Anonimowa płatność en línea • Porównanie dostawców VPN, la forma más segura de comprar bitcoin en la India

Temat transferu pieniędzy i prywatności jest bardzo obszerny. Rząd federalny pracuje nad koncepcją, która pod płaszczykiem zapobiegania praniu pieniędzy powinna wyeliminować wszystkie anonimowe opcje płatności. Do tej pory jednak istnieją limity zwolnień, które można maksymalnie do 100 Euro miesięcznie bez podawania nazw, aby je doładować. Niektóre systemy płatności są nadal wyłączone z tego (Bitcoin), ponieważ nie są uważane za substytut pieniędzy (więc nie są płacone w euro lub dolarach, ale tylko w oddzielnej ten en cuenta con una centavo) en línea jest obecnie dostępnych w Internecie. Chciałbym przedstawić niektóre z nich tutaj: Paypal.com PayPal

Najbardziej znanym dostawcą Usług płatniczych w Internecie broma niewątpliwie PayPal.com, Firma została założona przez Peter Thiel, który został zbudowany w tym Rapleaf.com kolektora danych, Jako jeden z głównych inwestorów wpłynęły na rozwój Facebook i eBay istotne i część Komitetu Sterującego Konferencji Bilderberg. Kredytem P. Thiela jest całkowita personalizacja Internetu.

Uwaga: Tor Onion Router nie może być używany jako usługa anonimizacji dla serwisu PayPal.com. Paypal.com sprawdza lokalizację użytkownika na podstawie adresu IP i blokuje konto, jeśli wydarzy się coś dziwnego. Jeśli np. Dirección de correo electrónico de acceso directo a IP 10min chcesz uzyskać dostęp z amerykańskiego adresu IP na koncie później, następnie PayPal.com przechodzi z ataku hakerów i blokuje konto. Z dostępem do sieci VPN badanego przez nas dostawcy VPN nie ma problemu, jeśli zawsze używać tego samego serwera VPN w zawsze w tym samym kraju. paysafecard paysafecard

paysafecard wywodzi się z projektu badawczego UE. W wielu sklepach lub stacjach benzynowych można kupić kody kuponów. Strona Paysafecard oferuje wyszukiwanie obwodowe punktów sprzedaży. Zazwyczaj kody kuponu można kupić bezpośrednio w kasie. Kody te mogą być używane anonimowo, jak gotówka w sieci do płatności (jeśli akceptant akceptuje PSC).

Płacąc, zostaniesz przekierowany ze strony sprzedawcy do strony paysafecard. Tam wprowadzasz zakupiony kod, a sprzedawca otrzymuje informację, że płatność została dokonana. Nie jest to konieczne, ale zalecane jest pokazanie kodu kuponu dokładnie z wymaganą kwotą. Możesz skorzystać tylko z częściowej kwoty vouchera. Saldo zostaje zachowane i może zostać wykorzystane później lub zwrócone.

• Uwaga 3: Zaostrzone środki bezpieczeństwa w kwietniu 2012 tam są często zablokowane bony gony są stosowane lub udostępniane przez różne adresy IP. Zapytaj o wsparciu paysafecard, jak uniknąć zablokowania Kupon Kody nie zostały beantwortet.Wenn kupon został zablokowany, trzeba wysłać e-mail do wsparcia paysafecard i może dostać się do Vorlager kopię kupon kody voucher wymiana. Wypłata kodów i zwrot pieniędzy jest możliwa po okazaniu dokumentów tożsamości.

• Uwaga 4: Ze względu na przepisy dotyczące prania pieniędzy paysafecard jest zmuszony ograniczyć anonimowość środków płatniczych. Niemieccy użytkownicy powinni (ale nie muszą) korzystać z witryny pod adresem Mój paysafecard załóż konto i możesz obciążyć to konto kodami kuponu. Jeśli chcesz wydać więcej niż 100, – € miesięcznie, musisz się identyfikować z dokumentami tożsamości. Problemy z zablokowanymi kuponami nie powinny wtedy istnieć.

• Uwaga 5: Wykorzystanie wielu kuponów (z pozostałymi kwotami?) Dla procesu płatności jest częściowo możliwe! W przypadku płatności do 30 można łączyć maksymalnie trzy kupony. Pasujące karty paysafecard nie zawsze s dostępne, są tylko kupony na 10, 15, 20, 25, 30, 50 lub 100 Euro.Im Bitcoin Tienda de JonDos GmbH Jako użytkownpañalespañales Anonimowo, jeśli używasz Wskazówki na temat anonimowości Bitcoin przestrzegane.

Wiele usług w sieci akceptuje bitcoiny jako płatność. Przegląd można znaleźć w Bitcoin Wiki, Za Bitcoiny możesz płacić za muzykę, e-książki, podréże, ubrania, hosting internetowy i pocztę lub usługi anonimizacji / dostawcy VPN. Kurs jest określany przez każdego dostawcę. Może się zdarzyć, że dostawca odbiega od średniego kursu wymiany. Szybka i łatwa płatność za usługi internetowe, które szanują prywatność swoich klientów, jest dla mnie główną aplikacją Bitcoin. En broma a przydatne, jeśli zawsze masz kilka bitcoinów w swoim portfelu i możesz łatwo płacić.

Aby zapłacić bitcoinami, potrzebujesz kilku bitcoinów. Ten Może być na innym targowiska kupuj w prawdziwej walucie lub oferuj nawet usługi przeciwko Bitcoinom jako płatności. Giełdy służą tylko do inicjowania transakcji "Pieniądze na bitcoin", Wymiana prawdziwych pieniędzy odbywa się zwykle bezpośrednio pomiędzy uczestnikami. Następnie sprzedawca potwierdza otrzymanie prawdziwych pieniędzy, bitcoiny zostają zwolnione i przekazane kupującemu. Procedura może zająć 1-2 dni, w zależności od metody płatności, która powinna zostać zaplanowana.

Zwykle giełdy / wymienniki w sieci zarządzają zakupionymi bitcoinami dla użytkowników. Desde aquí hasta Bitcoin jako środka płatniczego, ponieważ nie jest wymagana instalacja oprogramowania. Nabyte bitcoiny można również przenieść na własny komputer i zarządzać lokalnie. Wymaga para zainstalowania klienta Bitcoin. Kreditkarten Kreditkarten

banner