2014 mayo PRP como minar monero 2017

" Związek ołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych kategorycznie sprzeciwia się państwowemu pochówkowi z ceremoniałem wojskowym na Cmentarzu Wojskowymym na warszawskich Powzkach dla Wojciecha Jaruzelskiego. Uważamy, że człowiek, który de 1945 roku aż do śmierci poświęcił swe życie walce z przejawami polskich dżeń niepodległościowych, nie powinien porć honorowany przez niepodległpie en un lugar Wielu kombatantów w wyniku działań Wojciecha Jaruzelskiego straciło swoich bliskich i towarzyszy broni, walczących z okupantem niemieckim i sowieckim.

Zmarły nigdy nie był żołnierzem Wojska Polskiego – służył w stworzonej przez Stalina u boku Armii Czerwonej formacji o zbliżonej nazwie. Zmarły w wnenej Polsce jednoznacznie negatywna postać; sowiecki działacz komunistyczny, namiestnik na ziemie polskie wyznaczony przez okupanta sowieckiego

W latach 1945-1947 uczestniczył czynnie w zwalczaniu żołnierzy Wojska Polskiego z formacji Polskiego Państwa Podziemnego, w tym z Narodowych Sił Zbrojnych / Narodowego Zjednoczenia Wojskowego. Jako wojskowy komendant w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa i Milicją Obywatelską odpowiada za dokonywanie mordów na żłłłnierzach podziemnego Wojska Polskiego, a w swych raportach nazywał ofy bandytami. Jako Ministro Obrony Narodowej PRL jest odpowiedzialny za krwawą masakrę robotników polskich w grudniu 1970 r. na Wybrzeżu. Był głównym architektem wprowadzenia stanu wojennego, który nawet z punktu widzenia prawodawstwa PRL był nielegalny. Wszystkie jego działania miały na celu powstrzymanie i zlikwidowanie dżeń Narodu polskiego do niepodległości Polski. Nie cofał się w tym przed użyciem broni i armii przeciw bezbronnym Polakom.

Związek ołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych stoi na stanowisku. Wojciech Jaruzelski swoją postawą i wyborami życiowymi udowodnił, że był patriotą sowieckim. Pochówek państwowy powinna zagwarantować mu Federacja Rosyjska, która jest prawnym spadkobiercą Związku Sowieckiego. Nie ma powodów, dla których obywatele Rzeczpospolitej mieliby płacić za pogrzeb swojego prześladowcy, który rozkazywał ich więzić i do nich strzelać.

¬ródła z wewnątrz grupy potwierdziły, iż Konferencja, która odbędzie się od czwartku w pięciogwiazdkowym Hotelu Marriott, skoncentruje się wokół Tematu wykolejenia globalnego, politycznego przebudzenia, które grozi długofalowej polityce Grupy Bilderberg – władzy centralizacji w światowej federacji, który a cel ma przy być rozszerzony okazji Transatlantyckiego Partnerstwa Handlu i Inwestycji (TTIP), które bez wątpienia będzie tematem dyskusji na tegorocznym spotkaniu.

TTIP stanowi integralny składnik ratowania jednobiegunowego świata, tworząc "globalną firmę"- początkowo strefę wolnego handlu, która będzie łączyć Stany Zjednoczone z Europą. Podobnie JAK Unia Europejska rozpoczęła SWE istnienie Jako obszar wolnego handlu i ostatecznie została przekształcona w federację Polityczna, która kontroluje ponad 50% Praw i przepisów z państw członkowskich całkowitą pogardą dla suwerenności i Demokracji, tak samo TTIP ma osiągnąć diez sam cel, tylko na wieksza Skale .

Umowa TTIP jest wspierana głównie przez przedstawiciela ds. Estados Unidos, Michaela Fromana y administración Obamy, który jest człowiekiem Wall Street y członkiem CFR, siostrzanej organizacji Grupy Bilderberg. Froman jednocześnie pomaga w budowie kolejnego bloku globalnego rządu, w ramach umowy Partnerstwa Transpacyficznego (ang. Trans-Pacific Partnership TPP), która jest podobnym projektem z udziałem krajów azjatyckich.

Biorąc pod uwagę fakt, iż Grupa Bilderberg planowała stworzenie Wspólnej waluty euro już w 1955 roku (Przewodniczący Bilderberg Etienne Davignon przechwalał sie na diez temat w wywiadzie z 2009 roku, euro iż Wspólna waluta była pomysłem Bilderberg), para Wyniki wyborów hacer Parlamentu Europejskiego na pewno zaalarmowały globalistów, którzy są przerażeni tym, że ic ich planowane superpaństwo UE będzie osłabione w wyniku populistycznego oporu skoncentrowanego głównie wokół niechęci do niekontracyczacczacenaczacenaczaczac.com

W samej Danii, mamy Mortena Messerschmidta i duńską Partię Ludową, którzy zdobyli 27% głosów w wyborach do europarlamentu podwajając liczbę posłów. Chicosí niektórzy są ostrożni co do skrajnych prawicowych skłonności Messerschmidta, to jego sukces odzwierciedla ogólne oburzen despué tíuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu o chiquq ego

banner