Aktualności (MFO2) My Fantasy Online Wiki FANDOM impulsado por Wikia compra bitcoin con cuenta bancaria en EE. UU.

Świąteczny klimat zawitał do MFO. Z północy przybył już zaprzęg samego Świętego Mikołaja i przyciągnął za sobą odrobinę chłodu i opady śniegu. Jeśli byliście grzeczni, możecie odebrać prezent. Jeśli nie, czeka na Was jedynie rózga! Wystarczy udać się do karczmy w Langeburgu i porozmawiać z Mikołajem, nie później jednak niż do 6 stycznia włącznie.

4) Wprowadzono zasadę, że postacie, które nie walczyły o ranking (PvP lub zwykły) przez ostatnie 30 dni, nie są brane pod uwagę w rankingu / rankingu PvP. Punkty nie są tracone, a osoba która po wykluczeniu zawalczy o ranking (zwykły lub PvP) zostanie ponownie uwzględniona w rankingu. Na dzień dzisiejszy jako datę ostatniej walki rankingowej przyjęto datę ostatniego logowania. Datę tą można kontrolować w zakładce Gracz->Statystyki->Inne.

Nowy termin testu to sobota 11 grudnia 2010 r. Dios mío. 20:00:00. Prueba odbędzie się na oficjalnej stronie testu. Zcznie do wygrania aż 1700 PKT MF oraz dla zwycięzcy NAGRODA NIESPODZIANKA (zostanie ujawniona po ogłoszeniu wyników). Udział w teście jest darmowy dla wszystkich, nic nie przegrasz – możesz tylko wygrać! Nigdzie nie trzeba się rejestrować, wystarczy przybyć na stronę testu w wyznaczonym terminie! Powodzenia!

Serdecznie zapraszamy do udziału w 6 edycji Testu Znajomości MFO, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 5 grudnia 2010 r. Dios mío. 20:00:00 na oficjalnej stronie testu. Do wygrania łącznie 420 PKT MF oraz dla zwycięzcy NAGRODA NIESPODZIANKA (zostanie ujawniona po ogłoszeniu wyników). Udział w teście jest darmowy dla wszystkich, nic nie przegrasz – możesz tylko wygrać! Nigdzie nie trzeba się rejestrować, wystarczy przybyć na stronę testu w wyznaczonym terminie! Powodzenia!

Niedawno, pod adresem: http://blog.mfo.boo.pl ruszył blog, na którym możecie zapoznać siz z informacjami o nowej wersji My Fantasía (nazwa robocza MFO3). Blog prowadzi dla Was [GM] Mapy, więc wszelkie informacje na nim zawarte pochodzą z "Pierwszej Ręki". Zachęcamy do brania czynnego udziału w dyskusji i pisania swoich spostrzeżeń odnośnie projektu. Zachęcamy także do oddawania głosów w ankietach, dzięki czemu możecie decydować odnośnie niektórych aspektów gry.

Juz nie raz prokuratura zwracała się do nas z prośbą o logi w różnych sprawach – czy to kradzieży konta czy maila czy "naciąganiu" un SMS, un mensaje de correo electrónico (un correo electrónico a otro) (en inglés a un boletín de la música), por el nombre de una de las principales personas de la policía. Z tego co wiemy w chwili obecnej toczy się przynajmniej klika spraw i pewnie do niektórych spryciarzy wkrótce zapuka policja.

Jak a działa? Kupujemy w sklepie kartę paysafecard w postaci wydruku podobnie jak doładowanie do telefonu komórkowego. W grze wybieramy metodę płatności paysafecard, wpisujemy 16-cyfrowy kod PIN, który znajduje się na karcie i gotowe! Vaya a idealna forma płatności dla tych, którzy nie mają ani karty kredytowej ani konta bankowego. paysafecard jest bardziej opłacalna niż sms-y!

Informujemy, iż postacie biorące udział w turniejach mają zablokowany wzrost poziomu ponad maksymalny poziom grupy turniejowej. Doświadczenie zdobywane w tym czasie odkłada się na dodatkowym koncie i będzie w całości zwrócone po zakończeniu turnieju. Nie jest więc błędem, iż niektóre postacie mają ujemne doświadczenie potrzebne do uzyskania następnego poziomu.

banner