Archiwum Aktualnosci SSP 26 STO litecoin minería calculadora gpu

Dziś budziki zadzwoniły barbarzyńsko wcześnie. Jak co dzień w trakcie roku szkolnego trzeba było zdążyć na pierwszą lekcję 🙂 Okazało się, że tak jak w Warszawie w Godzin ten en cuenta por último: 5a do St. John Bosco College, 5b do Ursuline High School. Obie szkoły mieszczą się w cichej i zielonej dzielnicy Wimbledon. Widzieliśmy lekcje, poznaliśmy nauczycieli i rówieśników a nasze przedstawienia, jak zwykle zrobiły f. Furorę. Dodatkowo Luna wraz z trzema angielskimi kolegami wirtuozersko wykonała na cztery ręce, dwa keyboardy i jedną perkusję utwór zadany przez panią od muzyki. Obiad zjedliśmy we włoskiej restauracji (jednak kluchy są najlepsze :)). Teraz scrapbookujemy, un potem będziemy dalej scrapbookować, aż do kolacji lub wschodu słońca – zobaczymy, co nastąpi wcześniej 🙂

Jesteśmy bardzo zadowolone z tego wyjazdu. Dzieci sprawdziły się i spisały na medal. Z każdym dniem stawały się coraz bardziej samodzielne i odpowiedzialne. Podobają nam się także relacje między klasami. Widziałyśmy jak dzieci wspierały się wzajemnie, bawiły razem. Były dla siebie życzliwe i uśmiechnięte. Pomimo zmęczenia i dużego wysiłku związanego z zajęciami sportowymi umiały zachować entuzjazm i pogodę ducha. Nie słyszałyśmy marudzenia !!! Ten samodzielny wyjazd bez telefonów komórkowych sprawił, że każdemu urosły większe skrzydła. Mieliśmy trudne warunki pogodowe (mgła, duża wilgotność powietrza, „ciężki” śnieg) i dużą intensywność zajęć. Wychodziliśmy z domu na śniadanie, un wracaliśmy dopiero na kolację. Przez cały dzień mieliśmy intensywne zajęcia na stoku. Był a ogromny wysiłek dla nas wszystkich. Te wspólne przeżycia były dla nas jak najbardziej pozytywne. Dostarczyły nam wiele radości.

Poziom umiejętności narciarskich jest bardzo zróżnicowany, jednak każdy potrafi pokonać trudniejsze trasy. Z zadowoleniem stwierdzam, że umiejętności większości uczestników Białej szkoły są dobre. Podczas ćwiczeń dzieci potrafią jeździć na krawędziach, hamować w miejscy, dostosować jazdę do warunków na stoku. Jednak w jeździe dowolnej pamiętają jedynie, w którą stronę jak najszybciej do wyciągu. Tak więc jest bardzo dobrze, ale mamy nad czym pracować.

Jueves de poniedziałku (19.10.09 r) zaczyna się w klasach kształcenia zintegrowanego pierwszy w tym roku szkolnym Tydzień Paszportowy. Przygotowania do niego zaczynamy w ten piątek (16.10.09 r.) Od przedstawienia tematyki sprawności, które zostaną dokładnie opisane i zaprezentowane w holu szkoły (po południu, patrz opis – WIĘCEJ). Na wykonanie ich mamy cały tydzień, bo przynosimy je do szkoły 23 października.

W tym pierwszym tygodniu trzymamy kciuki szczególnie za Pierwszaków, ich rodziców i rodziny :), którym życzymy dużo cierpliwości i zapału, a przede wszystkim super zabawy w wkkkichichy Diez tydzień a czas wytężonej pracy dla wszystkich klas. Oprócz solidnych przygotowań i powtórek, w środku tygodnia wszyscy uczniowie napiszą testy paszportowe przygotowane na poziomach klas przez nauczycieli. Tradycyjnie mamy także zaplanowane wyjścia klas np. na lekcje muzealne. Tydzień zakończymy prezentacją w klasach wykonanych w domu sprawności, z których zrobimy w szkole PRZEPIĘKNE wystawy.

banner