Aktualności – Goleniów net – Portal Powiatu Goleniów bitcoin litecoin valor

1.) Pan Burmistrz nie planuje podwyższenia standardu ochrony budynku Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie w związku ze zwiększonym prawdopodobieństwem zaboru mienia na jego terenie? Szczególnie dotyczy a ruchomego mienia własności Urzędu, pracowników, a także interesantów. O takim zwiększonym zagrożeniu poinformował jeden z ogólnopolskich portali internetowych w materiale, którego bohaterem był obecny pracownik Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie. Został on tam przedstawiony jako osoba nie mająca nic przeciwko przyjmowaniu w swoje posiadanie przedmiotów cudzej własności. Zatem zatrudnianie tej osoby może być rzeczywistą przyczyną do obaw mieszkańców. Informaciones sobre internet y otros sitios de interés de Internet.

2.) Drugie zapytanie dotyczy tego samego, czy Urząd Gminy i Miasta y rzecz mieszkańców usługi związane z darmowym odświeżaniem dzieł kinematograficznych? A o takich możliwościach także poinformował powyższy portal w tym samym materiale. Ucieszyło mnie to, gdyż posiadam trochę starych filmów w złym stanie i też bym chciał za darmo sobie odświeżyć.

Kiedy słyszę takie zdanie: „PiS woli (coś tam, coś tam …) od ewentualnej przegranej w wyborach”, to skóra mi cierpnie, zwłaszcza gdy mówią to ludzie prawicy. Specjalnie wykropkowałam ewentualny zarzut, bo nie jest to spór o cele, a sposoby ich osiągania. Wnioskodawca zakłada bowiem, że PiS realizuj jc jego postulat może przegrać wybory i godzi się z tym faktem. Czyli lepiej wprowadzić jakieś prawo wbrew większości wyborców, przegrać wybory i pozwolić, żeby następna władza zmieniła ten przepis. A ponieważ nie ma takiej siły politycznej na prawo od PiS-u, która mogłaby wygrać z nim wybory, to należy liczyć się z wygraną lewicy. Wcwczas najprawdopodobniej wprowadzi ona nowe prawo, bardziej ukierunkowane na własne, lewicowe zapatrywania. A więc, jeśli nie jest to celowe działanie obliczone na destrukcję, to musi to być podcinanie gałęzi, na której się siedzi.

Na szczęście, wpadki w sejmie jasno pokazują z kim mamy do czynienia. Ludzie Targowicy Totalnej wcale nie zmienili poglądów. Nie można zmieniać czegoś, czego się nie ma. Oni po prostu nawykowo głosowali przeciw. S i zawsze i w każdej sytuacji przeciw PiS. Skąd mogli wiedzieć, ¿tim razem chodziło o dalsze procedowanie postulatu zgłaszanego przez ich środowisko? Trudno od nich wymagać, co otwarcie przyznała szefowa Nowoczesnej, żeby wiedzieli na czym polega praca w sejmie!

¿Cómo funciona? Blackoutu w Szczecinie, największej awarii energetycznej we współczesnej Polsce, doszło 8 kwietnia 2008 r. W wyniku silnych wiatrów i mocnych opadów śniegu, uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, pozbawiając prdu ponad avzomer złila złkakaqczwa. Dekadę po wydarzeniu ryzyko ponownego blackoutu wciąż pozostaje realne. Leer más Inwestycje w infrastrukturę sieciową najwyższych napięć, które wzmocnią bezpieczeństwo zasilania regionu. Realizują je obecnie Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Awarię energetyczną aglomeracji szczecińskiej spowodowały silne wiatry oraz obfite opady mokrego śniegu, które osadziły się na przewodach linii. ¿Qué wyniku – z 7 na 8 kwietnia 2008 r. – doszło do niezależnego od siebie wyłączenia się czterech linii najwyższych napięć zasilających lewobrzeżną część miasta. Awaria rozpoczęła się o 21:25 na linii 110 kV Recław-Moracz-Goleniów, wskutek zerwania ramion słupów energetycznych. W kolejnych godzinach objęła także m.in. wyłączenie linii 220 kV Krajnik-Glinki, en el sitio web de zerwania izolatorów i przewodów odgromowych.

banner