A.C.Prosta s.c. TORU core KASY FISKALNE DRUKARKI FISKALNE WAGI METKOWNICE SERWIS litecoin core billetera

NOWOŚĆ W OFERCIE. Kasa rejestrująca SEMI PLUS jest urządzeniem przeznaczonym do rejestracji sprzedaży stacjonarnej, niewielkie gabaryty ułatwiają organizację punktu sprzedazeny oraz przenoszenie urządzenia. Zwarta konstrukcja wyposażona w mechanizm drukujący typu ?? WRZUĆ I PRACUJ ??, dwa alfanumeryczne wyświetlacze sprawiają, że użytkowanie kasy staje się. Wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.0 Ah umożliwia wydrukowanie ponad 1200 paragonów (30 liniowych w temperaturze + 20 ° C), co umożliwia pracę kasy nawet w przypadku braku zasilania z sii

NOWOŚĆ W OFERCIE. Kasa rejestrująca Maluch Plus broma urządzeniem przeznaczonym hacer rejestracji sprzedaży stacjonarnej oraz przenośnej, gdzie niewielkie gabaryty ułatwiają organizację punktu sprzedaży oraz przenoszenie urządzenia. Zwarta konstrukcja wyposażona w mechanizm drukujący typu ?? WRZUĆ I PRACUJ ??, dwa alfanumeryczne wyświetlacze sprawiają, że użytkowanie kasy staje się. Wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.0 Ah umożliwia wydrukowanie ponad 1000 paragonów (30 liniowych w temperaturze + 20 ° C), dzięki czemu kasa staje się urządzeniem mobilnym.

PosBit Pos jest kompletnym systemem sprzedażowym dedykowanym dla placówek o róznej wielkości: od małych sklepów po sklepy wielkopowierzchniowe. Opisywany system jest systemem kompletnym co oznacza jego integralność z dostarczonym sprzętem oraz urządzeniami peryferyjnymi takimi jak: monitor, klawiatura, czytnik kodów oraz drukarka fiskalna. Użytkowanie systemu PosBit nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami na oprogramowanie takimi jak zakup systemu operacyjnego, czy silnika bazy danych. Prezentowane rozwiązanie charakteryzuje się znacznie mniejszym zużyciem prdu w porównaniu do tradycyjnych komputerów klasuter Escritorio oraz cichszą pracą. Zastosowanie najnowszych technologii informatycznych pozwala na pracę wielu stanowisk w sieci bez serwera centralnego!

Kasa SEMI E.KO a kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie! Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu ?? WRZUĆ I PRACUJ ??. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, żes odstępy między wymianami rolek są dłuższe.

Kasa DATECS MALUCH E.KO a jedyne urządzenie z kopią elektroniczn na rynku wśród kas małych mobilnych, która pomieści 40 m długości rolkę papieru! Dzięki czemu odstępy między wymianami rolek są dłuższe. Dodatkowo kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu ?? WRZUĆ I PRACUJ ??. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowany papier o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU.

K10 pozytywnie przeszła testy w trudnych warunkach: w komorze klimatycznej przy temperaturze -15 ° C, po zalaniu klawiatury wodą, włługotrwałych testach uderzeń tipsowymi i żelowymi mikoki. Wytrzymały akumulator pozwala na wystawienie do 4200 paragonów, a w razie potrzeby można go łatwo odłączyć i wymienić na inny. Stopień naładowania można kontrolować na pasku stanu kasy. Możliwe jest zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12 V.

banner