Marketwatch I jak większość z nich, wliczając w jamesa turka, czułem, że "broma de bitcoin ostateczną walutą opartą na niczym". Bitcoin sprawiał wrażenie straty czasu i zasobów inteligentnych ludzi, por marnowali czas i energię na generowanie waluty, która funkcjonuje wspaniale, ale nie jest na niczym oparta.

Nie zrozumcie mnie źle, nie sugeruję, że powinniście sprzedać swoje złoto i kupić bitcoiny. Mówię tylko, że choć zwolennicy złota mogą sobie nie zdawać z tego sprawy, bitcoin jest ich przyjacielem. Ma on realną szansę zmienić sposób w jaki przeciętny człowiek myśli o pieniądzu i jest to dobra wiadomość dla każdego, kto nie jest fanem pustego pieniądza.

Mimo, że bitcoin może nie spełniać teorii regresji misesa, wymagającej aby dany obiekt miał najpierw wartość użyteczną, zanim nabierze wartości jako pieniądz, posiada wiele cpázázac Criptomoneda lista mercado tapa podaż bitcoina jest skończona i ograniczona, nigdy nie będzie inflacji bitcoina. Bitcoiny są całkowicie cyfrowe, ale nie biorą się z pustego powietrza. Comprar criptomoneda en india quora wytwarzanie, czy też "wykopywanie", bitcoinów wymaga znacznych nakładów obliczeniowych.

Największą przeszkodą jaką DGC (moneda de oro digital – cyfrowe złoto, inny rodzaj elektronicznej waluty – przyp. Tłum.) Napotyka, zaraz po wrogiej regulacji przez władze, jest jego "dziwność" Brak popularności. Zwyczajnie niepraktycznie jest próbować używać DGC w sytuacji, kiedy nikt nie wie co jest, a jeszcze mniej osób akceptuje je jako zapłatę.

Istniały w przeszłości inne alternatywne waluty, które przyciągnęły dużą uwagę, jak e-gold, liberty dollar czy webmoney w rosji, ale żadna z nich nie zrobiła tego w takim stopni kak bitcoin. En este momento, se muestran usuarios de bitcoin de strona y usuarios de bitcoin de strona en Facebook 242.000 "lajkow", przeciętnie każdego dnia wymieniane są bitcoiny o wartości ponad 220.000 USD, por nawet cały epizod la buena esposa poświęcony bitcoinowi. Nie ma wątpliwości, ¿bitcoin zdobywa uwagę mainstreamu w stanach zjednoczonych w sposób w jaki żadna inna waluta alternatywna tego nie zrobiła. Cryptocurrency market aud pytanie więc … Dlaczego?

Ale i tutaj bitcoin ma przewagę. Jak właściwie ktokolwiek może próbować zatrzymać bitcoina? W przeciwieństwie do e-gold czy liberty dolara, nie ma biura czy sejfu, który można por najechać przy użyciu policji. Intercambio de monedas múltiples en la India nie ma niczego namacalnego co można por skonfiskować, żadnej osoby którą można por aresztować, żadnego centralnego serwera, który można por zamknąć, żadnej bazy głównej, którą można por wymazać. Podobnie jak internet, jego zdecentralizowana natura czyni go odpornym. Bitcoin jest tym dla pieniędzy, czym correo electrónico był dla tradycyjnej poczty.

Bitcoin jest już na radarze fincen **, a jej nowe zasady dotyczące "Dostępu prepago" mogą być postrzegane jako zaprojektowane specjalnie, aby objąć cyfrowe waluty, con tym bitcoina. Criptomoneda libre señales comerciales dyrektor fincen, jim freis, powiedział ostatnio, że "fincen powzięło wszechstronne podejście w tym obszarze rewidując rok temu regulacje specjalnie, aby objąć nimi zdalne płatności i inne innowacje".

Mt.Gox jest największą giełdą bitcoin i jest zarejestrowany jako przedsiębiorstwo informatyczne w japonii. "Bitcoin jest całkowicie nowym konceptem i, o ile nam wiadomo, nie został jeszcze zdefiniowany jako waluta przez żaden kraj, w t loa v. jeśli jakakolwiek, jest wymagana. Jak do tej pory japoński urząd nie odpowiedział nam na te pytania.

Zdecentralizowana natura walut kryptograficznych czyni je elastycznymi i trudnymi do objęcia regulacjami. Criptomoneda billetera aplicación ripple ale najważniejsza w przypadku bitcoina broma jego zdolność do zmiany sposobu myślenia ludzi o pieniądzu. Ma en zdolność do wciągnięcia przeciętnego kowalskiego w świat alternatywnych walut. Yo dzięki temu, każdy wróg pustych walut powinien być przyjacielem bitcoina.

banner