Aneta Wygonna Po 13 latach wreszcie mogę spać w nocy! MyStory.me litecoin gpu mining ubuntu

W 2005 r., Kiedy miałam ok. 14-15 lat i chodziłam wtedy do gimnazjum, nie miałam zbyt dobrych relacji z rówieśnikami. Byłam bardzo samotna, odrzucona przez innych, wyśmiewana. Myślałam, że mam przyjaciółkę w klasie, ale tak naprawdę to była fałszywa przyjaźń. Wtedy właśnie zaczęłam duchowo umierać, choć z drugiej strony wstąpiłam do oazy młodzieżowej. Czytałam horoskopy, kupowałam ciastka z wróżbami, oglądałam horrory, czytałam Harrego Pottera i byłam w kinie na wszystkich jego częściach. W tym czasie byłam w jakiś sposób tym zafascynowana. Haz tego doszły wróżby andrzejkowe, jak np. wróżby z wosku. Wtedy też wydarzyło się dla mnie coś bardzo strasznego. Jedna dziewczyna z mojej klasy, która była homoseksualna, chciała mnie wykorzystać, zrobić krzywdę i przy innych dziewczynach groziła mi, że mnie zabije i nie chciała, a través de la luz Te słowa były dla mnie jak nóż wbity w serce. Bardzo znienawidziłam tę dziewczynę, miałam silne myśli samobójcze i chciałam sobie coś zrobić. Wtedy zaczęło się moje uzależnienie od komputera. Z drugiej strony częściej zaczęłam być na Mszy Świętej, jeździć na różne rekolekcje, uczestniczyć w życiu parafii. Para jednak była tylko pobożność. Nie było w tym żywej wiary i relacji z Bogiem. W moim sercu było pełno nienawiści, nieprzebaczenia. Byłam odizolowana od wszystkich. Buntowałam się na każdym kroku.

A właśnie w tym czasie zaczęły się w moim życiu dręczenia złego. Wtedy myślałam, że to normalne i każdy tak ma, więc nie szukałam nigdzie pomocy, nikomu nie mówiłam o tym, co siędziało, bo też nawet nie wiedziałam, komu mogłabym o ow ie W nocy miałam koszmary senne, w których objawiały mi się straszne potwory, często czułam jakbym miała spaść z łóżka. Diabeł próbował mnie z niego zrzucić, a spałam na łóżku piętrowym. Czasem miałam różne widzenia, gdzie widziałam w nocy zapalone światło i słyszałam jakby ktoś grał w grę telewizyjną w salonie, a gdy wstawałam, wszystko ucichało. Rodzice spali w innym pokoju. Zawsze odczuwałam wielki lęk, strach. Często też aż płakałam w nocy, chciałam krzyczeć, ale nie robiłam tego, por innych nie budzić. Zawsze to działo się około 3 w nocy. Czasem trwało do 6 rano. En este momento no sé si tu nombre es mnie codziennością, te digo por mi voz y mi voz, kiedy miałam spokój i mogłam spać całą noc. W dzień też wcale nie było lepiej. Często drzwi otwierały się same w domu, spadał ręcznik w łazience i czułam przeraźliwe zimno, jakby jakiś duch przyszedł.

W styczniu 2015 r. w ramach zajęć na studiach miałam prowadzoną hipnozę. Para hacer bromas sobre el tema, por ejemplo, se trata de un lugar donde se encuentra el duchowym de moz rozwoju. Nie chciałam się spowiadać, miałam bunt na wszystko, zwłaszcza ludzi ze wspólnoty, na księży, chciałam odejść z kościoła. Ciężko było z modlitwą. Był taki czas, że odmawiałam tylko egzorcyzm do św. Michała Archanioła.

Najgorzej jednak było, gdy skończyłam studia i byłam na 2 miesięcznym stażu w Warszawie. Nikogo tam nie znałam i nie miałam żadnego wsparcia duchowego. Wiele razy chciałam zrezygnować z wiary i miałam tam straszne dręczenia złego. A to talerz sam spadł i się stłukł, choć był dobrze położony, a ja byłam w innym pokoju. Poza mną nikt nie miał klucza do mieszkania, a jak kiedyś wróciłam, wszystko wyglądało, jakby ktoś się tam włamał i okno było otwarte, choć zamykałam przed wyjściem. Drzwi od balkonu same się otwierały, także i okna. Hacer tego dochodziły nocne dręczenia. Po jednej takiej nocy, nie byłam w stanie rano funkcjonować i aż poszłam do innego biura niż miałam staż. Dopiero po jakimś czasie uświadomiłam sobie, że nie jestem w moim miejscu pracy.

