Anutom Kompilacja eMule 0.49c calculadora de minería cryptonight

Brakuje nam biblioteki crypto ++ w wersji 5.2. Zjeżdżamy na stronie projektu do miejsca gdzie jest tabelka porównawcza zgodności wersji crypto ++ z platformami. Jak widać wersji 5.2 nie ma, jest 5.2.1 i nie jest ona kompatybilna z VS2008. Co nie oznacza, że ​​by nie działała, tylko z pewnością były potrzebne jakieś poprawki. Cryptostar nube minería trochę się z tym kiedyś bawiłem, błędy brały się z tego, że VS2008, czy VS2005 (już nie pamiętam) nie potrafił skompilować poprawnie klas dość intensywnie korzystającycycyba Jakoś mi się nie marzy poprawianie tego rodzaju błędów – nie wiem nawet czy mi się udało. Cryptonight lista de monedas pesadas kiedyś na Stronie Projektu crypto ++ był dostępny patch dla jakiejś wersji VS, która usuwała te błędy z szablonami. W każdym razie używałem już parę wersji emule kompilowanych zawsze z najnowszymi wersjami crypto ++ nieuświadczając żadnych problemów i teraz zrobimy tak samo.

Przeszukujemy nasz projekt pod kątem występowania qedit.H i w emule_site_config.H znajdujemy informacje, że jeśli chodzi o VS2008 to musimy zainstalować directx 9 SDK. Ściągamy sobie najnowsze SDK (nie ściągać – czytać dalej) a partir de 2009 i instalujemy je. Trochę to waży, ale czego nie robi się dla jednego głupiego pliku nagłówkowego. Pewnie dało por się obejść, pobrać ten plik osobno, możemy także wyłączyć a QEDIT czymkolwiek para bromear. Na razie zainstalujmy samo directx SDK. Estudio visual de Restartujemy i w opcjach VS upewniamy się, że ustawienia są prawidłowe.

Swoją drogą, kiedyś kompilowałem jakiś projekt w javie ze ródeł i pliku build.Xml wykorzystującego ANT do kompilacji, w trakcie jej trwania jak brakowało jakiegoś projktkuuu Cryptonight asic minería piscina bardzo eleganckie rozwiązanie. Ogólnie to uważam, że każdy projekt powinien być dostępny w postaci zdatnej do natychmiastowego zbudowania, albo powinna przynajmniej istnieć instrukcja (aktualizowana) jak to zrobić.

Brakuje nam biblioteki zlib. Cryptonight v7 asic pobieramy takową w wersji najnowszej 1.2.3 i wypakowujemy do głównego katalogu hacer katalogu zlib. Katalog taki istnieje, s w nim pliki projektów dla VS2003. Dodajemy do solucji zlib_vc71.Vcproj z głównego katalogu zlib. Warto wiedzieć, że w katalogu. \ Zlib \ contrib \ vstudio \ vc8 mamy pliki projektu dostarczone przez zlib. Zmieniamy nazwę projektu na zlib (dla lepszego samopoczucia). Reconstruir dla zlib. Yo dostajemy jakieś dziwne błędy z kompilacji pliku inffas32.Asm:

Generalnie kiedy mieszamy biblioteki kompilowane w ANSI i w UNICODE to mogą pojawić się błędy linkera od próby użycia dwóch różnych wersji bibliotek MFC (to głównie tyczy się się fukcji systemowych). Jeśli błędy linkera pojawiają się dla funkcji bibliotecznych pomimo tego, że biblioteka jest właściwe podłączona oznacza a prawdopodobnie zi de los animales en el esti

Po tych wszystkich przejściach trochę a irytuje. Ciągle jest coś nie tak. Po przeszukaniu naszej solucji okazuje się, że komunikat pochodzi z poza niej. Wpis taki znajdujemy w pliku C: \ archivos de programa \ microsoft sdks \ windows \ v6.0A \ include \ qedit.H (przynajmniej u mnie). Criptomoneda minera calculadora uk wydaje mi się, że ten komunikat możemy olać, ten wpis pojawi się zawsze jak kompilator przeanalizuje plik qedit.H.

banner