Autoalarm Tytan DS512 z powiadomieniem GSM i lokalizatorem GPS pool monero minergate

A jedyny cyfrowy alarm pod CAN z powiadomieniem komórkę oraz lokalizacją GPS jaki znam. Do tej pory, zawsze trzeba było wybierać między analogowym zabezpieczeniem z powiadomieniem lub cyfrowym PUEDE bez powiadomienia. Teraz polski producent połączył dwa w jednym i stworzył świetne, nowoczesne zabezpieczenie do samochodu TYTAN DS-512. / Uwaga – destępna jest już nowa wersja DS512 z mozliwością dzwonienia i współpracy z aplikacją na smartphone.

Autoalquiler, które można podłączyć pod cyfrową magistralę CAN (red de área del controlador) są już bardzo popularne. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwiejszy montaż i mniejsza ingerencja w samochód, w porównaniu z alarmami analogowymi. Podłączając 2 kable (CAN L i CAN H), alarma automática Tytan DS-512 jest w stanie pobierać informacje o stanie zamka centralnego, wyłączników krańcowych, stacyjki i wiele innych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania i reakcji na zdarzenia.

W obecnie produkowanych samochodach, właściwie standardem jest zdalnie sterowany zamek centralny. Montowanie autoalarmu z dodatkowymi pilotami a niepotrzebne dublowanie sterownia. Dlatego Tytan DS-512 nie ma pilotów, a uzbrojeniu i rozbrojeniu decyduje na podstawie sterowania zamkiem centralnym z fabrycznego pilota pojazdu (Tytan DS-512 może być uzbrajany / rozbrajany również komendami SMS).

Każde pobudzenie, wyzwolenie systemu powoduje wysłanie 2 SMS-ów. Información de contacto o de seguridad y seguridad en Internet. Drugi podaje pozycję GPS wyrażoną w długości i szerokości geograficznej, aktualną prędkość oraz link do mapy, gdzie naniesiona jest pozycja pojazdu. SMS-y wysyłane s mak na maksymalnie 3 numery telefonów, które można zdefiniować w konfiguratorze lub SMS-ami konfiguracyjnymi. Información sobre el estado de los orzy pozycji pojazdu można uzyskać na żądanie wysyłając SMS z odpowiednim hasłem oraz komendą. Z nową wersją oprogramowania, DS512 potrafi również dzwonić na telefon oraz wspópracuje z dedykowaną aplikacją. A znacząca zmiana która nie pozwoli Ci przegapić powiadomienia o alarmie.

Uwaga: Aplikacja na iOS (iPhone), zapewnia współpracę na zasadzie: telefon generuje polecenia aplikacją, a otrzymuje odpowiedz i zwykłymi tekstowymi SMSami. W aplikacji IOS można wybrać język tekstów odpowiedzi: polski, angielski, niemiecki, rosyjski. Aplikacja jest dostępna w sklepie z aplikacjami iPhone. W Android, odpowiedzi są przechwytywane i automatycznie obrabiane w aplikacji. Na IOS nie da się tego zrobić. W skrócie aplikacja IOS to taka pół-Apka.

Bardzo istotną cechą wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, jest ciągłość pracy. Lokalizator GPS z powiadomieniem SMS TYTAN DS-512 posiada wbudowany akumulator o pojemności 900 mAh, co pozwala na podtrzymanie pracy do ok. 60 Godzin po utracie zasilania głównego. Taka właściwość może okazać się kluczowa, gdy np. złodzieje odłączają akumulator pojazdu.

Alarma samochodowy Tytan GPS DS512 posiada funkcję zdalnej blokady pracy silnika. Możesz wysłać ze swojego telefonu, SMS z prostą komendą i hasłem, aby natychmiast zatrzymać pracę silnika. Uwaga! Funkcja zdalnej blokady może być załączona tylko w krajach, w których nie obowiązują przepisy Regulaminu 97EKG ONZ. W przeciwnym wypadku homologacja Samochodowego Systemu Alarmowego DS512 staje się nieważna.

Diez sistemas de alarma de la red de tarjetas de crédito usados ​​por teléfono o por teléfono. Oczywiście istnieje możliwość ręcznej konfiguracji za pomocą komend SMS, ale producenci udostępniają bardzo intuicyjny program, który z pewnością usprawni ustawienia. Wystarczy podłączyć centralkę DS-512 do komputera za pomocą zwykłego przewodu USB, uruchomić program i w kilku krokach zdecydować o optymalnych dla siebie parametrach.

banner