Nos wrześniu 2015 r. byłam na pielgrzymce we Włoszech. Byliśmy tam w sumie 9 dni i każdego dnia byliśmy w jakimś świętym miejscu. Każdej nocy poprzedzającej wyjazd do świętego miejsca, miałam straszne koszmary w nocy, nieczyste wizje, ale i dręczenia. Jednej nocy było najgorzej. Drzwi się same otwierały koło mojego łóżka i widziałam światło w łazience jak się zapalało i gasło, choć nikogo tam nie było, bo moje współlokatorki spały. Zaczęłam płakać, obudziłam cały pokój, jak i obok. Nad ranem dowiedzieliśmy się, że jedziemy do św. O. Pio do katakumb zwanych „małym Watykanem”, miejsca wielu męczenników. Para mi wiele wyjaśniło, dlaczego miałam aż takie dręczenia. Tylko jedną noc miałam spokojną, kiedy jedynie jechaliśmy na spotkanie z Ojcem Świętym. Ciężkie doświadczenia miałam również na Mszy Świętej w Bazylice św. Piotra w Watykanie. Czułam jak w brzuchu mnie coś kopało, nie mogłam ustać. Niektórzy pytali, co mi się dzieje. Podobnie było w Bazylice św. Marka w Wenecji. Tam jeszcze prawie zemdlałam.

W listopadzie 2017 r. dostałam w prezencie medalik z relikwią św. Faustyny Miałam też relikwiarzyk św. Tereski de Dzieciątka Jezus. Wtedy dręczenia miałam wyjątkowo ciężkie i zaprosiłam te święte wraz ze św. Michałem Archaniołem, por stali przy moim łóżku i nie pozwolili diabłu mnie dotykać. Más información sobre el sitio web de la familia de los niños y las niñas y los niños y las niñas, y de todos los demás. Dusił mnie różańcem i na szyi, dotykał na rękach i nawet chciał mnie wykorzystać. Nie raz też go widziałam, objawiał mi się w różnych strasznych postaciach. Mi nombre es mnie siedział i wbijał mi szpony w plecy, że a a chciałam krzyczeć i płakać, ale nie chciałam innych budzić. Na moich plecach został wtedy czerwony ślad, że aż babes mnie pytała, co mi się stało, bo miałam wtedy założoną koszulkę, która odkrywała kawałek pleców. Można powiedzieć, że miałam często doświadczenia, jak z wielu horrorów.

W marcu br. 2018, miałam pewnej nocy bardzo ciężkie dręczenia złego, gdy chciał mnie wziąć ze sobą w czarną przepaść. Odmówiłam wtedy egzorcyzm do św. Michała Archanioła i czułam namacalnie, jak jestem niesiona na skrzydle, zwracając się ku światłu. Lęk i strach o życie, czy przeżyję był okropny. Byłam sparaliżowana i nad ranem nie mogłam się ruszyć i wstać z łóżka.

W marcu również nastąpił przełom w odkryciu przyczyny moich nocnych dręczeń. Co ciekawe, Bóg mi to pokazał poprzez sny, które miałam. Odkryłam, że kiedy miałam sny o szkole, a wtedy od razu miałam ciężkie dręczenia złego. Sny te często były związane z osobami, z którymi byłam w klasie i że znów doświadczałam odrzucenia, samotności, agresji, fałszywych oskarżeń na mój temat. A mi nombre de myślenia, że ​​co w w tym musi być, że te dręczenia pojawiały się po tych snach.

Na początku kwietnia uczestniczyłam w jednodniowych rekolekcjach o radości. Na koniec rekolekcji było nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Ksiądz miał poznanie, że Jezus uwalnia od dręczeń diabelskich. Przyjęłam te słowa z wiarą, że w końcu będę miała spokojne noce. Duch Święty obdarzył mnie wtedy darem radości, śmiechu i śmiałam się tak, jak dawno się nie śmiałam. Po tym czasie faktycznie dręczenia były rzadsze, ale jeszcze były. Pod koniec kwietnia poszłam do modlitwy wstawienniczej i powiedziałam osobom, które miały się za mnie modlić o tym, co odkryłam w związku z dręczen. Duch Święty mocno zadziałał na modlitwie, doświadczyłam dużego oczyszczenia i poczułam się inaczej. Po tamtej modlitwie przestałam mieć sny o szkole, dręczenia w nocy pojawiły się 3 razy na miesiąc, aż w końcu znikły całkowicie! Od tamtej pory wreszcie śpię w nocy, tak, iż ciężko mi się rano obudzić. W Końcu po 13 latach bezsennych nocy mogę je spokojnie przesypiać, nie budząc się w nocy, nie odczuwając lęku i nie mając paraliżu ciała! Duch Święty mocno zadziałał, odkrywając przede mną przyczynę dręczeń i mojej 13 letniej udręki, której wiele osób nie byłoby w stanie przeżyć.

banner