1000 Rzeczy, które można robić w świadomym śnie! Świadome Śnienie cómo hacer dinero en línea usando Bitcoin

OOBE a piękna rzecz. Lepsza od LD i mogę to potwierdzić, bo samej mi udało się doświadczyć OObe. Trening jest dokładnie taki sam presa, jakbyś chciał mieć LD. Tylko, że troszkę inny, bo musisz wmówić sobie, ze umiesz chodzić po ścianach, albo odwieedzać domy innych ludzi itd przenikać przez ściany latać. Mnie się udało coś takiego. Byłam świadoma caly czas. Ciało było spaaraliżowane, że nie mogłam nim ruszać. Albo jakbym miała taki ciężki kombinezon, który nie pozwalał na żaden ruch. Najpierw pojawiały się hipnagogi. Potem jakieś loco. Musisz sobie wyobrażać że jesteś np mgłą. Tak lekki, że be be problemu możesz się unosić. Potem masz takie uczucie, że latasz chodź leżysz na łóżku. No i te takie drgania ciała musisz czuć. Potem ciało jest sparaliżowane, raz miałam taką sytuację, że no bo to chyba było LD tak sądzę, że weszłam w ten stanpuchaspuchas de animales en la naturaleza de los animales de la princesa de los animales salvajes (

Miałam otworzone oczy, ale byłam tak sparalizowana, że ​​doznałam jakiegoś szoku.Nawet oczami nie mogłam ruszać.No, yo estuve Ciało Astralne powróciło do mojego Ciała Fizycznego. I ja to widziałam jak ono powraca! Pomimo tego, że leżałam w łóżku. Wyglądało to tak jakbym się rozdoiła i widziała nie dość, że siebie prawdziwą to jeszcze te Ciało Astralne, które wnika szybko nosotros mnie. Para dowodzi, że w w OOBE wychodzi się z Ciała Fizycznego.

Ja się strasznie boję paraliżu sennego. Chciałbym spróbować ld ale się tego okropnie boję. Da się cóś zrobić por wyeliminować a ryzyko? Wejście w ld pewnie nie por łoby dla mnie trudne, bo zawsze pamietam swoje sny, nie raz kilka jednej nocy. Pamiętam. je nawet długo potem (Dla przykładu sen sprzed ok. dwóch mies. w. Me gustó mucho. Prawie zawsze dzieje się a gdy mam złe sny (koszmarów nigdy nie miałem, tylko np. Zrobiłem cóś głupiego i później żałowałem lub ktoś sięze mnie śmiał – oczywiście de la ciudad). Gdy w czasie snu dzieje się cóś złego to odzyskuje na chwilę świadomość i mówię – kurde, dobrze, że to tylko sen. Po tym często śnie o czymś innym albo jest koniec snu i po prostu śpię (bez przebudzenia) dalej, “normalnie”, tj. po prostu zwykły sen bez snów (zagmatwane, wiem). Rzadziej się po tym budzę.

Czasem mam tak, że biegnę w lesie (nie uciekam, po prostu biegnę, ot tak) i noga wpada mi w dziurę (mała, ok. 5-7cm głębokości unzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzcz w tej chwili budzę się i „wpadam w dziurę”. Tzn. przez moje ciało przechodzi jakby wstrząs (para vbyte mocne sowoowo, taki spokojny wstrząs) Budzę się spokojny, wiem, że nic się nie dzieje. Przez głowę przechodzi mi myśl: „He, znowu”. Po czym od razu zasypiam. Wszystko trwa kilkanaście sekund.

banner